Özgür Family Otel

Bed & breakfast i luksuriøs stil med 20 restauranter, i nærheten av MarkAntalya kjøpesenter

Velg datoer for å se priser

Fra Özgür Family Otel tar det bare 5 minutter å kjøre til MarkAntalya kjøpesenter og Gammelbasaren. Vil du ha noe godt å drikke, kan du velge mellom 20 barer/lounger, og stedets 20 restauranter har mye godt på menyen. Velger du å overnatte på dette bed & breakfast-hotellet i luksuriøs stil, tar det bare 5 minutter å kjøre til Hadrians port og Antalya Kaleici marina.

Anmeldelser

5,6 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Bar

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • 20 restauranter og 20 barer/lounger
  • 20 kaffebarer/kafeer
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Hage
  • Storkiosk
  • Minibank/banktjenester
  • Mikrobølgeovn på fellesområdet
  • Kjøleskap på fellesområdet
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Betalingskanaler
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
Den nåværende prisen er 230 kr
inkludert skatter og avgifter
22. okt.–23. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Familierom

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Firemannsrom – familie

  • Byutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger

Tremannsrom – classic

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger

Dobbeltrom – grand

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
584, 05388600983, Antalya, MURATPAŞA, 07030

Hva som finnes i nærheten

  • MarkAntalya kjøpesenter - 12 min gange - 1.0 km
  • Gammelbasaren - 19 min gange - 1.6 km
  • Klokketårn - 2 min kjøring - 1.5 km
  • Hadrians port - 2 min kjøring - 1.9 km
  • Antalya Kaleici marina - 3 min kjøring - 1.9 km

Transport

  • Antalya (AYT - Antalya int.) – 22 min. med bil

Restauranter

  • ‪Yemen Cafe Mevlana - ‬6 min gange
  • ‪Sultan Kebap - ‬7 min gange
  • ‪Yıldız Kardeşler Baklava - ‬5 min gange
  • ‪Nur Pastanesi - ‬6 min gange
  • ‪Martı Cafe Bar - ‬6 min gange

Om dette overnattingsstedet

Özgür Family Otel

  • Fra Özgür Family Otel tar det bare 5 minutter å kjøre til MarkAntalya kjøpesenter og Gammelbasaren. Vil du ha noe godt å drikke, kan du velge mellom 20 barer/lounger, og stedets 20 restauranter har mye godt på menyen. Velger du å overnatte på dette bed & breakfast-hotellet i luksuriøs stil, tar det bare 5 minutter å kjøre til Hadrians port og Antalya Kaleici marina.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 24 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 13.30 til kl. 11.30
    • Hurtigutsjekking tilgjengelig
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 15 år
    • Utsjekking kl. 12.30
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 12.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 15

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område utendørs på stedet
    • Inkludert, ekstra lang parkeringstid på sikret område utendørs på stedet
    • Inkludert bobil-/buss-/lastebilparkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00
  • 20 restauranter
  • 20 barer/lounger
  • 20 kaffebarer
  • Felles mikrobølgeovn
  • Felles kjøleskap

Reise med barn

  • Dagligvarebutikk/storkiosk

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Flerspråklig personale
  • Hotelltjener/pikkolo

Fasiliteter

  • Minibank/banktjenester
  • Hage
  • TV i fellesområdene
  • Oppbevaringsskap
  • Hagemøbler

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 102
  • Terskelfrie gulv på rommet
  • Flisgulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers smart-TV
  • Premium parabol-TV
  • Strømmetjenester

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Minibar
  • Badekåper

Sov godt

  • Allergivennlig sengetøy
  • Utvalg av puter
  • Dundyner
  • Sengetøy av topp kvalitet
  • Overmadrass

Fasiliteter

  • Individuelt innredet og dekorert

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Dusj
  • Bidé
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))
  • Kontorstol

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Tilgang via ytre korridorer

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)

Barn og ekstrasenger

  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 1000.0 TRY per dag

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 7657
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Özgür Family Otel?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Özgür Family Otel parkering?

Ja, ubetjent parkering og langtidsparkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Inkludert bobil-/buss-/lastebilparkering er tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Özgür Family Otel?

Innsjekkingen er fra kl. 13.30 til kl. 11.30. Det påløper et gebyr for tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 12.30. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (avhengig av tilgjengelighet). Ekspress-utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Özgür Family Otel og i nærheten?

Özgür Family Otel tilbyr 20 barer og hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Özgür Family Otel?

Ja, stedet har 20 restauranter.

Hvordan er området Özgür Family Otel ligger i?

Özgür Family Otel ligger i Antalya sentrum, bare 12 minutter til fots fra MarkAntalya kjøpesenter og 15 minutter til fots fra Murat Paşa-moskeen.

Anmeldelser

Anmeldelser av Özgür Family Otel

5,6

4,8

Renhold

5,2

Fasiliteter

6,0

Personale og service

5,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

güzeldi memnun kaldık temizlik acısından da iyiydi
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Super nuit! Le personnelle est trop gentil et le petit déjeuné copieux, nous avons demandé à la dernière minute de faire une machine de linge et tout était près à l’heure… merci pour tout ! ⭐️🍀
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Good room, good staff, good breakfast, good hotel
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We had a very pleasant stay at Özgür Family Otel. The cleanliness was fine , and the room was comfortable. The staff were friendly and helpful, and the location was convenient for exploring Antalya. The best part was the excellent value for money — I paid only around $30 per night, including breakfast. Overall, we really enjoyed our stay and would recommend this hotel to travelers budget-friendly hotel in Antalya.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Oda gayet geniş ve kullanışlı her saat sıcak su bulunuyor herşey için teşekkürler ederim
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Gayet güzeldi iyi karşılandık
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Preis Leistung war eogentlich sehr gut. Zimmer waren sauber, Personal sehr hilfsbereit. Für das Geld kann man sich absolut nicht beschwähren. Neben dem Hotel kostenloses Autoparkplatz. Ist eine Empfehlung wert. Wollte mich recht Herzlich bei dem Hotelinhaber mich nochmals bedanken das er sehr Hilfsbereit war.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Otelin en iyi yanı resepsiyonist Burak'tı. Konaklamamı olabildiğince keyifli hale getirmek için elinden gelen her şeyi yaptı. Harika bir insan ve çok yetenekli.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Çok güzele heşreyi dört dörtdörtlüktü
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Fiyat a göre gayet iyiydi
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Odadaki banyo çok kötü. Duş alanında sıcak su çok kötü, klima da pek iyi değil. Yatak ise iyi.
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Personel hiç yardımcı değildi
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Fiyat performans öteli en iyi özelliği klima olması başka bir artı göremedim çalışanlar çok kaba
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Odalar görseldeki gibi geniş değildi. Hijyen be temizlik çok kötüydü bizden önceki misafirlerin pis eşyaların duruyordu hem de buzdolabının hemen üzerinde tuvalet ve banyo birleşik ve çok küçüktü çalışanlar çok kaba ve ilgisizdi. Kahvaltı yenilmeyecek şekilde kalitesiz ürünler barındırıyor
Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit

The staff member was a rude person
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Odalar asiri derecede pis ailecek kalinabilecek durumda degil kalan misafir profili belli zaten paramizi iade de etmediler
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Hayatımda gördüğüm ve görebileceğim büyük bir ihtimal beni otelde televizyon çalışmıyordu resepsiyon yok denilecek gibi bir şeydi içeride karınca doluydu. Göremedik istediğiniz şeyleri görelim yani anlatsam destan olur tam anlamıyla kapının önünden bile geçip
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Chambre correct, avec des finissions à réaliser (electricité / trous) mais suffisant pour passer 1 ou 2 nuits. Moyennement calme. Rapport qualité prix correct. Petit déjeuné moyen.
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

İnternetteki görselle uzaktan alakası yok
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Odalar leş gibi, her yerde saçlar kıllar vardı. Lavabo zaten berbat bi yer bile süpürmemişler. İş seyahati için 2 oda rezerve ettik. İki oda da leş gibiydi girdikleri gibi çıktılar odalardan. İade bekliyoruz. Kesinlikle gidilmez.
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Tavsiye etmem Müşteri memnuniyeti sıfır
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Odanın her yeri küf içinde dolayısıyla küf kokuyor kahvaltı dahil diyor vermese daha iyi kahvaltıyla alakası yok birdaha bedava olsa kalmam
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Berbat ötesi kimseye tavsiye etmiyorum
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Detta hotell behövs verkligen stängas och renoveras! Badrummet var riktigt förfallet och slitet samt rummen och sängarna var katastrof! Var tydliga tecken på rester av andra på väggar och dylikt! Var riktigt äckligt! Och frukosten var KATASTROF! Man fick en liten tallrik med 1 bit gurka, 1 cocktailtomat delad i 2, ett gårdagens kokt ägg, 1 liten brödrulle.. ett litet paket smör och en liten brödskiva! Inget kaffe eller liknande! Viss personal var trevlig men dem andra absolut inte! Rekommenderar EJ!!
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Bence oda diye birşey yoktu duvarlar yataklar yerler banyo berbattı bir daha konaklama hizmeti alacak olsam kesinlikle dışarıda yatarım en azından param cebimde kalır