La Fattoria Resort Nyali

Overnattingssted med 3.0 stjerner
Hotell med utendørs basseng, nær Nyali strand

Velg datoer for å se priser

Fra La Fattoria Resort Nyali tar det 10 minutter å kjøre til Nyali strand. Utendørsbassenget byr på mye moro, og etterpå kan du bestille noe godt å spise i restauranten.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant
  • Utendørsbasseng
  • Døgnåpen resepsjon

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Digital-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Utendørsbasseng
  • Toalettartikler (inkludert)
Den nåværende prisen er 1 246 kr
inkludert skatter og avgifter
5. juli–6. juli

Romalternativer

Dobbeltrom – standard

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – standard

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – deluxe

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – superior

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 lang enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
neem Avenue, Mombasa, Mombasa County, 00800

Hva som finnes i nærheten

  • Mamba Village - 18 min gange - 1.6 km
  • Mombasa Marine National Park - 20 min gange - 1.7 km
  • Wild Waters - 2 min kjøring - 1.5 km
  • Nyali strand - 4 min kjøring - 1.9 km
  • Bamburi-stranden - 11 min kjøring - 8.1 km

Transport

  • Mombasa (MBA-Moi internasjonale flyplass) – 29 min. med bil
  • Vipingo (VPG) – 58 min. med bil
  • Ukunda (UKA) – 77 min. med bil

Restauranter

  • ‪Rozinaz Restaurant - ‬3 min kjøring
  • ‪Java House At Total - ‬3 min kjøring
  • ‪Chicken Inn - ‬20 min gange
  • ‪Tamarind Dhow - ‬4 min kjøring
  • ‪Tamarind Mombasa - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

La Fattoria Resort Nyali

  • Fra La Fattoria Resort Nyali tar det 10 minutter å kjøre til Nyali strand. Utendørsbassenget byr på mye moro, og etterpå kan du bestille noe godt å spise i restauranten.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 30 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 13.30 til når som helst
    • Utsjekking kl. 10.30
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
DONE

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 07.30 til kl. 09.30
  • Restaurant

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Fasiliteter

  • Utendørsbasseng

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Kun trapp til øvre etasjer
  • Godt opplyst inngangssti

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers smart-TV
  • Digitale kanaler

Hjemmekomfort

  • Vifte
  • Tøfler

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har La Fattoria Resort Nyali basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på La Fattoria Resort Nyali?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har La Fattoria Resort Nyali parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på La Fattoria Resort Nyali?

Innsjekkingen er fra kl. 13.30 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.30.

Hva kan man gjøre på La Fattoria Resort Nyali og i nærheten?

La Fattoria Resort Nyali tilbyr utendørsbasseng.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av La Fattoria Resort Nyali?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området La Fattoria Resort Nyali ligger i?

La Fattoria Resort Nyali ligger bare 17 minutter til fots fra Mombasa Marine National Park og 18 minutter til fots fra Wild Waters.

Anmeldelser

Anmeldelser av La Fattoria Resort Nyali

10

Enestående

10

Renhold

10

Fasiliteter

10

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert

10/10 – Suverent

I had a wonderful stay here! The staff was so friendly and helpful. I want to give a shout out to Edna, who was so extremely kind and offered me a lot of tips and advice on what to do in Mombasa. The room was also very comfortable, clean, and beautiful! I would happily stay here again! It was also a short walk away from the Nyali beach!
Tamania, reise på 1 natt