Uny Hotéis Centro
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i kort avstand fra Rua 25 de Março
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Uny Hotéis Centro





Uny Hotéis Centro ligger bare 10 minutter med bil fra Rua 25 de Março og Expo-senter nord. Anhembi konferansesenter og Metro Boulevard Tatuape kjøpesenter ligger dessuten en kort kjøretur unna.
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Daglig rengjøring
- Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 375 kr
375 kr
inkludert skatter og avgifter
22. sep.–23. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Åpne alle bildene av Dobbeltrom

Dobbeltrom
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Tremannsrom, hjørnerom

Tremannsrom, hjørnerom
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 2 dobbeltsenger og 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Tremannsrom

Tremannsrom
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 3 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hotel Family
Bras
Hotel Family
Bras
- Flyplasstransport
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
7.6 av 10, Bra, 781 anmeldelser
7,6
Bra
781 anmeldelser
Prisen er 400 kr
400 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

Travel Inn Express Hotels Brás
Pari
Travel Inn Express Hotels Brás
Pari
- Frokost inkludert
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
7.8 av 10, Bra, 1 002 anmeldelser
7,8
Bra
1 002 anmeldelser
Prisen er 618 kr
618 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

Hotel Flex Tatuapé
Belém
Hotel Flex Tatuapé
Belém
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
8.6 av 10, Utmerket, 81 anmeldelser
8,6
Utmerket
81 anmeldelser
Prisen er 351 kr
351 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

B&B HOTEL SP Luz Centro
Gamlebyen
B&B HOTEL SP Luz Centro
Gamlebyen
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 1 468 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 468 anmeldelser
Prisen er 485 kr
485 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Hotel New Brás
Belém
Hotel New Brás
Belém
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
7.0 av 10, Bra, 2 anmeldelser
7,0
Bra
2 anmeldelser
Prisen er 370 kr
370 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Hotel Internacional São Paulo
República
Hotel Internacional São Paulo
República
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Bar
- Døgnåpen resepsjon
6.8 av 10, 309 anmeldelser
6,8
309 anmeldelser
Prisen er 274 kr
274 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Apê Brás - Shopping Plaza Polo
Bras
Apê Brás - Shopping Plaza Polo
Bras
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
9.0 av 10, Fantastisk, 404 anmeldelser
9,0
Fantastisk
404 anmeldelser
Prisen er 630 kr
630 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Belong Stay Martins Fontes by Unna
República
Belong Stay Martins Fontes by Unna
República
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
9.8 av 10, Suverent, 10 anmeldelser
9,8
Suverent
10 anmeldelser
Prisen er 273 kr
273 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Mega Polo
Bras
Hotel Mega Polo
Bras
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
8.4 av 10, Veldig bra, 728 anmeldelser
8,4
Veldig bra
728 anmeldelser
Prisen er 711 kr
711 kr
inkludert skatter og avgifter
17. sep.–18. sep.

Hotel Plaza Olido
República
Hotel Plaza Olido
República
- Frokost inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
7.8 av 10, Bra, 408 anmeldelser
7,8
Bra
408 anmeldelser
Prisen er 288 kr
288 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

rua guaranta, 247, São Paulo, SP, 03035050
Hva som finnes i nærheten
- Mega Polo Moda-kjøpesenteret - 16 min gange - 1.4 km
- Cruzeiro do Sul-avenyen - 16 min gange - 1.4 km
- Norte kjøpesenter - 19 min gange - 1.6 km
- Salomos tempel - 19 min gange - 1.6 km
- Expo-senter nord - 5 min kjøring - 2.5 km
Transport
- São Paulo (GRU-Guarulhos - Governor André Franco Montoro int.) – 26 min. med bil
- São Paulo (CGH-Congonhas) – 27 min. med bil
- Campinas (VCP-Viracopos - Campinas internasjonale flyplass) – 79 min. med bil
- São Paulo Brás stasjon - 6 med bil
- São Paulo Júlio Prestes stasjon - 6 med bil
- São Paulo Ipiranga stasjon - 10 med bil
- Armênia stasjon – 22 min. gange
Restauranter
- Kontainer Food Truck - 6 min gange
- Barakiah - 8 min gange
- Ogarett - 8 min gange
- Bar da Carne Sol - 9 min gange
- Altanur Restaurante - 6 min gange
Om dette overnattingsstedet
Uny Hotéis Centro
- Uny Hotéis Centro ligger bare 10 minutter med bil fra Rua 25 de Março og Expo-senter nord. Anhembi konferansesenter og Metro Boulevard Tatuape kjøpesenter ligger dessuten en kort kjøretur unna.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 42 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 14.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 13.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Foreldre må fremvise barns fødelseattest og ID-kort med foto*
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
Tilgjengelighetstilpasninger
- Heis
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Oppvarming
Selvpleie og baderom
- Såpe og sjampo
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Mer
- Daglig rengjøring
Vilkår og avgifter
Barn og ekstrasenger
- Foreldre eller foresatte som reiser med et barn under 18, må vise frem barnets fødselsattest og ID med bilde (for eksempel et pass) ved innsjekking. Ved internasjonale reiser fra Brasil: Hvis bare én av foreldrene reiser med barnet, må vedkommende i tillegg til barnets fødselsattest og ID med bilde vise frem et attestert reisesamtykke signert av den andre forelderen og en notar. Kan eller vil ikke den andre forelderen eller foresatte gi et slikt samtykke, må det vises frem en tillatelse fra en rettslig instans. Besøkende som planlegger å reise til Brasil med barn, bør kontakte et brasiliansk konsulat før reisen for mer informasjon.
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 61.406.529/0001-02
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Uny Hotéis Centro?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Uny Hotéis Centro parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Uny Hotéis Centro.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Uny Hotéis Centro?
Innsjekking er mulig fra kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 13.00.
Hvordan er området Uny Hotéis Centro ligger i?
Uny Hotéis Centro ligger bare 17 minutter til fots fra Cruzeiro do Sul-avenyen og 17 minutter til fots fra Mega Polo Moda-kjøpesenteret.