Eurocéan Adonis Budget

Hotell i Guérande

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Guérande, bør du vurdere Eurocéan Adonis Budget.

Anmeldelser

8,0 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Frokost
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
Den nåværende prisen er 549 kr
inkludert skatter og avgifter
17. aug.–18. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Dobbeltrom – standard

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 2 personer
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 2 personer
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 4 personer
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
7 Pl. Kerhillier, Guérande, Loire-Atlantique, 44350

Hva som finnes i nærheten

  • Middelalderbyen Guérande - 12 min gange - 1.1 km
  • Guérande festningsverk - 14 min gange - 1.2 km
  • Kollegiatkirken Saint-Aubin - 17 min gange - 1.5 km
  • La Baule-stranden - 7 min kjøring - 7.0 km
  • Casino Barriere de la Baule - 8 min kjøring - 8.3 km

Transport

  • Saint-Nazaire (SNR-Montoir) – 28 min. med bil
  • Nantes (NTE-Nantes - Atlantique) – 72 min. med bil
  • Le Pouliguen stasjon - 8 med bil
  • Penhoët stasjon - 16 med bil
  • La Baule Escoublac stasjon - 17 med bil

Restauranter

  • ‪La Salorge - ‬6 min kjøring
  • ‪La Saline - ‬16 min gange
  • ‪la tête de l'art - ‬11 min gange
  • ‪Chez Lucien - ‬18 min gange
  • ‪Sushi de Guérande - ‬17 min gange

Om dette overnattingsstedet

Eurocéan Adonis Budget

  • Når du skal til Guérande, bør du vurdere Eurocéan Adonis Budget.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 30 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.30 til kl. 20.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 13.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt*
    • Servicedyr er velkomne
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Selvbetjent parkering på stedet (EUR 12 per dag)

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.00

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)

Romfasiliteter

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift på 5.50 prosent

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. EUR 12 for voksne og EUR 7 for barn

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 10 EUR per kjæledyr per dag

Parkering

  • Selvbetjent parkering koster EUR 12 per dag

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Eurocéan Adonis Budget?

Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster EUR 10 per kjæledyr per dag. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Eurocéan Adonis Budget parkering?

Ja. Ubetjent parkering koster EUR 12 per dag.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Eurocéan Adonis Budget?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Finnes det et kasino på Eurocéan Adonis Budget?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men Casino Barriere de la Baule (9 min. med bil) og Casino de Pornichet (12 min. med bil) ligger begge i nærheten.

Hvordan er området Eurocéan Adonis Budget ligger i?

Eurocéan Adonis Budget ligger bare 15 minutter til fots fra Middelalderbyen Guérande og 15 minutter til fots fra Guérande festningsverk.

Anmeldelser

Anmeldelser av Eurocéan Adonis Budget

8,0

Veldig bra

7,6

Renhold

7,4

Fasiliteter

9,6

Personale og service

7,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert

8/10 – Veldig bra

Très bon accueil, locaux propres et petit déjeuner très bonne qualité.
Laurence, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Excellent séjour malgré la chaleur. Le Responsable de l’hôtel ainsi que le réceptionniste étaient très professionnels et très serviables. Petit déjeuner très bon. Seul bémol : le ventilateur n’est pas suffisant pour des températures de 28 à 30 degrés même la nuit car l’air frais ne rentre pas à travers la fenêtre trop petite. L’installation de la climatisation est un must.
Jean, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Qualité/prix chambre + ptit déj. irréprochable
Jean-François, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Très bon rapport qualité prix, nous recherchons toujours des hôtels pas trop chers et là c’etait parfait, je le recommande
Rémy, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Hotel ancien, rafraîchi avec une couche de peinture, chambre très sobre, l'essentiel y est. L'extérieur est bien aménagé. Bon rapport qualité prix. Équipe très sympa.
PASCAUD, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Très bon rapport qualité prix.
Alban, reise på 1 natt
Verifisert

2/10 – Dårlig

Hôtel très délabré, sale dans les escaliers, chambre très petite, presque toutes les télés fonctionnent mal, un matin sans pain ni viennoiseries alors qu'il y a une boulangerie à 100 m, mais une seule personne qui fait tout, nous ne réserverons plus jamais par hôtel.com
JOSETTE, reise på 3 netter
Verifisert

6/10 – Bra

Accueil très chaleureux. le ménage laisse à désirer il n'y a pas d'économie d'eau il faut tirer 5l avant d'avoir de l'eau chaude robinet monté à l'envers .
jacques, reise på 2 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Nicolaie, reise på 3 netter