Leilighetshotell

Vathyskia Guesthouse

Leilighetshotell på fjellet i Xylokastro-Evrostina

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Xylokastro-Evrostina, bør du vurdere Vathyskia Guesthouse. Det er bare å se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering, og aktive gjester kan glede seg over blant annet gang-/sykkelstier. Her kan du glede deg over en terrasse og en hage, og leilighetene byr på fine fasiliteter som espressomaskiner og tøfler.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (7)

  • 17 leiligheter er røykfrie
  • Daglig rengjøring
  • Frokost
  • Terrasse
  • Hage
  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Espressomaskin
  • Blendingsgardiner/gardiner
Den nåværende prisen er 837 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Dobbeltrom – standard

  • Fjellutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom – deluxe

  • Fjellutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Deluxe Double Room with Fireplace

  • Fjellutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Superior Suite with Fireplace

  • Fjellutsikt
  • 70 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 queensize-seng, 2 sovesofaer (enkle) og 1 enkeltseng

Family Suite

  • Fjellutsikt
  • 65 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Signature Suite

  • Fjellutsikt
  • 70 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (lang enkel)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Kato Trikala, Xylokastro-Evrostina, Ksilokastro, 204 00

Hva som finnes i nærheten

  • Ziria alpinsenter - 19 min kjøring - 12.8 km
  • Xylokastro havn - 39 min kjøring - 26.7 km
  • Aigira-ruinene - 50 min kjøring - 50.3 km
  • Gamle Korint - 53 min kjøring - 61.9 km
  • Korint-kanalen - 58 min kjøring - 76.9 km

Transport

  • Lygia stasjon - 49 med bil

Restauranter

  • ‪Κλημέντι Καφενείο-Ταβερνείο Klimenti Cafe - ‬31 min kjøring
  • ‪Elatino - ‬3 min kjøring
  • ‪Καταφύγιο Γεύσεων - ‬3 min kjøring
  • ‪Ψητο-συνάντηση - ‬3 min kjøring
  • ‪Koukouvayia - ‬3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Vathyskia Guesthouse

  • Når du skal til Xylokastro-Evrostina, bør du vurdere Vathyskia Guesthouse. Det er bare å se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering, og aktive gjester kan glede seg over blant annet gang-/sykkelstier. Her kan du glede deg over en terrasse og en hage, og leilighetene byr på fine fasiliteter som espressomaskiner og tøfler.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 17 leiligheter

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 09.00 til kl. 19.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 07.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Ski

  • Et skianlegg i nærheten

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 50+ mbps inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet

Familievennlig

  • Høy barnestol

Mat og drikke

  • Mini-kjøleskap
  • Espressomaskin
  • Vannkoker

Mat og drikke

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot en avgift og serveres hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00. Avgiften er på EUR 15 for voksne og EUR 15 for barn

Soverom

  • Medfølgende sengetøy
  • Ekstrasenger: EUR 15 per natt

Bad

  • Såpe
  • Tøfler
  • Sjampo
  • Hårføner
  • Toalettpapir
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær

Underholdning

  • Smart-TV med digital-TV-kanaler

Utendørsområder

  • Terrasse
  • Hage
  • Hagemøbler

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Ingen heiser
  • Lydisolering
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Daglig rengjøring
  • Safe
  • Vindusgitter
  • Bagasjeoppbevaring
  • Blendingsgardiner
  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Flaskevann (inkludert)

Beliggenhet

  • På fjellet
  • I en landsby

Aktiviteter

  • Ridning i nærheten
  • Gang-/sykkelstier i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 17 rom

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. EUR 15 for voksne og EUR 15 for barn

Barn og ekstrasenger

  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 15 EUR per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 1247K134K0065600
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Vathyskia Guesthouse?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Vathyskia Guesthouse parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Vathyskia Guesthouse?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Vathyskia Guesthouse og i nærheten?

Vær med på vinteraktiviteter i nærheten, for eksempel med skimuligheter i nærheten, og kom tilbake når snøen smelter for å være med på tur-/sykkelstier og ridning. Vathyskia Guesthouse har også hage.

Anmeldelser

Anmeldelser av Vathyskia Guesthouse

10

Enestående

10

Renhold

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

A nice and clean room . Family friendly beautifully decorated positioned in beautiful area. Good breakfast and polite staff
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Charmant petit village sur les hauteurs avec une belle vue. L'hôtesse est très acceuillante.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, ευρύχωρο και διακοσμημένο με γούστο, συνδυάζοντας την παραδοσιακή αρχιτεκτονική με όλες τις σύγχρονες ανέσεις. Το κρεβάτι ήταν εξαιρετικά άνετο, προσφέροντας έναν ξεκούραστο ύπνο. . Η τοποθεσία του ξενώνα είναι επίσης ιδανική, καθώς προσφέρει την απόλυτη ηρεμία και γαλήνη μέσα στη φύση.