Oceanview Residences Lauterbach Rügen

Hotell i Putbus

Velg datoer for å se priser

Oceanview Residences Lauterbach Rügen er et bra valg hvis du skal til Putbus.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (4)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Frokost
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Døgnåpen resepsjon

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Betalingskanaler
  • Møblert balkong
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Luksussengetøy
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
Den nåværende prisen er 1 478 kr
inkludert skatter og avgifter
1. okt.–2. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Luksusleilighet

  • Sjøutsikt
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Luksusleilighet, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 70 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger og 1 sovesofa (kingsize)

Leilighet – exclusive

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Leilighet – exclusive, hageutsikt

  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger og 1 sovesofa (kingsize)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Hafenstraße 14, Putbus, MV, 18581

Hva som finnes i nærheten

  • Pirateninsel Rügen - 19 min gange - 1.6 km
  • strand nær Neuendorf - 8 min kjøring - 1.7 km
  • strand nær Badehaus Goor - 9 min kjøring - 2.0 km
  • Binz strand - 25 min kjøring - 16.0 km
  • Seebrücke Sellin - 34 min kjøring - 20.0 km

Transport

  • Peenemünde (PEF) – 136 min. med bil
  • Rostock (RLG-Laage) – 115 min. med bil
  • Lübeck (LBC) – 164 min. med bil
  • Lauterbach Mole stasjon - 6 min gange
  • Lauterbach (Rügen) stasjon - 7 min gange
  • Putbus stasjon - 10 med bil

Restauranter

  • ‪Imbiss am Jagdschloss - ‬27 min kjøring
  • ‪Strandbar 28 - ‬14 min kjøring
  • ‪Wald Biergarten - ‬27 min kjøring
  • ‪Restaurant Kormoran - ‬9 min gange
  • ‪Rosencafé - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Oceanview Residences Lauterbach Rügen

  • Oceanview Residences Lauterbach Rügen er et bra valg hvis du skal til Putbus.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 6 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
    • Aldersgrense for innsjekking: 16 år
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Gjestene vil motta informasjon om nøkkelboksen
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 16

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Parkering

    • Selvbetjent parkering på stedet (EUR 9.90 per natt)

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Romfasiliteter

Underholdning

  • 40 tommers smart-TV
  • Premium kabel-TV
  • Netflix
  • Hulu
  • Strømmetjenester
  • Betalingsfilmer

Hjemmekomfort

  • Oppvarming
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker

Sov godt

  • Allergivennlig sengetøy
  • Sengetøy av topp kvalitet

Fasiliteter

  • Møblert balkong

Selvpleie og baderom

  • Regndusjhode
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mat og drikke

  • Kjøleskap/fryseboks i full størrelse
  • Fryser
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkken
  • Kokeplate
  • Stekeovn
  • Brødrister
  • Flaskevann (inkludert)
  • Kjøkkenutstyr
  • Oppvaskmaskin
  • Mikser
  • Krydder
  • Papirhåndklær

Mer

  • Rengjøring på forespørsel
  • Miljøvennlige rengjøringsmidler medfølger

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. EUR 19.90 for voksne og EUR 12 for barn

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 24.90 EUR per kjæledyr per natt

Parkering

  • Selvbetjent parkering koster EUR 9.90 per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay og Carte Blanche
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Oceanview Residences Lauterbach Rügen?

Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster EUR 24.90 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Oceanview Residences Lauterbach Rügen parkering?

Ja. Ubetjent parkering koster EUR 9.90 per natt.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Oceanview Residences Lauterbach Rügen?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Har Oceanview Residences Lauterbach Rügen rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et kjøkken med mikser, kaffetrakter/tekoker og brødrister.

Har Oceanview Residences Lauterbach Rügen private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en møblert balkong.

Hvordan er området Oceanview Residences Lauterbach Rügen ligger i?

Oceanview Residences Lauterbach Rügen ligger bare 6 minutter til fots fra Lauterbach Mole stasjon og 16 minutter til fots fra Pirateninsel Rügen.