Lavik Fjord Hotell

Overnattingsstedets klasse: 3.5
Hotell med restaurant og bar/lounge i Høyanger

Velg datoer for å se priser

Lavik Fjord Hotell ligger ved havet og er et bra valg i Høyanger. Sultne gjester bør ta turen til restauranten, etter en lang dag er det deilig å bestille noe godt å glasset i baren og lene seg tilbake. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Bar

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Frokost
  • Romservice
  • Terrasse
  • Aircondition
  • Hage
  • Bibliotek
  • Vask av klær på egenhånd
  • Møterom
  • Concierge-tjenester
  • Bryllupstjenester

Føl deg som hjemme (6)

  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
  • Privat bad
  • Separat sitteområde
  • TV
  • Hage
  • Terrasse
Den nåværende prisen er 1 942 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 11 av 11 rom

Rom

  • Plass til 4 personer
  • Wi-fi inkludert

Comfort Double Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 3 personer
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – comfort

8,6 av 10
Utmerket
(8 anmeldelser)
  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom

9,6 av 10
Suverent
(5 anmeldelser)
  • 12 m²
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom – comfort

10,0 av 10
Suverent
(4 anmeldelser)
  • 24 m²
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe

10,0 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 26 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe, sjøutsikt

9,2 av 10
Fantastisk
(5 anmeldelser)
  • Sjøutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Suite, sjøutsikt

9,6 av 10
Suverent
(4 anmeldelser)
  • 30 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet

10,0 av 10
Suverent
(4 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 44 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – panorama

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • Strandutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 enkeltsenger og 2 sovesofaer (doble)
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Hotellbakken 3, Hoyanger, Lavik, 6947

Hva som finnes i nærheten

  • Lavik kirke - 11 min gange - 0.9 km
  • Høyanger Turistinformasjon - 50 min kjøring - 61.5 km
  • Nordisk Kunstnarsenter Dale - 50 min kjøring - 63.1 km
  • Sæbøtjørna - 51 min kjøring - 62.0 km
  • Førde kirke - 54 min kjøring - 74.6 km

Transport

  • Forde (FDE-Bringeland) – 60 min. med bil

Restauranter

  • ‪Lavik Kro - ‬3 min gange
  • ‪Leirvik Kro & Motel - ‬17 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Lavik Fjord Hotell

  • Lavik Fjord Hotell ligger ved havet og er et bra valg i Høyanger. Sultne gjester bør ta turen til restauranten, etter en lang dag er det deilig å bestille noe godt å glasset i baren og lene seg tilbake. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 10 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.30
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Hurtiginnsjekking/-utsjekking tilgjengelig
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.00 til kl. 23.30
    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 20.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder, maksimalt 2)*
    • Kun spesifikke rom, med visse forbehold*
    • Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Romservice på bestemte tidspunkter

Ting å gjøre

  • Tur-/sykkelstier
  • Fiske
  • Tur-/sykkelstier i nærheten
  • Båtturer i nærheten

Forretningsfasiliteter

  • Møterom

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Bryllupstjenester
  • Sykkelutleie

Fasiliteter

  • Bygget i 1895
  • Hage
  • Terrasse
  • Bibliotek
  • TV i fellesområdene
  • Bankettsal

Romfasiliteter

Underholdning

  • Flatskjerm-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Sengetøy

Fasiliteter

  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Fryser
  • Kokeplate
  • Stekeovn
  • Kjøkkenutstyr
  • Oppvaskmaskin

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Rengjøringsutstyr

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. NOK 150 per person

Kjæledyr

  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 100 NOK per kjæledyr per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat og røykvarsler.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Lavik Fjord Hotell Hotel Hoyanger
Lavik Fjord Hotell Hoyanger
Lavik Fjord Hotell Hotel
Lavik Fjord Hotell Hoyanger
Lavik Fjord Hotell Hotel Hoyanger

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Lavik Fjord Hotell gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Lavik Fjord Hotell har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Lavik Fjord Hotell?

Ja, hunder er velkomne, men det er en grense på totalt 2. Det koster NOK 100 per kjæledyr per natt. Mat- og vannskåler er tilgjengelig. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.

Har Lavik Fjord Hotell parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Lavik Fjord Hotell?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.30. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Ekspress-innsjekking, ekspress-utsjekking, kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Lavik Fjord Hotell og i nærheten?

Ha det gøy med aktiviteter på stedet, som for eksempel fisking og gåturer. Lavik Fjord Hotell har også hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Lavik Fjord Hotell?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Lavik Fjord Hotell ligger i?

Lavik Fjord Hotell ligger bare 6 minutter til fots fra Sognefjorden og 9 minutter til fots fra Lavik ferjekai.

Anmeldelser

Anmeldelser av Lavik Fjord Hotell

9,4

Enestående

9,8

Renhold

8,8

Beliggenheten

9,8

Personale og service

9,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fin lägenhet, mycket fin utsikt
Caroline, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We had a lovely stay here, fantastic views and the owners were very welcoming. We had a delicious dinner. Would definitely stay again.
Charlotte, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Beautiful room and view. Exceptional food and service. Great experience! Strongly recommend this hotel.
James, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This is a great hotel and I had a wonderful stay. It has an amazing view overlooking the fjord in Lavik. The staff are super friendly and great hosts. My room was very clean and modern. I highly recommend Lavik Fjord Hotell.
Mark, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very lovely stay!
Hope, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

perfect stay
Geert, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great stay, great service
G, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Cute little hotel by the ferry. Amazing views and friendly staff.
Gita, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Gorgeous views, good rooms, and perfect accommodations.
Leif, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

I had a pleasant stay,and would recommend for stop-over.
Christopher, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Dejlig overnatning. Fin mad

Dejligt og flot beliggende. Hyggeligt
Povl, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The owner was very friendly and our room was huge
LISA, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Braa

God mat och bra service
MATS, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This is such a charming place to stay. The rooms are cozy, the staff is incredibly friendly and the views are amazing. 10/10 recommend.
Kara, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

God beliggenhed

Fint hotel rent og pænt, men udsigt over vandet
Renee, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This family owned hotel on the fjord was a great place to stay. It had a good evening meal and breakfast. Very friendly staff and owners. We had a view room which was awesome.
Ronald, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Sehr nettes, sehr leckeres Essen, alles sauber. Direkt am Fähranlagen,daher etwas laut, aber das war uns klar.
Christian, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Staff helpful and outgoing, knowledgeable about the area, made good recommendations for our journey.
Laurie, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great property with a view

Great property with restaurant overlooking the fjord with outside seating. We had dinner at the hotel because it was such an amazing view from the deck.
Nancy, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Wonderful hosts. We enjoyed dinner and the view of the fjord even on a very rainy day!
Stephanie, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastisk hotel

Helt klar et fantastisk sted, man føler sig virkelig velkommen. Rigtig god mad og et fantastisk værtspar. Vi kommer helt klart igen om det er for overnatning eller bare for at få noget at spise
Lis, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The room was very nice and big with a private terrace facing the fjord where we got to watch the sunset. The staff was extremely friendly and accommodating.
Maria, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We spent 2 nights at the Lavik Fjord Hotel, a small hotel adjacent to the fjord ferry dock. The views were spectacular and the owners provided a personal touch that made you feel welcome.
Michael, reise på 2 netter
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We rented the top apartment for 5 nights and had a great time. The restaurant was also very good. Was one of the highlights of our month vacation.
Neil, reise på 2 netter
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Beautiful views. Delicious food! The owners and staff were very kind and helpful.
Patricia, reise på 1 natt