Yumigahama Ichibankan

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Minamiizu

Velg datoer for å se priser

Fra Yumigahama Ichibankan tar det 15 minutter å kjøre til Fuji-Hakone-Izu nasjonalpark.

Populære fasiliteter

Romalternativer

Non-Smoking Annex 2F Japanese-Style Room 6-Tatami

  • Plass til 3 personer
  • 3 futoner (doble)

Non-Smkg Jpn-Style 6-Tatami No Toilet/Washstand

  • Plass til 3 personer
  • 3 futoner (doble)

Rom

  • Plass til 5 personer

Rom

  • Plass til 5 personer

Rom

  • Plass til 7 personer

Rom

  • Plass til 11 personer

Non-Smoking Japanese-Style Room 8-Tatami

  • Plass til 4 personer
  • 4 futoner (doble)

Non-Smoking Annex 2F Connecting Room 12-Tatami

  • Plass til 6 personer
  • 6 futoner (doble)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
745 Minato, Minamiizu-cho, Kamo-gun, Minamiizu, Shizuoka Prefecture, 415-0152

Hva som finnes i nærheten

  • Yumigahama-stranden - 3 min gange - 0.3 km
  • Tadado-stranden - 19 min kjøring - 10.4 km
  • Hirizo-stranden - 24 min kjøring - 16.5 km
  • Sotoura-stranden - 26 min kjøring - 15.0 km
  • Shirahama-stranden - 32 min kjøring - 16.9 km

Transport

  • Oshima (OIM) – 46 km
  • Tokyo (HND-Haneda) – 130 km
  • Shizuoka (FSZ-Fuji-fjellet – Shizuoka) – 67,5 km
  • Tokyo (NRT - Narita int.) – 185,6 km
  • Nagoya (NGO-Chubu Centrair internasjonale flyplass) – 191,4 km
  • Nagoya (NKM-Komaki) – 191,6 km
  • Izukyū Shimoda stasjon - 22 med bil
  • Rendaiji stasjon - 27 med bil
  • Izu-Inatori stasjon - 42 med bil

Restauranter

  • ‪FONTAINE patisserie & cafe 吉佐美店 - ‬7 min kjøring
  • ‪下田海鮮 やまや - ‬7 min kjøring
  • ‪青木さざえ店 - ‬1 min gange
  • ‪85cafe - ‬9 min kjøring
  • ‪らーめん永吉丸 - ‬2 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Yumigahama Ichibankan

  • Fra Yumigahama Ichibankan tar det 15 minutter å kjøre til Fuji-Hakone-Izu nasjonalpark.

Overblikk

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 15.00
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Vilkår og avgifter

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Også kjent som

Yumigahama Ichibankan Hotel
Yumigahama Ichibankan Minamiizu
Yumigahama Ichibankan Hotel Minamiizu

Ofte stilte spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Yumigahama Ichibankan?

Innsjekking er mulig fra kl. 15.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hvordan er området Yumigahama Ichibankan ligger i?

Yumigahama Ichibankan ligger bare 1 minutter til fots fra Yumigahama-stranden.