Hele ferieboligen
Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach
Feriebolig med utendørs basseng i Hollum
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach





Du får et flott opphold i Hollum hvis du velger denne ferieboligen. Noen andre høydepunkter her er blant annet et utendørsbasseng, en terrasse og en hage.
Hele ferieboligen
1 soverom1 badPlass til 4 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- 2 feriebolig er røykfrie
- Utendørsbasseng
- Terrasse
- Hage
Føl deg som hjemme (5)
Føl deg som hjemme (5)
- Privat bad
- Hage
- Terrasse
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Utendørs svømmebasseng
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Fletcher Hotel-Restaurant Amelander Kaap
Hollum
Fletcher Hotel-Restaurant Amelander Kaap
Hollum
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.4 av 10, Bra, 132 anmeldelser
7,4
Bra
132 anmeldelser
Prisen er 1 140 kr
1 140 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

Sier aan Zee
Hollum
Sier aan Zee
Hollum
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 25 anmeldelser
8,4
Veldig bra
25 anmeldelser

Fletcher Hotel-Restaurant Noordsee-Ameland
Nes
Fletcher Hotel-Restaurant Noordsee-Ameland
Nes
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Bar
8.6 av 10, Utmerket, 260 anmeldelser
8,6
Utmerket
260 anmeldelser
Prisen er 1 140 kr
1 140 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Bij hen op Ameland
Hollum
Bij hen op Ameland
Hollum
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 84 anmeldelser
8,8
Utmerket
84 anmeldelser
Prisen er 862 kr
862 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Thatched Holiday Home With two Bathrooms Near the Sea
Hollum
Thatched Holiday Home With two Bathrooms Near the Sea
Hollum
- Basseng
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

Hotel Nes
Nes
Hotel Nes
Nes
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Bar
- Røykfritt
8.6 av 10, Utmerket, 76 anmeldelser
8,6
Utmerket
76 anmeldelser
Prisen er 1 079 kr
1 079 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Great Lodge with Microwave Oven near Beach
Hollum
Great Lodge with Microwave Oven near Beach
Hollum
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Ameland Lodge w/ Veranda
Hollum
Ameland Lodge w/ Veranda
Hollum
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach
Hollum
Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach
Hollum
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Comfortable Lodge With Dishwasher, Near the Beach
Hollum
Comfortable Lodge With Dishwasher, Near the Beach
Hollum
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Hollum, Friesland
Hva som finnes i nærheten
- Ameland fyrtårn - 10 min gange - 0.9 km
- Reddingsmuseum Abraham Fock - 13 min gange - 1.1 km
- Hollum strand - 3 min kjøring - 2.3 km
- Ameland natursenter - 13 min kjøring - 12.2 km
- Nes-stranden - 15 min kjøring - 13.2 km
Transport
- Groningen (GRQ-Eelde) – 134 min. med bil
- Schiphol flyplass (AMS) – 139,7 km
Restauranter
- Beachclub The Sunset - 4 min kjøring
- Bravo - 12 min kjøring
- De Fretpot - 14 min gange
- Eetcafe De Boerderij - 5 min kjøring
- Harbour - 11 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach
- Du får et flott opphold i Hollum hvis du velger denne ferieboligen. Noen andre høydepunkter her er blant annet et utendørsbasseng, en terrasse og en hage.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 17.00
- Aldersgrense for innsjekking: 21 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 21
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt (maksimalt 1)*
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Soverom
- 1 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 1 bad
Utendørsområder
- Terrasse
- Hage
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
- EUR 5.5 per kjæledyr per natt
- Maksimalt 1
Tilgjengelighet
- Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
- Ingen heis (alt på én etasje)
- Røykfritt hotell
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 2 rom
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.08 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 4 år.
- Rengjøringsgebyr: 116.0 EUR per overnattingsenhet per opphold
- Gebyr for sengetøy: EUR 48.85, per opphold
Valgfrie tillegg
- Håndklær er tilgjengelig mot et tilleggsgebyr (gjester kan også ta med egne)
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 5.5 EUR per kjæledyr per natt
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Modern With Dishwasher, The
Modern Chalet With Dishwasher Near the Beach
Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach Hollum
Modern Chalet With Dishwasher at 1.5 km. From the Beach
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Har denne ferieboligen basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Ja, kjæledyr er velkomne, men det er en grense på totalt 1. Det koster EUR 5.5 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Har denne ferieboligen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 17.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach og i nærheten?
Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach tilbyr utendørsbasseng og hage.
Hvordan er området Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach ligger i?
Modern Chalet With Dishwasher, Near the Beach ligger bare 13 minutter til fots fra Ameland fyrtårn og 11 minutter til fots fra Reddingsmuseum Abraham Fock.