Feriebolig
Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool
Villa med kjøkken i Pistoia
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool





Du får et flott opphold i Pistoia hvis du velger denne villaen. Noen andre fasiliteter er et utendørs basseng og en hage.
Hele ferieboligen
3 soverom2 badPlass til 6 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Utendørsbasseng
- Aircondition
- Hage
- Grill
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 3 soverom
- Kjøkken
- Hage
- Grill
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Utendørs svømmebasseng
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Agriturismo San Rocco
Pistoia
Agriturismo San Rocco
Pistoia
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 8 anmeldelser
8,8
Utmerket
8 anmeldelser

House in Pistoia Countryside
Pistoia
House in Pistoia Countryside
Pistoia
- Basseng
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

Belvilla by OYO Villa dei Tarocchi
Pistoia
Belvilla by OYO Villa dei Tarocchi
Pistoia
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Pistoia, PT
Hva som finnes i nærheten
- Villa Celle - 4 min kjøring - 2.6 km
- Piazza di Santa Maria Novella - 39 min kjøring - 41.9 km
- Ponte Vecchio - 44 min kjøring - 48.3 km
- Piazza del Duomo - 47 min kjøring - 44.8 km
- Santa Maria del Fiore katedral - 47 min kjøring - 44.8 km
Transport
- Peretola flyplass (FLR) – 35 min. med bil
- Serravalle Pistoiese stasjon - 12 med bil
- Pistoia stasjon - 12 med bil
- Montale Agliana stasjon - 13 med bil
Restauranter
- Baldovino - 4 min kjøring
- Lowengrube - 3 min kjøring
- La Brace di Spadi Laura - 4 min kjøring
- trattoria da donato - 7 min kjøring
- il ritrovo
Om dette overnattingsstedet
Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool
- Du får et flott opphold i Pistoia hvis du velger denne villaen. Noen andre fasiliteter er et utendørs basseng og en hage.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat villa
Ankomst/avreise
- Aldersgrense for innsjekking: 21 år
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 21
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt (maksimalt 1)*
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Kjøkken
- Komfyrtopp
Soverom
- 3 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 2 bad
Utendørsområder
- Grill
- Hage
Komfort
- Aircondition
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
- EUR 7.0 per kjæledyr per natt
- Maksimalt 1
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Virtuell resepsjon
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt
- Oljegebyr: EUR 3.5
Barn og ekstrasenger
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 7.0 EUR per kjæledyr per natt
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool Villa
Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool Pistoia
Simplistic Holiday Home in Pistoia With Terrace Garden
Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool Villa Pistoia
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Har denne villaen basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?
Ja, kjæledyr er velkomne, men det er en grense på totalt 1. Det koster EUR 7.0 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Har denne villaen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva kan man gjøre på Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool og i nærheten?
Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool tilbyr utendørsbasseng og hage.
Har Comfortable Holiday Home in Pistoia With Pool et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, et kjøkken er tilgjengelig.