The Balcone Suites & Resort

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med konferansesenter i Bukittinggi

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Bukittinggi, bør du vurdere The Balcone Suites & Resort. Gjestene kan dessuten spise masse god mat i kafeen, og et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet. Noen andre fasiliteter er et barnebasseng og en hage.

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Flyplasstransport
  • Tilstøtende rom er tilgjengelige
  • Aircondition
  • Treningsrom
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (12)

  • Frokost
  • Treningssenter
  • Barnebasseng
  • Kaffebar/kafé
  • Konferansesenter
  • Flyplasstransport
  • Hage
  • Safe i resepsjonen
  • Flerspråklig personale
  • Concierge-tjenester
  • Grill
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (5)

  • Barnebasseng
  • Lekeplass på stedet
  • Hage
  • Grill
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 811 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 24 av 24 rom

Superior Twin Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Deluxe Twin Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Grand Deluxe King Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Deluxe King Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Superior King Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Grand Deluxe Twin Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Residence

  • Fjellutsikt
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger og 2 enkeltsenger

Executive Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Grand Deluxe Mountain View King

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Executive Suite

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

President Suite

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Junior Suite

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Florence Villa

  • Fjellutsikt
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Milan Villa

  • Fjellutsikt
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Venezia Villa

  • Fjellutsikt
  • Plass til 8 personer
  • 5 kingsize-senger

Vicenza Villa

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 3 kingsize-senger

Verona Villa

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 3 kingsize-senger

Grand Deluxe Mountain View Twin

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Grand Deluxe Mountain View Holywood

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 2 dobbeltsenger

Two-Bedroom Villa

  • Fjellutsikt
  • Plass til 5 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (enkel)

King Suite

  • Fjellutsikt
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Two-Bedroom Villa

  • Fjellutsikt
  • Plass til 5 personer
  • 1 kingsize-seng

Superior King Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Superior Twin Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
P9Q3+C4X, Jl. Bukittinggi - Padang Sidempuan No.KM.7, Kec. Tilatang Kamang, Gadut, West Sumatra, 26152

Hva som finnes i nærheten

  • Taman Bundo Kanduang park - 12 min kjøring - 7.1 km
  • Benteng de Kock - 12 min kjøring - 7.1 km
  • Pasar Atas - 13 min kjøring - 7.9 km
  • Bukittinggi Plaza - 13 min kjøring - 7.9 km
  • Jam Gadang - 14 min kjøring - 8.6 km

Transport

  • Padang (PDG-Minangkabau internasjonale flyplass) – 163 min. med bil
  • Padangpanjang jernbanestasjon - 24 med bil
  • Flyplasstransport

Restauranter

  • ‪Ayam penyet n SeaFood Wong semarang - ‬5 min kjøring
  • ‪RM Evi 45 - ‬3 min kjøring
  • ‪Lontong si mbah simp Guguak Bulek - ‬8 min kjøring
  • ‪Gulai Bancah - ‬5 min kjøring
  • ‪Sate padang ganduik - ‬3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

The Balcone Suites & Resort

  • Når du skal til Bukittinggi, bør du vurdere The Balcone Suites & Resort. Gjestene kan dessuten spise masse god mat i kafeen, og et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet. Noen andre fasiliteter er et barnebasseng og en hage.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 200 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 15.00
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokost serveres (mot betaling)
  • Kaffebar/kafé
  • Griller

Reise med barn

  • Barnebasseng
  • Lekeplass

Forretningsfasiliteter

  • Konferansesenter

Tjenester

  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Flerspråklig personale

Fasiliteter

  • Bygget i 2023
  • Safe i resepsjonen
  • Hage
  • Treningssenter

Vilkår og avgifter

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, JCB International og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Også kjent som

THE Balcones Suites AND Resort Property
THE Balcones Suites AND Resort BUKITTINGGI MEDAN
THE Balcones Suites AND Resort Property BUKITTINGGI MEDAN

Ofte stilte spørsmål

Har The Balcone Suites & Resort basseng?

Ja, overnattingsstedet har et barnebasseng.

Har The Balcone Suites & Resort parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på The Balcone Suites & Resort?

Innsjekking er mulig fra kl. 15.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på The Balcone Suites & Resort og i nærheten?

The Balcone Suites & Resort tilbyr treningssenter og hage.