Hele leiligheten
Modern Look And Comfy Studio Gold Coast Apartment
Overnattingsstedets klasse: 3
Leilighet med kjøkken i Jakarta
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Modern Look And Comfy Studio Gold Coast Apartment





Fra denne leiligheten tar det 15 minutter å kjøre til White Sand Beach PIK 2 og Central Park kjøpesenter. Et treningssenter legger til rette for fysisk mosjon, og det er herlig å ta en dukkert i utendørsbassenget. Overnattingsstedet har dessuten kjøkken, kjøleskap/fryser og wi-fi (inkludert).
Hele leiligheten
Plass til 2 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Treningsrom
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Utendørsbasseng
- Treningssenter
- Aircondition
- Minibank/banktjenester
Den nåværende prisen er 578 kr
578 kr
inkludert skatter og avgifter
7. sep.–8. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Oakwood PIK Jakarta
Pantai Indah Kapuk
Oakwood PIK Jakarta
Pantai Indah Kapuk
- Basseng
- Flyplasstransport
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
8.6 av 10, Utmerket, 45 anmeldelser
8,6
Utmerket
45 anmeldelser
Prisen er 787 kr
787 kr
inkludert skatter og avgifter
14. sep.–15. sep.

Mercure Jakarta Pantai Indah Kapuk
Pantai Indah Kapuk
Mercure Jakarta Pantai Indah Kapuk
Pantai Indah Kapuk
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 389 anmeldelser
8,6
Utmerket
389 anmeldelser
Prisen er 994 kr
994 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Golden Tulip Essential PIK2 Jakarta
Teluknaga
Hotel Golden Tulip Essential PIK2 Jakarta
Teluknaga
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
10.0 av 10, Suverent, 2 anmeldelser
10
Suverent
2 anmeldelser
Prisen er 393 kr
393 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Apartment Gold Coast PIK by MYsweethome
Pantai Indah Kapuk
Apartment Gold Coast PIK by MYsweethome
Pantai Indah Kapuk
- Basseng
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering tilgjengelig

Gold Coast PIK Bahama Sea View Apartments
Pantai Indah Kapuk
Gold Coast PIK Bahama Sea View Apartments
Pantai Indah Kapuk
- Basseng
- Flyplasstransport
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
5.6 av 10, 4 anmeldelser
5,6
4 anmeldelser
Prisen er 436 kr
436 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Hotel Osaka Pik2
Kosambi
Hotel Osaka Pik2
Kosambi
- Basseng
- Tekjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.8 av 10, Bra, 7 anmeldelser
7,8
Bra
7 anmeldelser
Prisen er 174 kr
174 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Whistler Garden Hotel
Kosambi
Whistler Garden Hotel
Kosambi
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 1 158 kr
1 158 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Carribean FL10 #Q Jl. Pantai Indah Kapuk, Jakarta, Jakarta, 14470
Hva som finnes i nærheten
- San Antonio Beach PIK 2 - 14 min gange - 1.2 km
- Pantjoran Chinatown PIK - 19 min gange - 1.7 km
- By The Sea PIK Shopping Center - 5 min kjøring - 2.9 km
- Sedayu Indo Golf - 5 min kjøring - 2.9 km
- Damai Indah Golf and Country Club - 5 min kjøring - 2.2 km
Transport
- Djakarta (CGK-Soekarno-Hatta internasjonale flyplass) – 30 min. med bil
- Djakarta (HLP-Halim Perdanakusuma internasjonale flyplass) – 60 min. med bil
- Jakarta Rawa Buaya stasjon - 10 med bil
- Jakarta Bojong Indah stasjon - 11 med bil
- Jakarta Angke stasjon - 12 med bil
Restauranter
- Toby's Estate Coffee Roasters - 13 min gange
- UNION PIK Avenue - 13 min gange
- Haidilao Hotpot - 16 min gange
- Haidilao Hot Pot @PIK Avenue - 14 min gange
- Busaba : A Thai Cafe - 13 min gange
Om dette overnattingsstedet
Modern Look And Comfy Studio Gold Coast Apartment
- Fra denne leiligheten tar det 15 minutter å kjøre til White Sand Beach PIK 2 og Central Park kjøpesenter. Et treningssenter legger til rette for fysisk mosjon, og det er herlig å ta en dukkert i utendørsbassenget. Overnattingsstedet har dessuten kjøkken, kjøleskap/fryser og wi-fi (inkludert).
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 1 leilighet
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt
- Aldersgrense for innsjekking: 17 år
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 17
Kjæledyr
- Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi med en hastighet på 25+ mbps inkludert
Parkering og transport
- Ingen parkering på stedet
Kjøkken
- Kjøleskap (i full størrelse)
- Komfyrtopp
- Vannkoker
Bad
- Dusj
- Håndklær
Klesvask
- Vaskemaskin
Arbeidsområder
- Skrivebord
- Kontorstol
Komfort
- Aircondition
Kjæledyr
- Kjæledyr og servicedyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Flaskevann (inkludert)
- Minibank/banktjenester
Aktiviteter
- Treningssenter
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum for skader: 800000 IDR per opphold
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 68200, 9120207281426
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Modern Look And Comfy Studio Gold Coast Apartment Jakarta
Modern Look And Comfy Studio Gold Coast Apartment Apartment
Ofte stilte spørsmål
Har denne leiligheten basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne leiligheten?
Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne leiligheten parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved denne leiligheten.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne leiligheten?
Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Hva kan man gjøre på Modern Look And Comfy Studio Gold Coast Apartment og i nærheten?
Modern Look And Comfy Studio Gold Coast Apartment tilbyr utendørsbasseng og treningssenter.
Har Modern Look And Comfy Studio Gold Coast Apartment et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kjøleskap.