Excotel Design Hotel

Overnattingsstedets klasse: 4
Hotell med 3 restauranter og et utendørs basseng i Surabaya

Velg datoer for å se priser

Excotel Design Hotel ligger nær en togstasjon og er et bra valg i Surabaya. Utendørsbassenget byr på mye moro, og blir du sulten, kan du velge mellom 3 restauranter. Det er ikke langt å gå til kollektivtransport fra overnattingsstedet: Det tar 8 minutter å gå til Jemursari stasjon og 14 minutter å gå til Margorejo T-banestasjon.

Anmeldelser

7,0 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • 3 restauranter
  • Utendørsbasseng
  • Frokost
  • Kaffebar/kafé
  • Møterom
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
  • Parabol-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 435 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 13 av 13 rom

Rom – deluxe, 1 queensize-seng, byutsikt

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – business, byutsikt

  • Byutsikt
  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite, røyk, byutsikt

  • Byutsikt
  • 38 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite, byutsikt

  • Byutsikt
  • 39 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Tomannsrom – superior

  • Byutsikt
  • 24 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Tomannsrom – deluxe, byutsikt

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Suite – business, røyk, byutsikt

  • Byutsikt
  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – deluxe, 1 queensize-seng, røyk, byutsikt

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Tomannsrom – deluxe, røyk, byutsikt

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng

Tomannsrom – superior, røyk, byutsikt

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng

Superior Queen Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Superior Twin Room

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Deluxe Queen Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No. 119 Jl. Ahmad Yani, Surabaya, East Java, 60237

Hva som finnes i nærheten

  • Universitas Islam Negeri Sunan Ampel Surabaya - 1 min gange - 0.2 km
  • Royal Plaza Surabaya - 8 min kjøring - 2.4 km
  • Petra kristne universitet - 9 min kjøring - 2.7 km
  • Tunjungan Plaza - 13 min kjøring - 13.8 km
  • Pakuwon-kjøpesenteret - 17 min kjøring - 18.2 km

Transport

  • Surabaya (SUB-Juanda) – 23 min. med bil
  • Surabaya Gubeng stasjon - 22 med bil
  • Surabaya Pasar Turi stasjon - 24 med bil
  • Tandes stasjon - 33 med bil
  • Jemursari stasjon – 8 min. gange
  • Margorejo T-banestasjon – 14 min. gange
  • Kertomenanggal stasjon – 23 min. gange

Restauranter

  • ‪Nasi Jagung Babat Dan Usus Khas Madura “Pasar Senggol” - ‬8 min gange
  • ‪Depot H. Wachid Hasyim - ‬7 min gange
  • ‪Reborn steak - ‬6 min gange
  • ‪Depot Heppy *emang Tulisannya Gini Kok - ‬7 min gange
  • ‪Kedai Ciamso - ‬7 min gange

Om dette overnattingsstedet

Excotel Design Hotel

  • Excotel Design Hotel ligger nær en togstasjon og er et bra valg i Surabaya. Utendørsbassenget byr på mye moro, og blir du sulten, kan du velge mellom 3 restauranter. Det er ikke langt å gå til kollektivtransport fra overnattingsstedet: Det tar 8 minutter å gå til Jemursari stasjon og 14 minutter å gå til Margorejo T-banestasjon.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 111 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 06.00 til kl. 10.00
  • 3 restauranter
  • Kaffebar/kafé

Forretningsfasiliteter

  • Møterom
  • Arbeidsområder

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Utendørsbasseng

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • 1 tilgjengelighetstilpasset parkering på stedet
  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon

Romfasiliteter

Underholdning

  • 42 tommers smart-TV
  • Parabol-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Tøfler

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Bidé
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Tannbørste og tannkrem
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)
  • Telefon

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. IDR 100000 per person

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Excotel Design Hotel Hotel
Excotel Design Hotel Surabaya
Excotel Design Hotel Hotel Surabaya

Ofte stilte spørsmål

Har Excotel Design Hotel basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Excotel Design Hotel ?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Excotel Design Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Excotel Design Hotel ?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Excotel Design Hotel og i nærheten?

Excotel Design Hotel tilbyr utendørsbasseng.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Excotel Design Hotel ?

Ja, stedet har 3 restauranter.

Hvordan er området Excotel Design Hotel ligger i?

Excotel Design Hotel ligger i hjertet av Surabaya, bare 8 minutter til fots fra Jemursari stasjon.

Anmeldelser

7,0

Bra