Huilong Dasha Hotel

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med konferansesenter i Chengde

Velg datoer for å se priser

Huilong Dasha Hotel er et bra valg hvis du skal til Chengde.

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Restaurant
  • Barnevennlige aktiviteter

Hovedfasiliteter (6)

  • Frokost
  • Konferansesenter
  • Spillrom
  • Safe i resepsjonen
  • Bryllupstjenester
  • Bagasjeoppbevaring
Den nåværende prisen er 195 kr
inkludert skatter og avgifter
25. sep.–26. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 11 av 11 rom

Suite

  • Plass til 4 personer
  • 4 enkeltsenger

Superior Suite

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Business Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng ELLER 2 enkeltsenger

Standard Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng ELLER 2 enkeltsenger

Premier Elegant Room

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Business Room (2 Beds)

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Guestroom (2 Beds)

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Guestroom (Double Bed)

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Standard Room1

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Elegant Triple Room

  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger

Special Queen Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No. 1, Xinjuzhai North, Chezhan Road, Chengde, Hebei, 067000

Hva som finnes i nærheten

  • Rehe martyrminnesmerke - 5 min kjøring - 2.2 km
  • Chengde fjellresort - 6 min kjøring - 2.6 km
  • Bishu Shanzhuang - 10 min kjøring - 4.6 km
  • Puning tempel - 11 min kjøring - 7.4 km
  • Shūxiàng tempel - 12 min kjøring - 9.3 km

Transport

  • Chengde (CDE - Puning) – 32 min. med bil
  • Beijing (PEK - Capital int.) – 169 min. med bil
  • Beijing (PKX - Daxing int.) – 207,4 km

Restauranter

  • ‪KFC 肯德基 - ‬5 min kjøring
  • ‪McDonald's (麦当劳) - ‬7 min gange
  • ‪端起金饭碗 - ‬6 min kjøring
  • ‪Pizza Hut 必胜客 - ‬5 min kjøring
  • ‪正德源煎牛肉【福地花园店】 - ‬6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Huilong Dasha Hotel

  • Huilong Dasha Hotel er et bra valg hvis du skal til Chengde.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 103 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 09.00
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokost serveres (mot betaling)

Ting å gjøre

  • Karaoke

Forretningsfasiliteter

  • Konferansesenter

Tjenester

  • Bagasjeoppbevaring
  • Bryllupstjenester

Fasiliteter

  • Bygget i 2012
  • Safe i resepsjonen
  • Spillrom

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis

Vilkår og avgifter

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

Huilong Dasha Hotel Hotel
Huilong Dasha Hotel Chengde
Huilong Dasha Hotel Hotel Chengde

Ofte stilte spørsmål

Har Huilong Dasha Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Huilong Dasha Hotel?

Innsjekking er mulig fra kl. 09.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Huilong Dasha Hotel og i nærheten?

Huilong Dasha Hotel tilbyr spillerom.