Suifenhe Yunjia Hotel

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Mudanjiang

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Mudanjiang hvis du velger Suifenhe Yunjia Hotel.

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (5)

  • Vask av klær på egenhånd
  • Flerspråklig personale
  • Grill
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig
Den nåværende prisen er 125 kr
inkludert skatter og avgifter
6. okt.–7. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 9 av 9 rom

Triple Room (with Window, Dual Mode Air Conditioner)

  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger

Comfy Quadruple Room

  • Plass til 5 personer
  • 3 enkeltsenger og 1 queensize-seng

Special Queen Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Standard Room--4

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Family Room

  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng

Standard Room

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Queen Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Cozy Double Bed Room (No Window, Dual Mode Air Conditioner)

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Cozy Standard Room (No Window, Dual Mode Air Conditioner)

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No. 37 Qingyun Road, Suifenhe, Heilongjiang, 157300

Hva som finnes i nærheten

  • Funingzhen Central Square - 2 min kjøring - 2.2 km
  • Funingzhen Stadium - 4 min kjøring - 4.0 km
  • Guangming Kloster - 5 min kjøring - 1.8 km
  • Suifenhe nasjonalpark skianlegg - 17 min kjøring - 21.7 km
  • Suifenhe skogspark - 17 min kjøring - 21.7 km

Transport

  • Suifenhe Dongning lufthavn (HSF) – 29 min. med bil
  • Mudanjiang (MDG) – 103 min. med bil

Restauranter

  • ‪Ресторан караоке Камелот - ‬2 min kjøring
  • ‪KFS - ‬8 min kjøring
  • ‪Шен хе дао - ‬3 min kjøring
  • ‪Ресторан "Тоня - ‬18 min gange
  • ‪Ресторан Алина - ‬19 min gange

Om dette overnattingsstedet

Suifenhe Yunjia Hotel

  • Du får et flott opphold i Mudanjiang hvis du velger Suifenhe Yunjia Hotel.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 20 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 06.00 til kl. 23.30
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Griller

Tjenester

  • Vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Flerspråklig personale

Fasiliteter

  • Bygget i 2015
  • Oppbevaringsskap

Vilkår og avgifter

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: Alipay og WeChat Pay.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

Suifenhe Yunjia Hotel Hotel
Suifenhe Yunjia Hotel Suifenhe
Suifenhe Yunjia Hotel Hotel Suifenhe

Ofte stilte spørsmål

Har Suifenhe Yunjia Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Suifenhe Yunjia Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 06.00 til kl. 23.30. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området Suifenhe Yunjia Hotel ligger i?

Suifenhe Yunjia Hotel ligger bare 19 minutter til fots fra Guangming Kloster og 11 minutter til fots fra Daguangming tempel.