Hele leiligheten
Dine & Rest, 1 Bedroom Apartment at Little India
Overnattingsstedets klasse: 3
Leilighet med kjøkken i Oswestry
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Dine & Rest, 1 Bedroom Apartment at Little India





Denne leiligheten er et bra valg hvis du skal til Oswestry. Leilighetene kan friste med både kjøkken og wi-fi inkludert.
Anmeldelser
8,08,0 av 10 –
Veldig bra
Hele leiligheten
1 soverom1 badPlass til 2 personer
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Mikrobølgeovn
Hovedfasiliteter (1)
Hovedfasiliteter (1)
- 3 leiligheter
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Oswestry, Wales
Hva som finnes i nærheten
- Tanat Theatre Club - 5 min gange - 0.4 km
- Lake Vyrnwy - 17 min kjøring - 17.9 km
- Pistyll Rhaeadr - 18 min kjøring - 7.2 km
- Pontcysyllte akvedukt - 32 min kjøring - 29.5 km
- Eryri National Park - 32 min kjøring - 35.8 km
Transport
- Chester (CEG-Hawarden) – 78 min. med bil
- Birmingham flyplass (BHX) – 122 min. med bil
- Cardiff internasjonale flyplass (CWL) – 158,6 km
- Welshpool Station - 27 med bil
- Chirk Station - 28 med bil
- Ruabon Station - 32 med bil
Restauranter
- Llanfyllin Chinese - 10 min kjøring
- Meadows Cafe Llanfyllin - 12 min kjøring
- Railway Inn - 5 min kjøring
- Wynnstay Inn - 11 min kjøring
- The West Arms - 14 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Dine & Rest, 1 Bedroom Apartment at Little India
- Denne leiligheten er et bra valg hvis du skal til Oswestry. Leilighetene kan friste med både kjøkken og wi-fi inkludert.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 3 leiligheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen varer til kl. 17.00
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert
Parkering
- Gratis parkering i nærheten
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Gratis parkering i nærheten av overnattingsstedet
Kjøkken
- Mikrobølgeovn
- Brødrister
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
- Vannkoker
Soverom
- 1 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 1 bad
- Dusj
- Håndklær
- Toalettpapir
Klesvask
- Vaskemaskin
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 3 rom
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Dine & Rest, 1 Bedroom Apartment at Little India Oswestry
Dine & Rest, 1 Bedroom Apartment at Little India Apartment
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på denne leiligheten?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne leiligheten parkering?
Nei, dessverre, men det er gratis parkering i nærheten.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne leiligheten?
Innsjekkingen varer til kl. 17.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Har Dine & Rest, 1 Bedroom Apartment at Little India et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med brødrister, kjøkkenutstyr og mikrobølgeovn.
Hvordan er området Dine & Rest, 1 Bedroom Apartment at Little India ligger i?
Dine & Rest, 1 Bedroom Apartment at Little India ligger bare 4 minutter til fots fra Tanat Theatre Club.