YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring)

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med konferansesenter i Nanning

Velg datoer for å se priser

YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring) er et bra valg hvis du skal til Nanning.

Populære fasiliteter

  • Aircondition
  • Vaskeritjenester
  • Barnevennlige aktiviteter

Hovedfasiliteter (5)

  • Konferansesenter
  • Aircondition
  • Spillrom
  • Vask av klær på egenhånd
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Klesvaskfasiliteter
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Heis
  • Kabel-TV
  • Spillrom
Den nåværende prisen er 188 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Superior Room (2 beds)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Deluxe Room (2 beds)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Deluxe Queen Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng

Superior Queen Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No. 410 Santang Street, Santang Town, Kunlun Avenue, Nanning, Guangxi, 530000

Hva som finnes i nærheten

  • Jiuquwan varme kildedal - 3 min kjøring - 1.5 km
  • Guangxi landbrukskonferanse- og utstillingssenter - 7 min kjøring - 4.3 km
  • Shishan-parken - 12 min kjøring - 10.7 km
  • Wuxiang Torg - 17 min kjøring - 12.5 km
  • Guangxi universitet - 21 min kjøring - 17.5 km

Transport

  • Nanning (NNG-Wuxu) – 54 min. med bil
  • Nanning øst jernbanestasjon - 11 med bil

Restauranter

  • ‪Cozyfire Bbq - ‬9 min kjøring
  • ‪广西宴 - ‬10 min kjøring
  • ‪藏中式居酒屋 - ‬9 min kjøring
  • ‪金牌小龍 King's Dumpling - ‬11 min kjøring
  • ‪KFC 肯德基 - ‬11 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring)

  • YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring) er et bra valg hvis du skal til Nanning.

Overblikk

INNSJEKKING
kl. 14.00
UTSJEKKING
kl. 12.00

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 14.00
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Overnattingsstedets fasiliteter

Forretningsfasiliteter

  • Konferansesenter

Tjenester

  • Vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Spillrom

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis

Romfasiliteter

Underholdning

  • LCD-TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Vannkoker
  • Tøfler
  • Tørketrommel

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Tannbørste og tannkrem

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Telefon

Vilkår og avgifter

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem og førstehjelpsskrin.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

Yeste Hotel (Nanning Jiuquwan Hot Spring) Hotel
Yeste Hotel (Nanning Jiuquwan Hot Spring) Nanning
Yeste Hotel (Nanning Jiuquwan Hot Spring) Hotel Nanning

Ofte stilte spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring)?

Innsjekking er mulig fra kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring) og i nærheten?

YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring) tilbyr spillerom.

Hvordan er området YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring) ligger i?

YeNanning East Railway Station Jiuquwan Hot Spring) ligger i Xingning, bare 15 minutter til fots fra Jiuquwan varme kildedal.