Capital O 94208 Homtel Menza plantinum

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Padang

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Padang hvis du velger Capital O 94208 Homtel Menza plantinum.

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (1)

  • Aircondition

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Tomannsrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Dobbeltrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Suite – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
11, Jalan Teratai Kelurahan No.11 Kel., Flamboyan Baru, Kec. Padang Barat,, Padang, West Sumatra, 25144

Hva som finnes i nærheten

  • Masjid Raya Sumatera Barat - 12 min gange - 1.0 km
  • University of Eka Sakti - 4 min kjøring - 1.9 km
  • Air Manis-stranden - 4 min kjøring - 2.7 km
  • Pelabuhan Muaro - 9 min kjøring - 6.0 km
  • Carolina-stranden - 35 min kjøring - 21.9 km

Transport

  • Padang (PDG-Minangkabau internasjonale flyplass) – 16 min. med bil
  • Pulau Aie stasjon - 14 med bil
  • Pulauair stasjon - 15 med bil
  • Tabing jernbanestasjon - 17 med bil

Restauranter

  • ‪Malabar Arham - ‬7 min gange
  • ‪Ayam Penyet RIA - ‬11 min gange
  • ‪Texas Chicken - ‬13 min gange
  • ‪Jamrhut Food - ‬7 min gange
  • ‪Warung A'A' Dhika - ‬7 min gange

Om dette overnattingsstedet

Capital O 94208 Homtel Menza plantinum

  • Du får et flott opphold i Padang hvis du velger Capital O 94208 Homtel Menza plantinum.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 10 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene har tilgang til boenheten via en egen inngang
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Kun trapp til øvre etasjer

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Såpe
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

OYO 94208 Hometel Menza Platinum Syariah
Capital O 94208 Homtel Menza Plantinum Hotel
Capital O 94208 Homtel Menza Plantinum Padang
Capital O 94208 Homtel Menza Plantinum Hotel Padang

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Capital O 94208 Homtel Menza plantinum gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Capital O 94208 Homtel Menza plantinum har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Capital O 94208 Homtel Menza plantinum?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Capital O 94208 Homtel Menza plantinum parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved Capital O 94208 Homtel Menza plantinum.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Capital O 94208 Homtel Menza plantinum?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området Capital O 94208 Homtel Menza plantinum ligger i?

Capital O 94208 Homtel Menza plantinum ligger bare 11 minutter til fots fra Masjid Raya Sumatera Barat.