Hele leiligheten
Agriturismo Poggio al Sole, Vinci
Leilighet med kjøkken i Vinci
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Agriturismo Poggio al Sole, Vinci





Du får et flott opphold i Vinci hvis du velger denne leiligheten. Noen andre fasiliteter er en utendørs tennisbane og en hage.
Hele leiligheten
1 soverom1 badPlass til 2 personer
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Utendørs tennisbane
- Hage
- Grill
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- Kjøkken
- Hage
- Grill
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

FH55 Hotel Villa Fiesole
Fiesole
FH55 Hotel Villa Fiesole
Fiesole
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 407 anmeldelser
8,8
Utmerket
407 anmeldelser
Prisen er 2 504 kr
2 504 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Hotel Mulino di Firenze, WorldHotels Crafted
Florence
Hotel Mulino di Firenze, WorldHotels Crafted
Florence
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.6 av 10, Suverent, 694 anmeldelser
9,6
Suverent
694 anmeldelser
Prisen er 2 881 kr
2 881 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

Hotel Galileo
Historiske sentrum av Firenze
Hotel Galileo
Historiske sentrum av Firenze
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Bar
9.0 av 10, Fantastisk, 116 anmeldelser
9,0
Fantastisk
116 anmeldelser
Prisen er 1 101 kr
1 101 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Fattoria di Maiano
Fiesole
Fattoria di Maiano
Fiesole
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 23 anmeldelser
9,0
Fantastisk
23 anmeldelser
Prisen er 2 278 kr
2 278 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Solo Experience Hotel
Historiske sentrum av Firenze
Solo Experience Hotel
Historiske sentrum av Firenze
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
9.6 av 10, Suverent, 1 000 anmeldelser
9,6
Suverent
1 000 anmeldelser
Prisen er 1 695 kr
1 695 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Villa di Campolungo Agriturismo
Fiesole
Villa di Campolungo Agriturismo
Fiesole
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.8 av 10, Suverent, 16 anmeldelser
9,8
Suverent
16 anmeldelser

Hotel Caravaggio
Historiske sentrum av Firenze
Hotel Caravaggio
Historiske sentrum av Firenze
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Bar
9.0 av 10, Fantastisk, 1 002 anmeldelser
9,0
Fantastisk
1 002 anmeldelser
Prisen er 1 325 kr
1 325 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Apollo Guest House
Historiske sentrum av Firenze
Apollo Guest House
Historiske sentrum av Firenze
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
9.4 av 10, Suverent, 444 anmeldelser
9,4
Suverent
444 anmeldelser
Prisen er 1 533 kr
1 533 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Agriturismo Poggiopiano
Fiesole
Agriturismo Poggiopiano
Fiesole
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 4 anmeldelser
8,6
Utmerket
4 anmeldelser

Agriturismo Montemagni di Sopra
Greve in Chianti
Agriturismo Montemagni di Sopra
Greve in Chianti
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 20 anmeldelser
9,6
Suverent
20 anmeldelser
Prisen er 1 565 kr
1 565 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Vinci, FI
Hva som finnes i nærheten
- Fratelli Taccini - Studio del' Arte - 11 min kjøring - 4.5 km
- Leonardo-museet - 13 min kjøring - 4.5 km
- Golfklubb Bellosguardo Vinci - 15 min kjøring - 5.5 km
- Casa Natale di Leonardo - 18 min kjøring - 9.1 km
- Arno-elven - 19 min kjøring - 11.9 km
Transport
- Peretola flyplass (FLR) – 60 min. med bil
- Pisa (PSA-Galileo Galilei) – 57 min. med bil
- Granaiolo stasjon - 24 med bil
- Borgo a Buggiano stasjon - 24 med bil
- Empoli Ponte A Elsa stasjon - 28 med bil
Restauranter
- Ristorante da Adriano - 10 min kjøring
- La Botega Di Nonno Mario - 7 min kjøring
- Caffè Del Castello - 7 min kjøring
- Bar Pasticceria Maso - 7 min kjøring
- Tenute Poggio Di Bobi - 6 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Agriturismo Poggio al Sole, Vinci
- Du får et flott opphold i Vinci hvis du velger denne leiligheten. Noen andre fasiliteter er en utendørs tennisbane og en hage.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Aldersgrense for innsjekking: 21 år
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 21
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Soverom
- 1 soverom
Bad
- 1 bad
Utendørsområder
- Grill
- Hage
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Aktiviteter
- Utendørs tennisbaner
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum for skader: 100.0 EUR per opphold
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.50 per person, per natt, opptil 6 netter
Barn og ekstrasenger
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Agriturismo Poggio al Sole Vinci
Agriturismo Poggio al Sole, Vinci Vinci
Agriturismo Poggio al Sole, Vinci Apartment
Agriturismo Poggio al Sole, Vinci Apartment Vinci
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Agriturismo Poggio al Sole, Vinci gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Agriturismo Poggio al Sole, Vinci har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Er det tillatt med kjæledyr på denne leiligheten?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne leiligheten parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva kan man gjøre på Agriturismo Poggio al Sole, Vinci og i nærheten?
Spill tennis på tennisbanen. Agriturismo Poggio al Sole, Vinci har også hage.
Har Agriturismo Poggio al Sole, Vinci et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, et kjøkken er tilgjengelig.