Feriebolig
Apartment in Brixental
Overnattingsstedets klasse: 2.5
Leilighet med utendørs basseng i Brixen im Thale
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Apartment in Brixental





Når du skal til Brixen im Thale, bør du vurdere denne leiligheten. Noen andre høydepunkter er et utendørs basseng og en hage.
Hele leiligheten
2 soverom1 badPlass til 4 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Utendørsbasseng
- Hage
Føl deg som hjemme (5)
Føl deg som hjemme (5)
- 2 soverom
- Hage
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Utendørs svømmebasseng
- Barnestol
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

AlpenParks Hotel & Apartment Taxacher
Kirchberg in Tirol
AlpenParks Hotel & Apartment Taxacher
Kirchberg in Tirol
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 34 anmeldelser
9,2
Fantastisk
34 anmeldelser
Prisen er 1 193 kr
1 193 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Das Kaltschmid
Seefeld bilfrie sone
Das Kaltschmid
Seefeld bilfrie sone
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
8.6 av 10, Utmerket, 811 anmeldelser
8,6
Utmerket
811 anmeldelser
Prisen er 1 345 kr
1 345 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

The Gast House Zell am See
Zell am See sentrum
The Gast House Zell am See
Zell am See sentrum
- Basseng
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 174 anmeldelser
9,2
Fantastisk
174 anmeldelser
Prisen er 1 752 kr
1 752 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

HAIDVOGL MAVIDA Zell am See
Zell am See
HAIDVOGL MAVIDA Zell am See
Zell am See
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 349 anmeldelser
9,0
Fantastisk
349 anmeldelser
Prisen er 1 329 kr
1 329 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.

AlpenParks Ferienresort Rehrenberg
Viehhofen
AlpenParks Ferienresort Rehrenberg
Viehhofen
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
8.4 av 10, Veldig bra, 39 anmeldelser
8,4
Veldig bra
39 anmeldelser
Prisen er 2 705 kr
2 705 kr
inkludert skatter og avgifter
15. sep.–16. sep.

AvenidA Mountain Lodges Saalbach
Saalbach-Hinterglemm
AvenidA Mountain Lodges Saalbach
Saalbach-Hinterglemm
- Kjøkken
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Dagligstue
9.6 av 10, Suverent, 38 anmeldelser
9,6
Suverent
38 anmeldelser
Prisen er 1 291 kr
1 291 kr
inkludert skatter og avgifter
26. sep.–27. sep.

Elements Resort Zell am See
Zell am See
Elements Resort Zell am See
Zell am See
- Basseng
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 146 anmeldelser
9,2
Fantastisk
146 anmeldelser
Prisen er 2 429 kr
2 429 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

VAYA Galtür Paznaun
Galtur
VAYA Galtür Paznaun
Galtur
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
9.4 av 10, Suverent, 30 anmeldelser
9,4
Suverent
30 anmeldelser
Prisen er 1 539 kr
1 539 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

VAYA Pfunds
Pfunds
VAYA Pfunds
Pfunds
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Kjæledyrvennlig
9.6 av 10, Suverent, 71 anmeldelser
9,6
Suverent
71 anmeldelser
Prisen er 1 824 kr
1 824 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

MONDI Hotel Bellevue Gastein
Bad Gastein
MONDI Hotel Bellevue Gastein
Bad Gastein
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
9.4 av 10, Suverent, 346 anmeldelser
9,4
Suverent
346 anmeldelser
Prisen er 1 543 kr
1 543 kr
inkludert skatter og avgifter
12. sep.–13. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Brixen im Thale, Tyrol
Hva som finnes i nærheten
- Brixental - 1 min gange - 0.0 km
- Brixen im Thale kirke - 14 min gange - 1.2 km
- Skiwelt taubane - 1 min kjøring - 1.8 km
- Gondolbane Hochbrixen - 2 min kjøring - 2.1 km
- Brixen nedfart - 3 min kjøring - 2.5 km
Transport
- Brixen im Thale stasjon - 4 min gange
- Westendorf stasjon - 5 med bil
- Windau im Brixental stasjon - 9 med bil
Restauranter
- Brix Bar - 7 min gange
- Restaurant Fischerstadl - 15 min gange
- Café Pension Koller - 8 min gange
- The Campers - 9 min gange
- SkiWelt Hütte - 14 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Apartment in Brixental
- Når du skal til Brixen im Thale, bør du vurdere denne leiligheten. Noen andre høydepunkter er et utendørs basseng og en hage.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 19.00
- Aldersgrense for innsjekking: 21 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 21
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt*
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Familievennlig
- Høy barnestol
Mat og drikke
- Vannkoker
Soverom
- 2 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 1 bad
Utendørsområder
- Hage
Kjæledyr
- Kjæledyrvennlig
- EUR 20.0 per kjæledyr per natt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.50 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
Kjæledyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 20.0 EUR per kjæledyr per natt
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
In Brixen Im Thale With A
Apartment in Brixen im Thale With a Garden Apartment
Apartment in Brixen im Thale With a Garden Brixen im Thale
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Apartment in Brixental gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Apartment in Brixental har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Har denne leiligheten basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne leiligheten?
Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster EUR 20.0 per kjæledyr per natt.
Har denne leiligheten parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne leiligheten?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 19.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Apartment in Brixental og i nærheten?
Apartment in Brixental tilbyr utendørsbasseng og hage.
Hvordan er området Apartment in Brixental ligger i?
Apartment in Brixental ligger bare 4 minutter til fots fra Brixen im Thale stasjon og 20 minutter til fots fra Gondolbane Hochbrixen.