The Blackbuck Harmony Resort
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med utendørs basseng og restaurant i Sohagpur
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av The Blackbuck Harmony Resort





Du får et flott opphold i Sohagpur hvis du velger The Blackbuck Harmony Resort. Utendørsbassenget byr på mye moro, og etterpå kan du bestille noe godt å spise i restauranten.
Populære fasiliteter
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (8)
Hovedfasiliteter (8)
- Daglig rengjøring
- Restaurant
- Utendørsbasseng
- Frokost
- Døgnåpen resepsjon
- Vask av klær på egenhånd
- Bagasjeoppbevaring
- Tour-/billettassistanse
Føl deg som hjemme (5)
Føl deg som hjemme (5)
- Privat bad
- Daglig rengjøring
- Klesvaskfasiliteter
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Utendørs svømmebasseng
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Trehytte – deluxe

Trehytte – deluxe
- 19 m²
- 1 soverom
- Plass til 4 personer
- 1 kingsize-seng og 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Familie-småhus, resort-utsikt

Familie-småhus, resort-utsikt
- Utsikt mot resort
- 23 m²
- 1 soverom
- Plass til 4 personer
- 1 kingsize-seng og 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Parijat Lake Resort by GoldMark, Madhai- Satpura National Park
Sohagpur
Parijat Lake Resort by GoldMark, Madhai- Satpura National Park
Sohagpur
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 470 kr
470 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Hotel Vatika Inn
Sohagpur
Hotel Vatika Inn
Sohagpur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
Prisen er 238 kr
238 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

HOTEL OM
Betul
HOTEL OM
Betul
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 204 kr
204 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Grand Barrack
Khandwa
Hotel Grand Barrack
Khandwa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse

Hotel Dhruvnanda Palace Khategaon
Khategaon
Hotel Dhruvnanda Palace Khategaon
Khategaon
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 177 kr
177 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Enrise by Sayaji Harda
Harda
Enrise by Sayaji Harda
Harda
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 238 kr
238 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Rudra Residency
Pipariya
Rudra Residency
Pipariya
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 202 kr
202 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Goldmark resort churna in satpura national park
Shahpur
Goldmark resort churna in satpura national park
Shahpur
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse
Prisen er 684 kr
684 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Jungle Ghar
Pipariya
Jungle Ghar
Pipariya
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 398 kr
398 kr
inkludert skatter og avgifter
14. sep.–15. sep.

Divine Peak
Pachmarhi
Divine Peak
Pachmarhi
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 301 kr
301 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om dette overnattingsstedet
The Blackbuck Harmony Resort
- Du får et flott opphold i Sohagpur hvis du velger The Blackbuck Harmony Resort. Utendørsbassenget byr på mye moro, og etterpå kan du bestille noe godt å spise i restauranten.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 30 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.30 til kl. 23.30
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 15 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 10.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 15
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.30
- Restaurant
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
- Tur-/billettassistanse
- Vaskeritjenester
- Bagasjeoppbevaring
Fasiliteter
- Utendørsbasseng
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Tøfler
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Dusj
- Såpe og sjampo
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Skrivebord
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
Mer
- Daglig rengjøring
- Lokale kart
- Restaurantguide
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 500 for voksne og INR 300 for barn
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
The Blackbuck Harmony Sohagpur
The Blackbuck Harmony Resort Hotel
The Blackbuck Harmony Resort Sohagpur
The Blackbuck Harmony Resort Hotel Sohagpur
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr The Blackbuck Harmony Resort gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, The Blackbuck Harmony Resort har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Har The Blackbuck Harmony Resort basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på The Blackbuck Harmony Resort?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har The Blackbuck Harmony Resort parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på The Blackbuck Harmony Resort?
Innsjekkingen er fra kl. 12.30 til kl. 23.30. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på The Blackbuck Harmony Resort og i nærheten?
The Blackbuck Harmony Resort tilbyr utendørsbasseng.
Finnes det restauranter på eller i nærheten av The Blackbuck Harmony Resort?
Ja, det finnes en restaurant på stedet.