Amoj Hotel
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i Kuje
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Amoj Hotel





Når du skal til Kuje, bør du vurdere Amoj Hotel. Noen frynsegoder er wi-fi, betjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 07.00 til kl. 11.00.
Populære fasiliteter
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Daglig rengjøring
- Døgnåpen resepsjon
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Privat bad
- Separat sitteområde
- Daglig rengjøring
- Badekar eller dusj
- Klimaanlegg på rommet
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 1 718 kr
1 718 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Økonomirom, balkong, byutsikt

Økonomirom, balkong, byutsikt
- Byutsikt
- 23 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Slopes Suites
Kuje
Slopes Suites
Kuje
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 2 703 kr
2 703 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Dixsur Hotels
Kuje
Dixsur Hotels
Kuje
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
Prisen er 932 kr
932 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Transcorp Hilton Abuja
Maitama
Transcorp Hilton Abuja
Maitama
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
8.4 av 10, Veldig bra, 371 anmeldelser
8,4
Veldig bra
371 anmeldelser
Prisen er 3 011 kr
3 011 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

The Nordic Abuja
Jabi
The Nordic Abuja
Jabi
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.4 av 10, Suverent, 10 anmeldelser
9,4
Suverent
10 anmeldelser
Prisen er 2 464 kr
2 464 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Skenyo Hotel & Apartments
Abuja
Skenyo Hotel & Apartments
Abuja
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
7.8 av 10, Bra, 17 anmeldelser
7,8
Bra
17 anmeldelser
Prisen er 169 kr
169 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

BON Hotel Elvis
Wuse 2
BON Hotel Elvis
Wuse 2
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.8 av 10, Bra, 56 anmeldelser
7,8
Bra
56 anmeldelser
Prisen er 960 kr
960 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

BON Hotel Abuja
Maitama
BON Hotel Abuja
Maitama
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 82 anmeldelser
8,8
Utmerket
82 anmeldelser
Prisen er 1 110 kr
1 110 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Abuja Continental Hotel
Abuja
Abuja Continental Hotel
Abuja
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.8 av 10, Bra, 48 anmeldelser
7,8
Bra
48 anmeldelser
Prisen er 2 334 kr
2 334 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Carlton Swiss Luxury Residency
Utako
Carlton Swiss Luxury Residency
Utako
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 14 anmeldelser
8,8
Utmerket
14 anmeldelser
Prisen er 669 kr
669 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Aveon Hotel
Abuja
Aveon Hotel
Abuja
- Basseng
- Frokost inkludert
- Flyplasstransport
- Vaskeritjenester
8.4 av 10, Veldig bra, 69 anmeldelser
8,4
Veldig bra
69 anmeldelser
Prisen er 429 kr
429 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

plot 14 Layout, Kuje, Abuja
Hva som finnes i nærheten
- Magicland fornøyelsespark - 29 min kjøring - 39.1 km
- Abuja stadion - 29 min kjøring - 39.1 km
- Abuja International Conference Centre - 33 min kjøring - 44.5 km
- Jabi Lake Mall - 35 min kjøring - 48.8 km
- Det føderale sekretariat - 35 min kjøring - 46.4 km
Transport
- Abuja (ABV-Nnamdi Azikiwe internasjonale flyplass) – 26 min. med bil
Om dette overnattingsstedet
Amoj Hotel
- Når du skal til Kuje, bør du vurdere Amoj Hotel. Noen frynsegoder er wi-fi, betjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 07.00 til kl. 11.00.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 60 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 20.00
- Aldersgrense for innsjekking: 15 år
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 15
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
- Inkludert, betjent parkering på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 07.00 til kl. 11.00
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Termostatstyrt klimaanlegg
Sov godt
- Sengeoppredning
Fasiliteter
- Balkong
- Separat sitteområde
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Badekar eller dusj
- Toalettartikler (inkludert)
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Skrivebord
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
- Strømadaptere/-ladere
Mat og drikke
- Minikjøleskap
Mer
- Daglig rengjøring
- Lokale kart
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Amoj Hotel?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Amoj Hotel parkering?
Ja, ubetjent parkering og betjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Amoj Hotel?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Har Amoj Hotel private områder utendørs?
Ja, hvert rom har en balkong.