Shree Murlidhar Farm and resort
Overnattingsstedets klasse: 2.5
Hotell med utendørs basseng og restaurant i Mendarda
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Shree Murlidhar Farm and resort





Shree Murlidhar Farm and resort er et bra valg hvis du skal til Mendarda. Utendørsbassenget byr på mye moro, og etterpå kan du bestille noe godt å spise i restauranten.
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (7)
Hovedfasiliteter (7)
- Rengjøring én gang per opphold
- Restaurant
- Utendørsbasseng
- Frokost
- Døgnåpen resepsjon
- Bryllupstjenester
- Bagasjeoppbevaring
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

The Comfort Gir Resort
Mendarda
The Comfort Gir Resort
Mendarda
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 2 anmeldelser
9,0
Fantastisk
2 anmeldelser

Gateway Diu
Diu
Gateway Diu
Diu
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 17 anmeldelser
9,0
Fantastisk
17 anmeldelser
Prisen er 461 kr
461 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Gir Jungle Lodge
Mendarda
Gir Jungle Lodge
Mendarda
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 4 anmeldelser
9,0
Fantastisk
4 anmeldelser

Kings Kraft River Side Resort
Talala
Kings Kraft River Side Resort
Talala
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 477 kr
477 kr
inkludert skatter og avgifter
10. sep.–11. sep.

Anil Farms Gir Jungle Resort
Mendarda
Anil Farms Gir Jungle Resort
Mendarda
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 5 anmeldelser
9,6
Suverent
5 anmeldelser
Prisen er 448 kr
448 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Wild Calm, Sasan Gir
Talala
Wild Calm, Sasan Gir
Talala
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 514 kr
514 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Bellevue Sarovar Premiere Junagadh
Junagadh
Bellevue Sarovar Premiere Junagadh
Junagadh
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 74 anmeldelser
9,2
Fantastisk
74 anmeldelser
Prisen er 461 kr
461 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Sarovar Portico Somnath
Veraval
Sarovar Portico Somnath
Veraval
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.8 av 10, Bra, 45 anmeldelser
7,8
Bra
45 anmeldelser
Prisen er 431 kr
431 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Woods at Sasan
Talala
Woods at Sasan
Talala
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 11 anmeldelser
9,2
Fantastisk
11 anmeldelser
Prisen er 1 400 kr
1 400 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Gir Lions Paw Resort With Swimming Pool
Mendarda
Gir Lions Paw Resort With Swimming Pool
Mendarda
- Parkering inkludert
- Internettilgang
- Restaurant
- Aircondition
6.8 av 10, 5 anmeldelser
6,8
5 anmeldelser
Prisen er 585 kr
585 kr
inkludert skatter og avgifter
12. sep.–13. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Near Madhuvanti River, Kenedipur, Mendarda, Gujarat, 362260
Hva som finnes i nærheten
- Sasan elvebro - 16 min kjøring - 23.2 km
- Gir nasjonalpark - 17 min kjøring - 25.6 km
- Sasan Gir-tempelet - 17 min kjøring - 24.9 km
- Dataar Hills - 36 min kjøring - 35.1 km
- Shri Swaminarayan Mandir - 43 min kjøring - 38.4 km
Transport
- Keshod jernbanestasjon - 28 med bil
- Shapur kryss jernbanestasjon - 31 med bil
- Bilkha stasjon - 31 med bil
Restauranter
- tulsi lodge - 6 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Shree Murlidhar Farm and resort
- Shree Murlidhar Farm and resort er et bra valg hvis du skal til Mendarda. Utendørsbassenget byr på mye moro, og etterpå kan du bestille noe godt å spise i restauranten.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 52 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 12.00
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 10.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Debetkort kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00
- Restaurant
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
- Bagasjeoppbevaring
- Bryllupstjenester
Fasiliteter
- Utendørsbasseng
Romfasiliteter
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert)
Mer
- Rengjøring én gang per opphold
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Et skadedepositum på INR 5000 må betales før innsjekking
Valgfrie tillegg
- Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 150 per person
Kjæledyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 500 INR per kjæledyr per natt
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Shree Murlidhar Farm Mendarda
Shree Murlidhar Farm and resort Hotel
Shree Murlidhar Farm and resort Mendarda
Shree Murlidhar Farm and resort Hotel Mendarda
Ofte stilte spørsmål
Har Shree Murlidhar Farm and resort basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Shree Murlidhar Farm and resort?
Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster INR 500 per kjæledyr per natt.
Har Shree Murlidhar Farm and resort parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Shree Murlidhar Farm and resort?
Innsjekking er mulig fra kl. 12.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Shree Murlidhar Farm and resort og i nærheten?
Shree Murlidhar Farm and resort tilbyr utendørsbasseng.
Finnes det restauranter på eller i nærheten av Shree Murlidhar Farm and resort?
Ja, det finnes en restaurant på stedet.