Hele ferieboligen
5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay
Overnattingsstedets klasse: 3
Cottage på stranden og med utendørsbasseng, nær Blue Mountain Beach
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av 5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay





Fra denne hytta tar det 10 minutter å kjøre til Blue Mountain Beach og Santa Rosa Beach. Overnattingsplassene byr på kjøkken, vaskemaskin/tørketrommel og balkonger.
Hele ferieboligen
4 soverom4 badPlass til 14 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- På stranden
- Utendørsbasseng
- Aircondition
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 4 soverom
- Kjøkken
- Privat bad
- TV
- Vaskemaskin/tørketrommel
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Magnolia House by Southern Vacation Rentals
Seagrove Beach
Magnolia House by Southern Vacation Rentals
Seagrove Beach
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Luxury Home Steps From Beach in Gated Community
Seagrove Beach
Luxury Home Steps From Beach in Gated Community
Seagrove Beach
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt

Red Fish Blue Mountain by Avantstay Private Beach + Gulf View
Blue Mountain Beach
Red Fish Blue Mountain by Avantstay Private Beach + Gulf View
Blue Mountain Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 2 anmeldelser
8,0
Veldig bra
2 anmeldelser

As You Like It by Avantstay Steps to Beach, Bikes, Sleeps 18!
Grayton Beach
As You Like It by Avantstay Steps to Beach, Bikes, Sleeps 18!
Grayton Beach
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition

Beachful Bliss
Blue Mountain Beach
Beachful Bliss
Blue Mountain Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Dagligstue
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Beach Still My Heart by Avantstay with Pool Access
Blue Mountain Beach
Beach Still My Heart by Avantstay with Pool Access
Blue Mountain Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Destin Breeze by Southern Vacation Rentals
Emerald Waters Village
Destin Breeze by Southern Vacation Rentals
Emerald Waters Village
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert

5BR Home w/ Private Heated Pool, Golf Cart, 4 Bikes, Near 30a!
Santa Rosa Beach
5BR Home w/ Private Heated Pool, Golf Cart, 4 Bikes, Near 30a!
Santa Rosa Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert

All Decked Out 30A by Southern Vacation Rentals
Seagrove Beach
All Decked Out 30A by Southern Vacation Rentals
Seagrove Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert

Vaso's Beach House
Blue Mountain Beach
Vaso's Beach House
Blue Mountain Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Røykfritt
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
42 Sandcastle Court, Santa Rosa Beach, FL, 32459
Hva som finnes i nærheten
- Blue Mountain Beach - 5 min gange - 0.4 km
- South Walton Beaches - 5 min gange - 0.4 km
- Justin Gaffrey Gallery - 3 min kjøring - 1.8 km
- Santa Rosa Beach - 5 min kjøring - 3.1 km
- Seaside Beach - 12 min kjøring - 8.7 km
Transport
- Fort Walton Beach, Forida (VPS - Northwest Florida Regional Airport) – 53 min. med bil
- Panama City, Florida (ECP-Northwest Florida Beaches internasjonale flyplass) – 53 min. med bil
Restauranter
- McDonald's - 7 min kjøring
- Shunk Gulley Oyster Bar - 6 min kjøring
- Goatfeathers Restaurant - 5 min kjøring
- South Of Philly - 7 min kjøring
- Tom Thumb Food Stores - 8 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay
- Fra denne hytta tar det 10 minutter å kjøre til Blue Mountain Beach og Santa Rosa Beach. Overnattingsplassene byr på kjøkken, vaskemaskin/tørketrommel og balkonger.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat hytte
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 16.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Du må sjekke inn et annet sted: [At the apartment]
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 72 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt*
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Strand
- På stranden
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Kjøkken
- Komfyrtopp
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
Soverom
- 4 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 4 bad
- Dusj
Underholdning
- TV
Utendørsområder
- Balkong
Klesvask
- Tørketrommel
- Vaskemiddel
Komfort
- Aircondition
- Takvifte
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
- USD 280.00 per overnattingsenhet per opphold
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Strykejern/-brett
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 280.00 USD per overnattingsenhet per opphold
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har denne hytta basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne hytta?
Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster USD 280.00 per overnattingsenhet per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Har denne hytta parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne hytta?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på 5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay og i nærheten?
5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay tilbyr utendørsbasseng.
Har 5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr.
Har 5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay private områder utendørs?
Ja, denne hytta har en balkong.
Hvordan er området 5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay ligger i?
5min Walk to Beach Private Pool, Rooftop Deck A Piece of Heaven by Avantstay ligger bare 6 minutter til fots fra Blue Mountain Beach og 6 minutter til fots fra South Walton Beaches.