De Vegas Hotel
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i Nnewi
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av De Vegas Hotel





De Vegas Hotel er et bra valg hvis du skal til Nnewi. Noen frynsegoder er wi-fi, betjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 07.00 til kl. 11.00.
Populære fasiliteter
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (5)
Hovedfasiliteter (5)
- Rengjøring (på forespørsel)
- Døgnåpen resepsjon
- Vask av klær på egenhånd
- Bagasjeoppbevaring
- Oppbevaringsbokser tilgjengelig
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Kjøleskap
- Privat bad
- Separat sitteområde
- Klesvaskfasiliteter
- Badekar eller dusj
- Klimaanlegg på rommet
Den nåværende prisen er 1 575 kr
1 575 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Rom – deluxe, balkong, byutsikt

Rom – deluxe, balkong, byutsikt
- Byutsikt
- 21 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Orizon Royal Resort
Nnewi
Orizon Royal Resort
Nnewi
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Restaurant
Prisen er 155 kr
155 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Rizz Park Hotel & Event Center
Nnewi
Rizz Park Hotel & Event Center
Nnewi
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
Prisen er 226 kr
226 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Dolly Hills Hotel
Onitsha
Dolly Hills Hotel
Onitsha
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 1 368 kr
1 368 kr
inkludert skatter og avgifter
9. sep.–10. sep.

Zanzibar towers Nnewi
Nnewi
Zanzibar towers Nnewi
Nnewi
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 202 kr
202 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

The Moonshine Residence
Nnewi
The Moonshine Residence
Nnewi
- Basseng
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 355 kr
355 kr
inkludert skatter og avgifter
25. sep.–26. sep.

De- Lites Hotel
Asaba
De- Lites Hotel
Asaba
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.6 av 10, Bra, 4 anmeldelser
7,6
Bra
4 anmeldelser
Prisen er 182 kr
182 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Daystar Luxury Homes and Suites
Asaba
Daystar Luxury Homes and Suites
Asaba
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 224 kr
224 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

KINGSAMYSTAR HOTEL AND SUITES
Asaba
KINGSAMYSTAR HOTEL AND SUITES
Asaba
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
Prisen er 207 kr
207 kr
inkludert skatter og avgifter
25. sep.–26. sep.

GRACE LODGE ONITSHA
Onitsha
GRACE LODGE ONITSHA
Onitsha
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 190 kr
190 kr
inkludert skatter og avgifter
15. sep.–16. sep.

Villa Toscana Hotel Asaba
Asaba
Villa Toscana Hotel Asaba
Asaba
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 6 anmeldelser
10
Suverent
6 anmeldelser
Prisen er 838 kr
838 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

5 Nwadike St, Nnewi, AN, 401108
Hva som finnes i nærheten
- Onitsha marked - 29 min kjøring - 29.0 km
- Cathedral Basilica of the Most Holy Trinity - 30 min kjøring - 29.3 km
- St. Mary's katolske kirke - 41 min kjøring - 38.1 km
- Nnamdi Azikiwe universitet - 48 min kjøring - 45.7 km
- Oguta Lake - 58 min kjøring - 47.3 km
Transport
- Asaba (ABB – Asaba internasjonale flyplass) – 88 min. med bil
Restauranter
- Glamour Park - 6 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
De Vegas Hotel
- De Vegas Hotel er et bra valg hvis du skal til Nnewi. Noen frynsegoder er wi-fi, betjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 07.00 til kl. 11.00.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 60 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 20.00
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
- Inkludert, betjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 07.00 til kl. 11.00
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
- Vaskeritjenester
- Bagasjeoppbevaring
Fasiliteter
- Oppbevaringsskap
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Termostatstyrt klimaanlegg
Sov godt
- Sengeoppredning
Fasiliteter
- Balkong
- Separat sitteområde
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Badekar eller dusj
- Toalettartikler (inkludert)
- Hårføner
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Skrivebord
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
- Strømadaptere/-ladere
Mat og drikke
- Kjøleskap
Mer
- Rengjøring på forespørsel
- Mobilnøkler
- Lokale kart
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
De Vegas Hotel Hotel
De Vegas Hotel Nnewi
De Vegas Hotel Hotel Nnewi
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på De Vegas Hotel?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har De Vegas Hotel parkering?
Ja, ubetjent parkering og betjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på De Vegas Hotel?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Har De Vegas Hotel private områder utendørs?
Ja, hvert rom har en balkong.