Hotel Shivanand By GRB

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i kort avstand fra Kashi Vishwanath-tempelet

Velg datoer for å se priser

Fra Hotel Shivanand By GRB tar det bare 5 minutter å kjøre til Kashi Vishwanath-tempelet og Dasaswamedh ghat. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Velger du å bo på dette hotellet, tar det bare 15 minutter å gå til Assi Ghat.

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (8)

  • Daglig rengjøring
  • Frokost
  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (5)

  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Kabel-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Rom – deluxe

  • 150 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom – standard

  • 150 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Suite – classic

  • 170 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Tremannsrom

  • 160 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger

Rom – executive

  • 170 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 7 personer
  • 7 enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
B9, 44, Sonarpura Road Awadhpuri, Varanasi, UP, 221010

Hva som finnes i nærheten

  • Harishchandra Ghat - 3 min gange - 0.3 km
  • Hanuman Ghat - 6 min gange - 0.6 km
  • Tulsi Ghat - 13 min gange - 1.1 km
  • Assi Ghat - 17 min gange - 1.5 km
  • Dasaswamedh ghat - 18 min gange - 1.5 km

Transport

  • Varanasi (VNS-Lal Bahadur Shastri) – 53 min. med bil
  • Banaras (Manduadih) jernbanestasjon - 18 med bil
  • Varanasi Junction stasjon - 20 med bil
  • Chaukhandi jernbanestasjon - 20 med bil

Restauranter

  • ‪Aman Restaurant - ‬5 min gange
  • ‪Shree Cafe - ‬17 min gange
  • ‪dina chat bhandar - ‬2 min kjøring
  • ‪Domino's Pizza - ‬14 min gange
  • ‪baba lassi - ‬14 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Shivanand By GRB

  • Fra Hotel Shivanand By GRB tar det bare 5 minutter å kjøre til Kashi Vishwanath-tempelet og Dasaswamedh ghat. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Velger du å bo på dette hotellet, tar det bare 15 minutter å gå til Assi Ghat.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 15 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.30
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr kan tas med uten ekstra kostnader (bare hunder og katter)

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Komplett frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00
  • Romservice på bestemte tidspunkter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers LED-TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Takvifte
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Såpe
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Aviser (inkludert)
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Komplett frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 400 per person

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kun betaling med kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Hotel Shivanand By GRB Hotel
Hotel Shivanand By GRB Varanasi
Hotel Shivanand By GRB Hotel Varanasi

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Shivanand By GRB?

Ja, det koster ikke noe ekstra å ha med hunder og katter.

Har Hotel Shivanand By GRB parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Shivanand By GRB?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.30. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området Hotel Shivanand By GRB ligger i?

Hotel Shivanand By GRB ligger bare 13 minutter til fots fra Assi Ghat og 16 minutter til fots fra Dasaswamedh ghat.