Hele ferieboligen

Vilamoura Premium Villa by Homing

Overnattingsstedets klasse: 3
Villa med kjøkken og nær Praia da Falésia

Velg datoer for å se priser

Denne villaen ligger 2,6 km fra Praia da Falésia og 2,1 km fra Vilamoura Marina. En hage står også på menyen her, og villaene byr på blant annet kjøkken og mikrobølgeovn.

Anmeldelser

8,0 av 10 –
Veldig bra

Hele ferieboligen

4 soverom4 badPlass til 8 personer

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Aircondition
  • Røykfritt
  • Mikrobølgeovn

Hovedfasiliteter (2)

  • Aircondition
  • Hage

Føl deg som hjemme (4)

  • 4 soverom
  • Kjøkken
  • Hage
  • Kaffetrakter/tekoker

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Rua Volta da Figueira 21, Loulé, Faro District, 8125-001

Hva som finnes i nærheten

  • Vilamouratenis Center - 3 min gange - 0.3 km
  • Dom Pedro Golf: Laguna golfbane - 3 min gange - 0.3 km
  • Dom Pedro Golf: Pinhal golfbane - 8 min gange - 0.7 km
  • Vilamoura Marina - 4 min kjøring - 2.2 km
  • Vilamoura-stranden - 5 min kjøring - 2.6 km

Transport

  • Faro (FAO - Faro int.) – 32 min. med bil
  • Portimao (PRM) – 46 min. med bil
  • Loulé stasjon - 16 med bil
  • Albufeira - Ferreiras jernbanestasjon - 24 med bil
  • Silves Tunes stasjon - 30 med bil

Restauranter

  • ‪UAU Coffee Vilamoura - ‬20 min gange
  • ‪Posto 2 - ‬15 min gange
  • ‪Vila Latina - ‬16 min gange
  • ‪Splendido Vilamoura Bar & Restaurant - ‬7 min gange
  • ‪A Padoca da Tuttapanna - ‬12 min gange

Om dette overnattingsstedet

Vilamoura Premium Villa by Homing

  • Denne villaen ligger 2,6 km fra Praia da Falésia og 2,1 km fra Vilamoura Marina. En hage står også på menyen her, og villaene byr på blant annet kjøkken og mikrobølgeovn.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • Privat villa

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.30 til kl. 19.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Kjøkken

  • Mikrobølgeovn
  • Stekeovn
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Brødrister

Soverom

  • 4 soverom
  • Medfølgende sengetøy

Bad

  • 4 bad
  • Dusj
  • Håndklær

Utendørsområder

  • Hage

Komfort

  • Aircondition

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Ingen heiser
  • Røykfritt hotell

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Et skadedepositum på EUR 500 må betales før innsjekking

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.00 per person, per natt i opptil 5 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per person, per natt i opptil 5 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Valgfrie tillegg

  • Sen innsjekking mellom kl. 19.00 og midnatt tilbys mot et tillegg på EUR 30

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Et obligatorisk rengjøringsgebyr er inkludert i overnattingsstedets leiepris.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 158599/AL
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Vilamoura By Homing Loule
Vilamoura Premium Villa by Homing Villa
Vilamoura Premium Villa by Homing Loulé
Vilamoura Premium Villa by Homing Villa Loulé

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har denne villaen parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved denne villaen.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne villaen?

Innsjekkingen er fra kl. 15.30 til kl. 19.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.30.

Hva kan man gjøre på Vilamoura Premium Villa by Homing og i nærheten?

Vilamoura Premium Villa by Homing tilbyr hage.

Har Vilamoura Premium Villa by Homing et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, brødrister og mikrobølgeovn.

Hvordan er området Vilamoura Premium Villa by Homing ligger i?

Vilamoura Premium Villa by Homing ligger bare 8 minutter til fots fra Vilamouratenis Center og 10 minutter til fots fra Dom Pedro Golf: Pinhal golfbane.

Anmeldelser

8,0

Veldig bra