Leilighetshotell

Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan)

Overnattingsstedets klasse: 4
Leilighetshotell med spa i Huizhou

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Huizhou, bør du vurdere Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan). Gjestene kan skjemme bort seg selv i spaavdelingen med blant annet manikyr/pedikyr. En terrasse og en hage tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som vaskemaskin og kjøleskap.

Populære fasiliteter

  • Spa
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester
  • Barnevennlige aktiviteter

Hovedfasiliteter (11)

  • Spa med full service
  • Forretningssenter
  • Terrasse
  • Aircondition
  • Hage
  • Safe i resepsjonen
  • Frisørsalong
  • Grill
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig
  • Lekeplass

Føl deg som hjemme (6)

  • Lekeplass på stedet
  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Hage
  • Terrasse
  • Heis
Den nåværende prisen er 271 kr
inkludert skatter og avgifter
23. okt.–24. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 20 av 20 rom

Duplex Room - 1-Bedroom, Sea-View

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng

Guanhai Xuan-Garden View King Room (No Sea View, Garden View 3 Minutes Walk To The Beach)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Sea View Double Room (Sea View Balcony Beach Right Outside The Community)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Sea View Studio With Large Bed (sea View Balcony)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Sea View Studio With Double Bed (large Sea View Balcony)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng

Sea View Deluxe Room

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Celebration House - 3-Room, with View (4 Beds) (Terrace)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 8 personer
  • 1 queensize-seng og 2 dobbeltsenger

Rom

  • Fjellutsikt
  • Plass til 10 personer

Cream Chinese French Six-bedroom, Eight-bed Front Row Villa (BBQ+KTV+automatic Mahjong)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 1 person
  • 1 queensize-seng

Moroccan Projection Ocean View King-sized Bed (large Balcony)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Semi-ocean View Double Room With Large Balcony

  • Fjellutsikt
  • Plass til 1 person
  • 2 queensize-senger

Qihai - Kamar Deluxe Dengan Pemandangan Laut 180 Derajat

  • Fjellutsikt
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Dopamin 180 Derajat Dengan Pemandangan Laut Kamar Besar

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Creamy Style. 180-Degree Ocean View, 2 Bedrooms, 3 Beds, Separate Kitchen, and Sunset Views.

  • Fjellutsikt
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng ELLER 2 queensize-senger

Queen Room with Sea View

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Sea View Deluxe Room (balcony Sea View Beach Right Outside The Community)

  • Fjellutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Deluxe One-Bedroom & One-Living Room Suite with Sea View

  • Fjellutsikt
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng ELLER 2 dobbeltsenger

Enjoy The Sea-180° Sea View High-level Rare Duplex Two-bedroom (lie In Bed And Watch The Sea )

  • Fjellutsikt
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng

Deluxe Duplex Suite - 3-Bedroom, 2-Living Room, Sea-View

  • Fjellutsikt
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng og 1 køyeseng (enkel)

Grand Duplex House Villa - 4-Room, Sea-View

  • Fjellutsikt
  • Plass til 8 personer
  • 1 queensize-seng og 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Room 305, Unit 1, Building 3, Guanhaixuan, Huarun Xiaojingwan, Huizhou, Guangdong, 516802

Hva som finnes i nærheten

  • Xunliao-bukten strand - 16 min kjøring - 3.5 km
  • Daya-bukten stadion - 42 min kjøring - 24.8 km
  • Xunliao-bukta - 46 min kjøring - 24.5 km
  • Longguang-tårnet - 51 min kjøring - 32.0 km
  • Huiyang sports-, konferanse- og utstillingssenter - 58 min kjøring - 40.6 km

Transport

  • Huizhou (HUZ) – 30,5 km

Restauranter

  • 純港餐吧
  • 適雅西餐廳
  • Shelter Cube Sidagu
  • 濶滿園
  • 漁林

Om dette overnattingsstedet

Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan)

  • Når du skal til Huizhou, bør du vurdere Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan). Gjestene kan skjemme bort seg selv i spaavdelingen med blant annet manikyr/pedikyr. En terrasse og en hage tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som vaskemaskin og kjøleskap.

Overblikk

INNSJEKKING
kl. 15.00
UTSJEKKING
kl. 12.00

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 15.00
    • Hurtiginnsjekking tilgjengelig
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Verten tar imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Griller

Reise med barn

  • Lekeplass
  • Leker

Ting å gjøre

  • Tur-/sykkelstier i nærheten
  • Dykking i nærheten

Forretningsfasiliteter

  • Forretningssenter

Tjenester

  • Frisørsalong
  • Bagasjeoppbevaring
  • Bassengparasoller

Fasiliteter

  • Safe i resepsjonen
  • Hage
  • Terrasse
  • Spa med full service
  • Oppbevaringsskap

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis

Romfasiliteter

Underholdning

  • LCD-TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Vannkoker
  • Badekåper og tøfler
  • Tøfler til barn
  • Strykejern/-brett
  • Vaskemaskin

Fasiliteter

  • Balkong
  • Individuelt dekorert

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Kun badekar
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Tannbørste og tannkrem

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord

Mat og drikke

  • Kjøleskap
  • Kjøkken
  • Kokeplate
  • Flaskevann (inkludert)
  • Kjøkkenutstyr
  • Spisebord

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan unne seg en deilig behandling på dette leilighetshotellet sitt spa med alle fasiliteter. Tjenester inkluderer blant annet manikyr og pedikyr.

Vilkår og avgifter

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat og sikkerhetssystem på stedet.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan) Huizhou

Ofte stilte spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan)?

Innsjekking er mulig fra kl. 15.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Ekspress-innsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan) og i nærheten?

Ha det gøy med aktiviteter i nærheten, som for eksempel tur-/sykkelstier og fridykking. Skjem deg bort med en deilig spabehandling og benytt deg av fasiliteter som hage.

Har Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan) et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr og kjøleskap.

Har Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan) private områder utendørs?

Ja, hver leilighet har en balkong.

Hvordan er området Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan) ligger i?

Relais Boutique Apartment (Huizhou Huarun Xiaojingwan) ligger i Huiyang, bare 20 minutter til fots fra Xunliao-bukten strand.