AN YIN

Overnattingsstedets klasse: 1
Vandrerhjem i Hualien

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Hualien hvis du velger AN YIN. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (3)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring
Den nåværende prisen er 2 401 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom

Dobbeltrom – junior

  • 7 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Felles sovesal – basic

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 8 personer
  • 4 køyesenger (enkle)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Guomin 9th St 50, Hualien City, Hualien County, 970

Hva som finnes i nærheten

  • Meilunshanshengtai-parken - 14 min gange - 1.2 km
  • Hualien kulturelle kreative industripark - 5 min kjøring - 2.4 km
  • Far Eastern Hualien Store - 5 min kjøring - 2.4 km
  • Japansk generalbolig - 6 min kjøring - 2.7 km
  • Pinjehagen - 6 min kjøring - 3.1 km

Transport

  • Hualien (HUN) – 10 min. med bil
  • Hualien stasjon - 7 min gange
  • Xincheng Beipu stasjon - 11 med bil
  • Ji'an stasjon - 13 med bil

Restauranter

  • ‪八方雲集 - ‬7 min gange
  • ‪單行道咖啡 One Way Coffee - ‬4 min gange
  • ‪Coffee Flash Wow To Go 快閃咖啡站前店 - ‬8 min gange
  • ‪茶湯會 - ‬7 min gange
  • ‪Hao Zheng Dian - ‬7 min gange

Om dette overnattingsstedet

AN YIN

  • Du får et flott opphold i Hualien hvis du velger AN YIN. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 8 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring

Romfasiliteter

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kun betaling med kontanter.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 2742
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

AN YIN Hualien City
AN YIN Hostel/Backpacker accommodation
AN YIN Hostel/Backpacker accommodation Hualien City

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på AN YIN?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har AN YIN parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på AN YIN?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hvordan er området AN YIN ligger i?

AN YIN ligger bare 7 minutter til fots fra Hualien stasjon og 12 minutter til fots fra Meilunshanshengtai-parken.

Anmeldelser

7,6

Bra