Hostal Onahu Chacahua
Overnattingsstedets klasse: 1
Vandrerhjem på stranden i Villa de Tututepec de Melchor Ocampo og med 5 strandbarer
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Hostal Onahu Chacahua





Hostal Onahu Chacahua er et bra valg hvis du skal til Villa de Tututepec de Melchor Ocampo. Det er bare å se frem til frynsegoder som wi-fi, og aktive gjester kan glede seg over gang-/sykkelstier.
Anmeldelser
8,08,0 av 10 –
Veldig bra
Populære fasiliteter
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Bar
- Vaskeritjenester
Hovedfasiliteter (7)
Hovedfasiliteter (7)
- Daglig rengjøring
- På stranden
- 5 strandbarer
- Hage
- Vask av klær på egenhånd
- Concierge-tjenester
- Bagasjeoppbevaring
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – classic, hageutsikt

Dobbeltrom – classic, hageutsikt
- Hageutsikt
- 28 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – comfort, havutsikt

Dobbeltrom – comfort, havutsikt
- Havutsikt
- 56 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – classic, hageutsikt

Dobbeltrom – classic, hageutsikt
- Havutsikt
- 28 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Casa Marisa
Brisas de Zicatela
Casa Marisa
Brisas de Zicatela
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.6 av 10, Suverent, 94 anmeldelser
9,6
Suverent
94 anmeldelser
Prisen er 834 kr
834 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Casa Kai
Puerto Escondido
Casa Kai
Puerto Escondido
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
9.4 av 10, Suverent, 46 anmeldelser
9,4
Suverent
46 anmeldelser
Prisen er 638 kr
638 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Casa Xaviera
Puerto Escondido
Casa Xaviera
Puerto Escondido
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.6 av 10, Utmerket, 24 anmeldelser
8,6
Utmerket
24 anmeldelser
Prisen er 767 kr
767 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Casa Nadó
Brisas de Zicatela
Casa Nadó
Brisas de Zicatela
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
8.8 av 10, Utmerket, 20 anmeldelser
8,8
Utmerket
20 anmeldelser
Prisen er 1 094 kr
1 094 kr
inkludert skatter og avgifter
17. sep.–18. sep.

Hotelito Swiss Oasis - Adults Only
Central Zicatela
Hotelito Swiss Oasis - Adults Only
Central Zicatela
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 11 anmeldelser
10
Suverent
11 anmeldelser
Prisen er 943 kr
943 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Kasa Koh
Brisas de Zicatela
Kasa Koh
Brisas de Zicatela
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.4 av 10, Suverent, 3 anmeldelser
9,4
Suverent
3 anmeldelser
Prisen er 798 kr
798 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Casa Badu
Los Tamarindos
Casa Badu
Los Tamarindos
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Treningsrom
9.4 av 10, Suverent, 8 anmeldelser
9,4
Suverent
8 anmeldelser
Prisen er 792 kr
792 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Casa Arkana Zicatela by Grupo Amber
Los Tamarindos
Casa Arkana Zicatela by Grupo Amber
Los Tamarindos
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
9.4 av 10, Suverent, 63 anmeldelser
9,4
Suverent
63 anmeldelser
Prisen er 1 214 kr
1 214 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Maison de Reve
Brisas de Zicatela
Maison de Reve
Brisas de Zicatela
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 4 anmeldelser
9,0
Fantastisk
4 anmeldelser
Prisen er 958 kr
958 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Casa Beu - Adults Only
Santa Maria Colotepec
Casa Beu - Adults Only
Santa Maria Colotepec
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.8 av 10, Suverent, 6 anmeldelser
9,8
Suverent
6 anmeldelser
Prisen er 859 kr
859 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Laguna de Chacahua, Calle principal 77, Villa de Tututepec de Melchor Ocampo, OAX, 71814
Hva som finnes i nærheten
- Parque Nacional Lagunas de Chacahua - 1 min gange - 0.0 km
Restauranter
- El Pez Arrecho
- Restaurante El Punto
- Palapa Yaki
- Restaurant Isis
- Comedor Yury
Om dette overnattingsstedet
Hostal Onahu Chacahua
- Hostal Onahu Chacahua er et bra valg hvis du skal til Villa de Tututepec de Melchor Ocampo. Det er bare å se frem til frynsegoder som wi-fi, og aktive gjester kan glede seg over gang-/sykkelstier.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 4 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Verten tar imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Kjæledyr kan tas med uten ekstra kostnader
- Servicedyr er velkomne
- Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler og område uten båndtvang
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- 5 strandbarer
Ting å gjøre
- På stranden
- Sykkelutleie i nærheten
- Økoturer i nærheten
- Tur-/sykkelstier i nærheten
- Fisking i nærheten
Tjenester
- Concierge-tjenester
- Vaskeritjenester
- Bagasjeoppbevaring
Fasiliteter
- Hage
Tilgjengelighetstilpasninger
- Dørhåndtak
- Godt opplyst inngangssti
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Vifte
Sov godt
- Allergivennlig sengetøy
- Sengetøy
Selvpleie og baderom
- Dusj
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Mer
- Daglig rengjøring
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Hostal Onahu Chacahua Hostel/Backpacker accommodation
Hostal Onahu Chacahua Villa de Tututepec de Melchor Ocampo
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Hostal Onahu Chacahua?
Ja, det koster ikke noe ekstra å ha med kjæledyr. Hundeområde er tilgjengelig.
Har Hostal Onahu Chacahua parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Hostal Onahu Chacahua.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hostal Onahu Chacahua?
Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på Hostal Onahu Chacahua og i nærheten?
Ha det gøy med aktiviteter i nærheten, som for eksempel sykler, fisking og tur-/sykkelstier. Ytterligere aktiviteter i nærheten inkluderer økoturer. Benytt deg av fasilitetene som for eksempel 5 strandbarer og hage.