Hele ferieboligen
Cosy Corner
Overnattingsstedets klasse: 3
Cottage med innendørs basseng, nær Lake Windermere
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Cosy Corner





Denne hytta har en fantastisk beliggenhet kun 10 minutters gange unna Lake Windermere. Gjestene kan glede seg over et innendørsbasseng og nærliggende aktivitetsmuligheter som gang-/sykkelstier. Overnattingsstedet har dessuten kjøkken, kjøleskap og wi-fi (inkludert).
Anmeldelser
7,87,8 av 10 –
Bra
Hele ferieboligen
3 soverom1 badPlass til 6 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (1)
Hovedfasiliteter (1)
- Innendørsbasseng
Føl deg som hjemme (5)
Føl deg som hjemme (5)
- 3 soverom
- Kjøkken
- Privat bad
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Innendørs svømmebasseng
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Upper Oaks
Windermere
Upper Oaks
Windermere
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
6.0 av 10, 4 anmeldelser
6,0
4 anmeldelser
Prisen er 5 744 kr
5 744 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

The Curious Orange
Windermere
The Curious Orange
Windermere
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

Bowness 66
Windermere
Bowness 66
Windermere
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig

Pinehaven Lodge
Windermere
Pinehaven Lodge
Windermere
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Elton's Escape
Windermere
Elton's Escape
Windermere
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
9.0 av 10, Fantastisk, 2 anmeldelser
9,0
Fantastisk
2 anmeldelser
Prisen er 5 822 kr
5 822 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

Cedar Lodge
Windermere
Cedar Lodge
Windermere
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Beckmead
Windermere
Beckmead
Windermere
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 10 635 kr
10 635 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Cragfell Cottage
Windermere
Cragfell Cottage
Windermere
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Prisen er 6 339 kr
6 339 kr
inkludert skatter og avgifter
11. sep.–12. sep.

Riggbank
Windermere
Riggbank
Windermere
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse

Chapel Rest
Windermere
Chapel Rest
Windermere
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 11 anmeldelser
9,4
Suverent
11 anmeldelser
Prisen er 6 262 kr
6 262 kr
inkludert skatter og avgifter
19. sep.–20. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

4 Grasmere White Cross Bay Ambleside, Road Troutbeck Bridge, Windermere, England, LA23 1LF
Hva som finnes i nærheten
- Lake Windermere - 10 min gange - 0.9 km
- beach near Rayrigg Meadow - 2 min kjøring - 1.0 km
- Holehird Gardens - 3 min kjøring - 1.7 km
- Windermere Jetty Museum of Boats, Steam and Stories - 4 min kjøring - 2.0 km
- Orrest Head - 9 min kjøring - 2.3 km
Transport
- Manchester lufthavn (MAN) – 100 min. med bil
- Windermere Station - 2 med bil
- Burneside Station - 9 med bil
- Staveley Station - 10 med bil
Restauranter
- Lake View Garden - 3 min kjøring
- The Albert - 3 min kjøring
- The Mortal Man - 6 min kjøring
- Wateredge Inn - 6 min kjøring
- Joey's Cafe - 13 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Cosy Corner
- Denne hytta har en fantastisk beliggenhet kun 10 minutters gange unna Lake Windermere. Gjestene kan glede seg over et innendørsbasseng og nærliggende aktivitetsmuligheter som gang-/sykkelstier. Overnattingsstedet har dessuten kjøkken, kjøleskap og wi-fi (inkludert).
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat hytte
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
- Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Innendørs svømmebasseng
- Døgnåpent basseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
- Parkeringen på stedet inkluderer alternativer borte fra gaten
Kjøkken
- Kjøleskap
- Oppvaskmaskin
- Vannkoker
- Brødrister
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
Soverom
- 3 soverom
Bad
- 1 bad
- Dusj
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Ingen rengjøring
Beliggenhet
- Ved siden av en golfbane
Aktiviteter
- Gang-/sykkelstier i nærheten
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Individuelt dekorert
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)
- Døgnåpent svømmebasseng
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar debetkort.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Cosy Corner Cottage
Cosy Corner Windermere
Cosy Corner Cottage Windermere
Ofte stilte spørsmål
Har denne hytta basseng?
Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng. Gjestene kan bruke bassenget hele døgnet.
Er det tillatt med kjæledyr på denne hytta?
Ja, kjæledyr er velkomne.
Har denne hytta parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Parkeringen på stedet inkluderer alternativer borte fra gaten.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne hytta?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Cosy Corner og i nærheten?
I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel tur-/sykkelstier. Cosy Corner har også innendørsbasseng.
Har Cosy Corner et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med brødrister, kjøkkenutstyr og kjøleskap.
Hvordan er området Cosy Corner ligger i?
Cosy Corner ligger bare 8 minutter til fots fra Lake Windermere.