Hele ferieboligen

Love n Life Haven

Overnattingssted med 3.5 stjerner
Overnattingsplasser i Cincinnati med kjøkken og terrasse

Velg datoer for å se priser

Fra Love n Life Haven tar det 15 minutter å kjøre til Cincinnati zoologiske og botaniske hage og Hard Rock Casino Cincinnati. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Fasiliteter som vaskemaskin/tørketrommel, kjøleskap og mikrobølgeovn er bare noe av det disse ferieboligene byr på.

Hele ferieboligen

5 soverom2 badPlass til 10 personer

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Røykfritt
  • Kjøleskap

Føl deg som hjemme (6)

  • 5 soverom
  • Kjøkken
  • Eget spiseområde
  • TV
  • Terrasse
  • Vaskemaskin/tørketrommel

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
6100 Plainfied Rd., Cincinnati, Oh, 45213, Usa, Cincinnati, OH, 45213

Hva som finnes i nærheten

  • Meier's Wine Cellars Inc - 2 min kjøring - 1.7 km
  • Cincinnati zoologiske og botaniske hage - 16 min kjøring - 17.2 km
  • Great American Ball Park - 17 min kjøring - 19.5 km
  • Paycor Stadium - 17 min kjøring - 20.2 km
  • Kings Island - 25 min kjøring - 32.9 km

Transport

  • Cincinnati, Ohio (LUK-Cincinnati kommunale flyplass - Lunken småflyplass) – 17 min. med bil
  • Hamilton, Ohio (HAO-Butler County Regional) – 34 min. med bil
  • Cincinnati-Northern Kentucky internasjonale lufthavn (CVG) – 35 min. med bil
  • Cincinnati Union Terminal - 18 med bil

Restauranter

  • ‪Wawa - ‬3 min kjøring
  • ‪Buffalo Wild Wings - ‬5 min kjøring
  • ‪Hooligans Pub & Eatery - ‬4 min kjøring
  • ‪Bee’s Barbecue - ‬5 min kjøring
  • ‪The Gas Light Cafe - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Love n Life Haven

  • Fra Love n Life Haven tar det 15 minutter å kjøre til Cincinnati zoologiske og botaniske hage og Hard Rock Casino Cincinnati. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Fasiliteter som vaskemaskin/tørketrommel, kjøleskap og mikrobølgeovn er bare noe av det disse ferieboligene byr på.

Overblikk

DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 16.00
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 25 år
    • Utsjekking kl. 10.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 25
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
VPN_KEY

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering på stedet

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Stekeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr

Boarealer

  • Spiseområde

Underholdning

  • TV

Utendørsområder

  • Terrasse

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Røykfritt hotell

Sikkerhetstiltak

  • Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
  • Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover og Diners Club
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Love n Life Haven Cincinnati
Love n Life Haven Private vacation home
Love n Life Haven Private vacation home Cincinnati

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Love n Life Haven?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Love n Life Haven parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Love n Life Haven?

Innsjekking er mulig fra kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Har Love n Life Haven et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, kjøkkenutstyr og kjøleskap.

Har Love n Life Haven private områder utendørs?

Ja, dette overnattingsstedet har en terrasse.

Hvordan er området Love n Life Haven ligger i?

Love n Life Haven ligger bare 19 minutter til fots fra Meier's Wine Cellars Inc.