Fabhotel Ronald Inn
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i Faridabad
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Fabhotel Ronald Inn





Du får et flott opphold i Faridabad hvis du velger Fabhotel Ronald Inn. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Anmeldelser
6,46,4 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (9)
Hovedfasiliteter (9)
- Daglig rengjøring
- Frokost
- Romservice
- Døgnåpen resepsjon
- Aircondition
- Safe i resepsjonen
- Vask av klær på egenhånd
- Bagasjeoppbevaring
- Hall
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Daglig rengjøring
- Klesvaskfasiliteter
- Heis
- Kabel-TV
- Luksussengetøy
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Rom – deluxe

Rom – deluxe
- 14 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

HOTEL INDER PARADISE
Dasua
HOTEL INDER PARADISE
Dasua
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 579 kr
579 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

Fabhotel New Silver Elite
Mumbai
Fabhotel New Silver Elite
Mumbai
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse
Prisen er 163 kr
163 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Fillow Casa
Sohna
Fillow Casa
Sohna
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition

Hotel Shanti Palace
Mahipalpur
Hotel Shanti Palace
Mahipalpur
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
7.2 av 10, Bra, 436 anmeldelser
7,2
Bra
436 anmeldelser
Prisen er 355 kr
355 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Vishal Hotel By Comfort Rooms
Paharganj
Vishal Hotel By Comfort Rooms
Paharganj
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse
Prisen er 128 kr
128 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

hotel good palace karol bagh
Karol Bagh
hotel good palace karol bagh
Karol Bagh
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
Prisen er 228 kr
228 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

Plazzo
Mahipalpur
Plazzo
Mahipalpur
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
7.0 av 10, Bra, 29 anmeldelser
7,0
Bra
29 anmeldelser

Hotel Evergreen Stay
Mahipalpur
Hotel Evergreen Stay
Mahipalpur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
Prisen er 129 kr
129 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Castle Blue By Excellent Hospitality
Mahipalpur
Castle Blue By Excellent Hospitality
Mahipalpur
- Flyplasstransport
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
6.4 av 10, 7 anmeldelser
6,4
7 anmeldelser
Prisen er 281 kr
281 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Comfy Stay Hotels
Greater Kailash
Comfy Stay Hotels
Greater Kailash
- Flyplasstransport
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Plot No 64, Neelam, Bata Road, Faridabad, 121001
Hva som finnes i nærheten
- Nahar Singh stadion - 18 min gange - 1.5 km
- Crown Plaza - 4 min kjøring - 1.8 km
- Jogi Wala Mandir - 5 min kjøring - 2.5 km
- Lajpat Nagar bytorg - 45 min kjøring - 29.3 km
- India-porten - 58 min kjøring - 33.5 km
Transport
- Indira Gandhi internasjonale flyplass (DEL) – 85 min. med bil
- Ghaziabad (HDO-Hindon) – 85 min. med bil
- Noida int. lufthavn (DXN) – 108 min. med bil
- Badhkal Mor jernbanestasjon - 5 med bil
- Ballabgarh jernbanestasjon - 8 med bil
- Faridabad New Town jernbanestasjon - 21 min gange
Restauranter
- Kuvai Bhawan - 7 min kjøring
- Chapter 12 - 4 min kjøring
- Domino's Pizza - 5 min kjøring
- Sohan Sweets - 7 min kjøring
- Sky Patio - 6 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Fabhotel Ronald Inn
- Du får et flott opphold i Faridabad hvis du velger Fabhotel Ronald Inn. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 18 rom
- Består av 2 etasjer
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder (bøter pålegges)
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00
- Mottakelse hver dag (inkludert)
- Romservice på bestemte tidspunkter
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
- Vaskeritjenester
- Bagasjeoppbevaring
Fasiliteter
- 1 bygning
- Bygget i 2020
- Safe i resepsjonen
- Bankettsal
- Tradisjonell stil
Tilgjengelighetstilpasninger
- Heis
- Bredde på heisdør (cm): 102
- Flisgulv i i fellesområder
- Flisgulv på rommet
Romfasiliteter
Underholdning
- 28 tommers LCD-TV
- Kabel-TV
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
- Vifte
- Vannkoker
Sov godt
- Sengetøy av topp kvalitet
Selvpleie og baderom
- Regndusjhode
- Dusj
- Toalettartikler (inkludert)
- Håndklær
- Tannbørste og tannkrem (på forespørsel)
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
- Telefon
Mat og drikke
- Flaskevann (inkludert)
Mer
- Daglig rengjøring
- Safe på rommet
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 300 for voksne og INR 100 for barn
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat, røykvarsler og førstehjelpsskrin.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Fabhotel Ronald Inn Hotel
Fabhotel Ronald Inn Faridabad
Fabhotel Ronald Inn Hotel Faridabad
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Fabhotel Ronald Inn?
Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.
Har Fabhotel Ronald Inn parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Fabhotel Ronald Inn?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hvordan er området Fabhotel Ronald Inn ligger i?
Fabhotel Ronald Inn ligger i New Industrial Township, bare 16 minutter til fots fra Nahar Singh stadion.