Privat vert

Fayzobod Guesthouse B&B

Overnattingsstedets klasse: 3
Bed & breakfast i Bukhara

Velg datoer for å se priser

Fayzobod Guesthouse B&B er et bra valg hvis du skal til Bukhara. Noen av frynsegodene er wi-fi og frokost med lokale retter hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00.

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (5)

  • Daglig rengjøring
  • Aircondition
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Badekar eller dusj
  • Parkering i nærheten (inkludert)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Sulaymon Murodov St, Bukhara, Bukhara Region, 200100

Hva som finnes i nærheten

  • Chor-Minor - 15 min gange - 1.3 km
  • Char Minar - 15 min gange - 1.3 km
  • Nadir Divan-Beghi Madrasah - 2 min kjøring - 1.9 km
  • Lyab-i-Hauz - 3 min kjøring - 2.3 km
  • Kalyan-moskeen - 4 min kjøring - 3.1 km

Transport

  • Bukhara (BHK-Bukhara internasjonale flyplass) – 11 min. med bil

Restauranter

  • ‪Lyabi Hauz - ‬8 min kjøring
  • ‪Joy Chaikhana & Lounge - ‬8 min kjøring
  • ‪Old Bukhara - ‬3 min kjøring
  • ‪The Plov - ‬11 min gange
  • ‪Chayxana Chinar - ‬3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Fayzobod Guesthouse B&B

  • Fayzobod Guesthouse B&B er et bra valg hvis du skal til Bukhara. Noen av frynsegodene er wi-fi og frokost med lokale retter hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 4 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 12.30 til kl. 22.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Hvis du trenger visum for å kunne reise inn i landet, kan du spørre overnattingsstedet ditt om de kan hjelpe deg med å fremskaffe de nødvendige dokumentene for å få dette*

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)

Parkering

    • Gratis parkering innen 10 meter fra overnattingsstedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokost med lokale retter inkludert hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00

Tjenester

  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Virtuell resepsjon

Fasiliteter

  • Oppbevaringsskap

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Strykejern/-brett
  • Vaskemaskin/tørketrommel

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Badekar eller dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mat og drikke

  • Kjøleskap/fryseboks i full størrelse
  • Kjøkken

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: USD 0.75 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Hvis du trenger visum for å kunne reise inn i landet, kan du spørre overnattingsstedet ditt om de kan hjelpe deg med å fremskaffe de nødvendige dokumentene for å få dette. For mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet via telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen din. Overnattingsstedet kan komme til å kreve en avgift for denne hjelpen, selv om du skulle ende opp med å kansellere bestillingen din. Alle slike avtaler og ordninger i forbindelse med anskaffelse av visum gjelder kun mellom deg og overnattingsstedet ditt.
Merk at alle betalinger til hotellet (både kontanter og andre typer overføring) må være i enten USD eller EUR, ut fra hvilken valuta overnattingsstedet godtar.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Mastercard

Også kjent som

Fayzobod B&b Bukhara
Fayzobod Guesthouse B&B Bukhara
Fayzobod Guesthouse B&B Bed & breakfast
Fayzobod Guesthouse B&B Bed & breakfast Bukhara

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Fayzobod Guesthouse B&B?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Fayzobod Guesthouse B&B parkering?

Nei, dessverre, men det er gratis parkering i nærheten.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Fayzobod Guesthouse B&B?

Innsjekkingen er fra kl. 12.30 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Har Fayzobod Guesthouse B&B rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et kjøkken med kjøleskap.

Hvordan er området Fayzobod Guesthouse B&B ligger i?

Fayzobod Guesthouse B&B ligger bare 17 minutter til fots fra Chor-Minor og 17 minutter til fots fra Char Minar.