Hele ferieboligen
Baylin B #11B by Topsail Realty
Overnattingsstedets klasse: 4
Feriebolig med kjøkken i Topsail Beach
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Baylin B #11B by Topsail Realty





Du får et flott opphold i Topsail Beach hvis du velger denne ferieboligen. Etter at du har utforsket utendørsbassenget, kan du bestille noe godt å spise i restauranten. Overnattingsstedet har dessuten kjøkken og mikrobølgeovn.
Anmeldelser
1010 av 10 –
Suverent
Hele ferieboligen
2 soverom2 badPlass til 6 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Restaurant
- Utendørsbasseng
- Aircondition
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 2 soverom
- Kjøkken
- Privat bad
- Eget spiseområde
- Stue
- TV
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Just Sandy by Topsail Realty
Holly Ridge
Just Sandy by Topsail Realty
Holly Ridge
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Charming Surf City Beach House - Walk to Ocean!
Holly Ridge
Charming Surf City Beach House - Walk to Ocean!
Holly Ridge
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig

Sea Angels by Topsail Realty
Holly Ridge
Sea Angels by Topsail Realty
Holly Ridge
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Queens Grant by Topsail Realty
Holly Ridge
Queens Grant by Topsail Realty
Holly Ridge
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert

Seahorse Sound by Topsail Realty
Holly Ridge
Seahorse Sound by Topsail Realty
Holly Ridge
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

The Water Bear by Topsail Realty
Holly Ridge
The Water Bear by Topsail Realty
Holly Ridge
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

Daybreak on the Sand by Topsail Realty
Holly Ridge
Daybreak on the Sand by Topsail Realty
Holly Ridge
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

Mountains to Sea by Topsail Realty
Holly Ridge
Mountains to Sea by Topsail Realty
Holly Ridge
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Oceanfront Topsail Beach Retreat - Steps to Shore!
Sneads Ferry
Oceanfront Topsail Beach Retreat - Steps to Shore!
Sneads Ferry
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Sweet Serenity #2A by Topsail Realty
Holly Ridge
Sweet Serenity #2A by Topsail Realty
Holly Ridge
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

2125B Ocean Blvd., Holly Ridge, NC, 28445
Hva som finnes i nærheten
- Surf City Beach - 6 min gange - 0.6 km
- Topsail Skating Rink Topsail Beach - 4 min kjøring - 3.6 km
- Sea Turtle Hospital - 4 min kjøring - 3.6 km
- Marine Corps Air Station New River - 53 min kjøring - 63.4 km
- Figure Eight Island - 58 min kjøring - 60.4 km
Transport
- Wilmington, North Carolina (ILM-Wilmington internasjonale flyplass) – 62 min. med bil
Restauranter
- Circle K - 35 min kjøring
- Shaka Taco - 32 min kjøring
- Drift Coffee & Kitchen - 35 min kjøring
- Taco Bell - 32 min kjøring
- The Lbc Bottle Shop & Beer Yard - 34 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Baylin B #11B by Topsail Realty
- Du får et flott opphold i Topsail Beach hvis du velger denne ferieboligen. Etter at du har utforsket utendørsbassenget, kan du bestille noe godt å spise i restauranten. Overnattingsstedet har dessuten kjøkken og mikrobølgeovn.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 16.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Du må sjekke inn et annet sted: [at the property]
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Strand
- Rett ved stranden
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Kjøkken
- Komfyrtopp
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Hurtigmikser
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
Mat og drikke
- En restaurant
Soverom
- 2 soverom
Bad
- 2 bad
- Badekar eller dusj
Boarealer
- Separat stue
- Spiseområde
Underholdning
- TV
Klesvask
- Tørketrommel
Komfort
- Aircondition
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Aktiviteter
- Surfing i nærheten
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
- Brannslukningsapparat
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Baylin B #11b Holly Ridge
Baylin B #11b Affittacamere
Baylin B #11b Affittacamere Holly Ridge
Ofte stilte spørsmål
Har denne ferieboligen basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Ja, kjæledyr er velkomne.
Har denne ferieboligen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekking er mulig fra kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Baylin B #11B by Topsail Realty og i nærheten?
I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel surfing/bodyboarding. Baylin B #11B by Topsail Realty har også utendørsbasseng.
Finnes det restauranter på eller i nærheten av denne ferieboligen?
Ja, det finnes en restaurant på stedet.
Har Baylin B #11B by Topsail Realty et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med hurtigmikser, kjøkkenutstyr og mikrobølgeovn.
Hvordan er området Baylin B #11B by Topsail Realty ligger i?
Baylin B #11B by Topsail Realty ligger bare 5 minutter til fots fra Surf City Beach.