Leilighetshotell
Anwar Al Kharj Hotel Apartments
Leilighetshotell med 3 innendørsbassenger i Al Kharj
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Anwar Al Kharj Hotel Apartments





Du får et flott opphold i Al Kharj hvis du velger Anwar Al Kharj Hotel Apartments. Gjestene kan bade i 3 innendørsbassenger, og andre frynsegoder er wi-fi og frokost på farten hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00.
Anmeldelser
6,66,6 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- 44 leiligheter
- Rengjøring (på forespørsel)
- 3 innendørsbassenger
- Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 562 kr
562 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Åpne alle bildene av Studiosuite – deluxe

Studiosuite – deluxe
- 60 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Tremannsrom – deluxe

Tremannsrom – deluxe
- 60 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Studio – deluxe

Studio – deluxe
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 2 kingsize-senger
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Sama Al Riffa Serviced Apartments
Al Kharj
Sama Al Riffa Serviced Apartments
Al Kharj
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
Prisen er 795 kr
795 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Aloft by Marriott Riyadh
Al Olaya-distriktet
Aloft by Marriott Riyadh
Al Olaya-distriktet
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 284 anmeldelser
9,0
Fantastisk
284 anmeldelser
Prisen er 748 kr
748 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

AL Ewan Pro Serviced Apartments
Al Kharj
AL Ewan Pro Serviced Apartments
Al Kharj
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 499 kr
499 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Reef Al Kharj Hotel Apartments
Al Kharj
Reef Al Kharj Hotel Apartments
Al Kharj
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon

أونيسن للشقق المخدومة Onsen Serviced Apartments
Al Kharj
أونيسن للشقق المخدومة Onsen Serviced Apartments
Al Kharj
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 401 kr
401 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Sunday Hotel Al Olaya Formerly Novotel Suites Riyadh Centre
Al Olaya-distriktet
Sunday Hotel Al Olaya Formerly Novotel Suites Riyadh Centre
Al Olaya-distriktet
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Treningsrom
2.4 av 10, 6 anmeldelser
2,4
6 anmeldelser
Prisen er 478 kr
478 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.

Hotelier Suites by Cantonal
As Sulimaniyah
Hotelier Suites by Cantonal
As Sulimaniyah
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
9.2 av 10, Fantastisk, 9 anmeldelser
9,2
Fantastisk
9 anmeldelser
Prisen er 742 kr
742 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

Hayat Al Riyadh Washam Hotel
Al Murabba
Hayat Al Riyadh Washam Hotel
Al Murabba
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
5.4 av 10, 18 anmeldelser
5,4
18 anmeldelser
Prisen er 915 kr
915 kr
inkludert skatter og avgifter
11. sep.–12. sep.

Akarem Ishbilia Serviced Apartments
Ishbiliyah
Akarem Ishbilia Serviced Apartments
Ishbiliyah
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
6.8 av 10, 3 anmeldelser
6,8
3 anmeldelser
Prisen er 404 kr
404 kr
inkludert skatter og avgifter
14. sep.–15. sep.

Tura Hotel AlNuzha
An Nuzhah
Tura Hotel AlNuzha
An Nuzhah
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.4 av 10, Suverent, 48 anmeldelser
9,4
Suverent
48 anmeldelser
Prisen er 1 138 kr
1 138 kr
inkludert skatter og avgifter
3. sep.–4. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Prince Sultan bin Abdulaziz Street, Al Kharj, Riyadh Province, 16242
Hva som finnes i nærheten
- Al Kharj marked - 3 min kjøring - 2.8 km
- Alkredes by - 3 min kjøring - 3.1 km
Restauranter
- BAHER | باهر - 14 min gange
- Find - 3 min kjøring
- MALEH | مليح - 2 min kjøring
- Masarh | قهوة مسرة شرق - 3 min kjøring
- بوكا - 15 min gange
Om dette overnattingsstedet
Anwar Al Kharj Hotel Apartments
- Du får et flott opphold i Al Kharj hvis du velger Anwar Al Kharj Hotel Apartments. Gjestene kan bade i 3 innendørsbassenger, og andre frynsegoder er wi-fi og frokost på farten hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 44 leiligheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.30
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 17 år
- Utsjekking kl. 14.30
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 19.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 17
- Par som ønsker å dele rom må kunne fremvise ekteskapsbevis
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)
Parkering
- Gratis parkering døgnet rundt innen 1 meter fra overnattingsstedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- 3 innendørs svømmebassenger
Internett
- Wi-fi med en hastighet på 50+ mbps inkludert
Parkering og transport
- Gratis parkering 1 meter fra overnattingsstedet døgnet rundt
Mat og drikke
- Inkludert frokost på farten hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykeområder
Tjenester og bekvemmeligheter
- Rengjøring (på forespørsel)
- Døgnåpen resepsjon
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
- Brannslukningsapparat
Generelt
- 44 rom
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 10009621
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har Anwar Al Kharj Hotel Apartments basseng?
Ja, overnattingsstedet har 3 innendørsbassenger.
Er det tillatt med kjæledyr på Anwar Al Kharj Hotel Apartments?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Anwar Al Kharj Hotel Apartments parkering?
Nei, dessverre, men det er gratis parkering i nærheten.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Anwar Al Kharj Hotel Apartments?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.30. Du må sjekke ut innen kl. 14.30.
Hva kan man gjøre på Anwar Al Kharj Hotel Apartments og i nærheten?
Anwar Al Kharj Hotel Apartments tilbyr 3 innendørsbassenger.