Feriebolig
Golden Lodges Resort Near the ski Lift
Overnattingsstedets klasse: 2
Leilighet i Rauris
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Golden Lodges Resort Near the ski Lift





Golden Lodges Resort Near the ski Lift er et bra valg hvis du skal til Rauris.
Hele leiligheten
2 soveromPlass til 4 personer
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Appartements Enzian by we rent
Rauris
Appartements Enzian by we rent
Rauris
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Apartments Goldbergblick by we rent
Rauris
Apartments Goldbergblick by we rent
Rauris
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Rauris Suite With Breakfast & Sauna
Rauris
Rauris Suite With Breakfast & Sauna
Rauris
- Basseng
- Parkering inkludert
- Røykfritt

Golden Lodges Rauris Resort With Parking
Rauris
Golden Lodges Rauris Resort With Parking
Rauris
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt

Alpine Suite in Rauris Valley
Rauris
Alpine Suite in Rauris Valley
Rauris
- Parkering inkludert
- Røykfritt
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Rauris, Salzburg State
Hva som finnes i nærheten
- Rauris Valley skiområde - 3 min gange - 0.3 km
- Kreuzboden Ski Lift - 6 min gange - 0.6 km
- Rauriser Talmuseum - 17 min gange - 1.5 km
- Hochalm Cable Car - 2 min kjøring - 1.4 km
- Aeroplan - 35 min kjøring - 40.5 km
Transport
- Taxenbach-Rauris stasjon - 10 med bil
- Eschenau/Salzach jernbanestasjon - 13 med bil
- Gries Im Pinzgau jernbanestasjon - 14 med bil
Restauranter
- Kögerlalm 1.350 m - Dorfgastein Lend - 50 min kjøring
- Wirschtl Hitt‘n - 19 min gange
- Landgasthaus Weixen - Familie Brandstätter - 12 min kjøring
- Heimalm - 20 min kjøring
- Taxenbacherhof - 9 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Golden Lodges Resort Near the ski Lift
- Golden Lodges Resort Near the ski Lift er et bra valg hvis du skal til Rauris.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Soverom
- Medfølgende sengetøy
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Beliggenhet
- I landlige omgivelser
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Golden Lodges Resort Near the ski Lift?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Golden Lodges Resort Near the ski Lift parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hvordan er området Golden Lodges Resort Near the ski Lift ligger i?
Golden Lodges Resort Near the ski Lift ligger bare 5 minutter til fots fra Rauris Valley skiområde og 6 minutter til fots fra Kreuzboden Ski Lift.