Hele ferieboligen
Saugatuck Harbor House
Overnattingsstedets klasse: 3
Villa med peis og nær Lake Michigan
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Saugatuck Harbor House





Fra denne villaen tar det 10 minutter å kjøre til Lake Michigan og Saugatuck Dunes State Park (nasjonalpark). Villaene kan friste med både kjøkken og peis.
Hele ferieboligen
7 soverom6 badPlass til 14 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Utendørsbasseng
- Aircondition
- Grill
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 7 soverom
- Kjøkken
- Privat bad
- TV
- Peis
- Grill
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Hyatt Place Grand Rapids-South
Wyoming
Hyatt Place Grand Rapids-South
Wyoming
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 1 027 anmeldelser
8,4
Veldig bra
1 027 anmeldelser
Prisen er 833 kr
833 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Country Inn & Suites by Radisson, Grand Rapids East, MI
Michigan Oaks
Country Inn & Suites by Radisson, Grand Rapids East, MI
Michigan Oaks
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 1 566 anmeldelser
9,6
Suverent
1 566 anmeldelser
Prisen er 1 352 kr
1 352 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

TownePlace Suites by Marriott Grand Rapids Wyoming
Wyoming
TownePlace Suites by Marriott Grand Rapids Wyoming
Wyoming
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 394 anmeldelser
8,6
Utmerket
394 anmeldelser
Prisen er 1 240 kr
1 240 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

Baymont Inn & Suites Grand Rapids Near Downtown
Grand Rapids
Baymont Inn & Suites Grand Rapids Near Downtown
Grand Rapids
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
4.8 av 10, 1 010 anmeldelser
4,8
1 010 anmeldelser
Prisen er 634 kr
634 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Hampton Inn & Suites Grand Rapids Downtown
Midtown
Hampton Inn & Suites Grand Rapids Downtown
Midtown
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
8.8 av 10, Utmerket, 1 007 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 007 anmeldelser
Prisen er 1 427 kr
1 427 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Embassy Suites by Hilton Grand Rapids Downtown,MI
Belknap Lookout
Embassy Suites by Hilton Grand Rapids Downtown,MI
Belknap Lookout
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
9.6 av 10, Suverent, 1 014 anmeldelser
9,6
Suverent
1 014 anmeldelser
Prisen er 1 995 kr
1 995 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Home2 Suites By Hilton Grand Rapids South
Byron Center
Home2 Suites By Hilton Grand Rapids South
Byron Center
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Aircondition
9.4 av 10, Suverent, 426 anmeldelser
9,4
Suverent
426 anmeldelser
Prisen er 1 128 kr
1 128 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Comfort Suites Grand Rapids South
Grand Rapids
Comfort Suites Grand Rapids South
Grand Rapids
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
8.4 av 10, Veldig bra, 1 003 anmeldelser
8,4
Veldig bra
1 003 anmeldelser
Prisen er 815 kr
815 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Comfort Suites Grandville - Grand Rapids SW
Grandville
Comfort Suites Grandville - Grand Rapids SW
Grandville
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
8.8 av 10, Utmerket, 1 006 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 006 anmeldelser
Prisen er 869 kr
869 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Sheraton Grand Rapids Airport Hotel
Grand Rapids
Sheraton Grand Rapids Airport Hotel
Grand Rapids
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 652 anmeldelser
8,8
Utmerket
652 anmeldelser
Prisen er 1 108 kr
1 108 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

787 Lake Street, Saugatuck, MI, 49453
Hva som finnes i nærheten
- Kalamazoo Lake - 2 min gange - 0.2 km
- Kalamazoo River - 8 min gange - 0.7 km
- Saugatuck Center for the Arts - 8 min gange - 0.7 km
- Butler Street - 11 min gange - 1.0 km
- Saugatuck-Douglas Historical Society - 17 min gange - 1.5 km
Transport
- Gerald R. Ford internasjonale lufthavn (GRR) – 49 min. med bil
- Holland Station - 17 med bil
Restauranter
- Burger King - 5 min kjøring
- Blue Goose Cafe - 15 min kjøring
- Iggy’s Pizza - 15 min kjøring
- The Grill @ Clearbrook - 4 min kjøring
- Biggby Coffee - 4 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Saugatuck Harbor House
- Fra denne villaen tar det 10 minutter å kjøre til Lake Michigan og Saugatuck Dunes State Park (nasjonalpark). Villaene kan friste med både kjøkken og peis.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat villa
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 16.00
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Du må sjekke inn et annet sted: [at_the_apartment]
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Kjøkken
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Hurtigmikser
Soverom
- 7 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 6 bad
- Dusj
Boarealer
- Peis
Underholdning
- TV
Utendørsområder
- Grill
Komfort
- Aircondition
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Strykejern/-brett
Sikkerhetstiltak
- Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum for skader: 500.00 USD per opphold
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har denne villaen basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne villaen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne villaen?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på Saugatuck Harbor House og i nærheten?
Saugatuck Harbor House tilbyr utendørsbasseng.
Har Saugatuck Harbor House et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med hurtigmikser og mikrobølgeovn.
Hvordan er området Saugatuck Harbor House ligger i?
Saugatuck Harbor House ligger bare 8 minutter til fots fra Saugatuck Center for the Arts og 12 minutter til fots fra Butler Street.