Haridwar Harmony
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Haridwar
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Haridwar Harmony





Velger du Haridwar Harmony, tar det 10 minutter å kjøre til Har Ki Pauri. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 228 kr
228 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom
Åpne alle bildene av Dobbeltrom

Dobbeltrom
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Firemannsrom

Firemannsrom
- 1 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 dobbeltsenger
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hotel Grand Sharon
Motichur
Hotel Grand Sharon
Motichur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 371 kr
371 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Thakur Ji
Haridwar
Thakur Ji
Haridwar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
- Vaskeritjenester
6.4 av 10, 6 anmeldelser
6,4
6 anmeldelser

Hotel Suraj By T And M Hotels
Haridwar
Hotel Suraj By T And M Hotels
Haridwar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 72 kr
72 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel Ganga Inn
Haridwar
Hotel Ganga Inn
Haridwar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 144 kr
144 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Hotel Shivi Grand Haridwar
Haripur Kalan
Hotel Shivi Grand Haridwar
Haripur Kalan
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 438 kr
438 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

UPMANYU GUEST HOUSE
Motichur
UPMANYU GUEST HOUSE
Motichur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

The Tapovan Residency
Motichur
The Tapovan Residency
Motichur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
3.0 av 10, 2 anmeldelser
3,0
2 anmeldelser
Prisen er 133 kr
133 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel Blue Pine @Har Ki Pauri Road
Motichur
Hotel Blue Pine @Har Ki Pauri Road
Motichur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
Prisen er 248 kr
248 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Hotel Brij Palace
Haripur Kalan
Hotel Brij Palace
Haripur Kalan
- Wi-fi inkludert
Prisen er 4 886 kr
4 886 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Hotel Sultan Paradise
Roorkee
Hotel Sultan Paradise
Roorkee
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 157 kr
157 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Rishikesh Rd Jain Mandir Bhoopatwala, Haridwar, UK, 249407
Hva som finnes i nærheten
- Shantikunj - 16 min gange - 1.4 km
- Bharat Mata Temple - 18 min gange - 1.5 km
- Rajaji nasjonalpark - 2 min kjøring - 0.4 km
- Saptrishi Ashram - 5 min kjøring - 2.5 km
- Triveni Ghat - 28 min kjøring - 23.8 km
Transport
- Dehradun (DED-Jolly Grant) – 44 min. med bil
- Raiwala kryssingsstasjon - 10 med bil
- Haridwar Jn jernbanestasjon - 21 med bil
- Motichur jernbanestasjon - 23 min gange
Restauranter
- Chotiwala Resturant - 6 min kjøring
- Mohan Ji Poori Wale - 6 min kjøring
- Café Coffee Day - 5 min kjøring
- Café Coffee Day - 13 min gange
- Pandit Ji Puri Wale - 6 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Haridwar Harmony
- Velger du Haridwar Harmony, tar det 10 minutter å kjøre til Har Ki Pauri. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 115 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 22.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
Romfasiliteter
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Haridwar Harmony?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Haridwar Harmony parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Haridwar Harmony?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hvordan er området Haridwar Harmony ligger i?
Haridwar Harmony ligger bare 4 minutter til fots fra Rajaji nasjonalpark og 14 minutter til fots fra Shantikunj.