Feriebolig
3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach
Overnattingsstedets klasse: 3
Villa med kjøkken og nær Uluwatu tempel
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av 3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach





Denne villaen ligger bare 5 minutter med bil fra Uluwatu tempel og Uluwatu-klippene. Et utendørsbasseng og en terrasse er noen av høydepunktene her, og villaene byr på blant annet kjøleskap og mikrobølgeovn.
Hele ferieboligen
3 soverom1 badPlass til 6 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Dagligstue
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (6)
Hovedfasiliteter (6)
- Utendørsbasseng
- Terrasse
- Aircondition
- Hage
- Safe i resepsjonen
- Concierge-tjenester
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 3 soverom
- Kjøkken
- Privat bad
- Stue
- TV
- Hage
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Aluka Bingin
Pecatu
Aluka Bingin
Pecatu
- Basseng
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 4 anmeldelser
10
Suverent
4 anmeldelser
Prisen er 2 108 kr
2 108 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Family Nest Experience Villas
Pecatu
Family Nest Experience Villas
Pecatu
- Basseng
- Flyplasstransport
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
9.8 av 10, Suverent, 15 anmeldelser
9,8
Suverent
15 anmeldelser
Prisen er 771 kr
771 kr
inkludert skatter og avgifter
15. sep.–16. sep.

Ahimsa Beach
Jimbaran-bukta
Ahimsa Beach
Jimbaran-bukta
- Basseng
- Frokost inkludert
- Flyplasstransport
- Kjøkken
9.4 av 10, Suverent, 143 anmeldelser
9,4
Suverent
143 anmeldelser
Prisen er 1 765 kr
1 765 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Origin Uluwatu
Pecatu
Origin Uluwatu
Pecatu
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 24 anmeldelser
9,6
Suverent
24 anmeldelser
Prisen er 888 kr
888 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Villa Aurora Uluwatu
Ungasan
Villa Aurora Uluwatu
Ungasan
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 1 152 kr
1 152 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Sal Secret Spot
Pecatu
Sal Secret Spot
Pecatu
- Basseng
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 158 anmeldelser
8,8
Utmerket
158 anmeldelser
Prisen er 1 074 kr
1 074 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

COZ Bali Boutique Villas
Uluwatu
COZ Bali Boutique Villas
Uluwatu
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Parkering inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 9 anmeldelser
9,2
Fantastisk
9 anmeldelser
Prisen er 1 914 kr
1 914 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Mazari Villas
Pecatu
Mazari Villas
Pecatu
- Basseng
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 2 anmeldelser
9,0
Fantastisk
2 anmeldelser
Prisen er 1 559 kr
1 559 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Samastiti Bingin
Pecatu
Samastiti Bingin
Pecatu
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 3 anmeldelser
8,8
Utmerket
3 anmeldelser
Prisen er 1 452 kr
1 452 kr
inkludert skatter og avgifter
16. sep.–17. sep.

MAYIKI BOUTIQUE HOTEL
Pecatu
MAYIKI BOUTIQUE HOTEL
Pecatu
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 911 kr
911 kr
inkludert skatter og avgifter
10. sep.–11. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Jalan Batu Jaran No.3 villa Xanthe, Pecatu, Bali, 80361
Hva som finnes i nærheten
- Suluban strand - 10 min gange - 0.9 km
- Blue Point-stranden - 19 min gange - 1.6 km
- Uluwatu tempel - 5 min kjøring - 2.0 km
- Uluwatu-klippene - 5 min kjøring - 2.0 km
- Thomas strand - 8 min kjøring - 3.0 km
Transport
- Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) – 58 min. med bil
Restauranter
- Single Fin - 15 min gange
- Lolas Cantina Mexicana Uluwatu - 2 min kjøring
- Suka Espresso - 18 min gange
- Mason. Uluwatu - 12 min gange
- Teja Uluwatu - 16 min gange
Om dette overnattingsstedet
3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach
- Denne villaen ligger bare 5 minutter med bil fra Uluwatu tempel og Uluwatu-klippene. Et utendørsbasseng og en terrasse er noen av høydepunktene her, og villaene byr på blant annet kjøleskap og mikrobølgeovn.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat villa
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Du må sjekke inn et annet sted: [at_the_property]
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Familievennlig
- Høy barnestol
Kjøkken
- Kjøleskap
- Komfyrtopp
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Hurtigmikser
Soverom
- 3 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 1 bad
- Badekar eller dusj
Boarealer
- Separat stue
Underholdning
- TV med kabel-kanaler
Utendørsområder
- Terrasse
- Hage
Arbeidsområder
- Skrivebord for bærbar PC
Komfort
- Aircondition
- Takvifte
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Concierge-tjenester
- Strykejern/-brett
- Safe i resepsjonen
Sikkerhetstiltak
- Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har denne villaen basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne villaen?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på 3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach og i nærheten?
3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach tilbyr utendørsbasseng og hage.
Har 3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med hurtigmikser, kjøleskap og mikrobølgeovn.
Hvordan er området 3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach ligger i?
3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach ligger bare 19 minutter til fots fra Uluwatu-klippene og 19 minutter til fots fra Uluwatu tempel.