Auckland Cornwall Park Holiday Homes1

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i kort avstand fra Go Media Stadium

Velg datoer for å se priser

Fra Auckland Cornwall Park Holiday Homes1 tar det 10 minutter å kjøre til Go Media Stadium og University of Auckland. Queen Street handleområde og Mount Eden ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Populære fasiliteter

Hovedfasiliteter (2)

  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Hage

Romalternativer

Auckland Cornwall Park Holiday Homes

  • Plass til 10 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 kingsize-seng

Auckland Cornwall Park Holiday Park Homes2

  • Plass til 10 personer
  • 4 enkeltsenger og 3 kingsize-senger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Auckland Cornwall Park Holiday Homes1, Auckland, Auckland Region, 1061

Hva som finnes i nærheten

  • Ellerslie veddeløpsbane - 2 min kjøring - 1.9 km
  • Ellerslie arrangementssenter - 2 min kjøring - 2.2 km
  • Go Media Stadium - 3 min kjøring - 1.5 km
  • Cornwall Park - 4 min kjøring - 2.9 km
  • One Tree Hill Domain - 6 min kjøring - 3.6 km

Transport

  • Auckland (AKL-Auckland internasjonale flyplass) – 24 min. med bil
  • Auckland Ellerslie Station - 18 min gange
  • Auckland Penrose Station (Platform 3) - 23 min gange
  • Auckland Penrose Station (Platform 1 and 2) - 23 min gange

Restauranter

  • ‪Turtle: Pizza & Pints Greenlane - ‬13 min gange
  • ‪Raffies - ‬2 min kjøring
  • ‪Wild West- American & Mexican Taste - ‬15 min gange
  • ‪Manaia Seafood Eatery - ‬15 min gange
  • ‪Kreem - ‬13 min gange

Om dette overnattingsstedet

Auckland Cornwall Park Holiday Homes1

  • Fra Auckland Cornwall Park Holiday Homes1 tar det 10 minutter å kjøre til Go Media Stadium og University of Auckland. Queen Street handleområde og Mount Eden ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 2 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 14.00
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Parkering

    • Selvbetjent parkering på stedet (mot tillegg)
    • Ladestasjon for elektrisk kjøretøy på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Fasiliteter

  • Bygget i 2024
  • Hage

Vilkår og avgifter

Parkering

  • Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Ofte stilte spørsmål

Har Auckland Cornwall Park Holiday Homes1 parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig på stedet (mot betaling). Ladestasjon for elbiler er tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Auckland Cornwall Park Holiday Homes1?

Innsjekking er mulig fra kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Finnes det et kasino på Auckland Cornwall Park Holiday Homes1?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men SkyCity Casino (10 min. med bil) ligger i nærheten.

Hva kan man gjøre på Auckland Cornwall Park Holiday Homes1 og i nærheten?

Auckland Cornwall Park Holiday Homes1 tilbyr hage.

Hvordan er området Auckland Cornwall Park Holiday Homes1 ligger i?

Auckland Cornwall Park Holiday Homes1 ligger i One Tree Hill, bare 18 minutter til fots fra Cornwall Park.