Privat vert

MMT Homestay

Overnattingsstedets klasse: 3
Gjestehus med restaurant i Can Tho kommune

Velg datoer for å se priser

MMT Homestay er et bra valg hvis du skal til Can Tho kommune.

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant
  • Kaffebar/kafé
  • Kaffe på fellesområdet
Den nåværende prisen er 1 606 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Rom – basic

  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – superior

  • Utsikt mot kanal
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Familiestudio

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Ho Bun Xang, Ninh Kieu, 8, Can Tho, Can Tho, 900000

Hva som finnes i nærheten

  • Vincom-kjøpesenteret, Xuân Khánh - 8 min kjøring - 4.2 km
  • Luu Huu Phuoc-parken - 9 min kjøring - 5.7 km
  • Cai Khe Trade Center - 9 min kjøring - 6.4 km
  • Cai Rang flytende marked - 10 min kjøring - 6.8 km
  • Ninh Kieu-parken - 11 min kjøring - 6.4 km

Transport

  • Can Tho (VCA) – 17 min. med bil

Restauranter

  • ‪Vựa cua Đăng Quân - ‬17 min gange
  • ‪Chu Choa - ‬16 min gange
  • ‪Ca Phe Vong Nhuy - ‬16 min gange
  • ‪kingdom karaoke - ‬18 min gange
  • ‪Lẩu Mắm Cần Thơ - ‬16 min gange

Om dette overnattingsstedet

MMT Homestay

  • MMT Homestay er et bra valg hvis du skal til Can Tho kommune.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 8 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00
    • Hurtiginnsjekking tilgjengelig
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Boenheten har egen inngang
    • Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering innen 5 meter fra overnattingsstedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Restaurant
  • Kaffebar/kafé
  • Kaffe/te i fellesområdet

Romfasiliteter

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 8400665162-001

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på MMT Homestay?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har MMT Homestay parkering?

Nei, dessverre, men det er gratis parkering i nærheten.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på MMT Homestay?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Ekspress-innsjekking er tilgjengelig.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av MMT Homestay?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.