Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med kasino, nær KOMTAR
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A





Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A har et kasino og ligger 5 minutter med bil fra KOMTAR. Gjestene kan dessuten spise masse god mat i kafeen, og et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet. Velger du å bo på dette hotellet, er du bare en kort kjøretur unna Gurney Drive.
Anmeldelser
9,09,0 av 10 –
Fantastisk
Populære fasiliteter
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
- Treningsrom
- Babysenger tilgjengelig
- Kasino
Hovedfasiliteter (7)
Hovedfasiliteter (7)
- Kasino
- Treningssenter
- Ubetjent parkering (mot et tillegg)
- Kaffebar/kafé
- Flyplasstransport
- Frisørsalong
- Flerspråklig personale
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Romantic Stunning Seaview Duplex George Town Maritime Suites

Romantic Stunning Seaview Duplex George Town Maritime Suites
- Plass til 6 personer
- 1 queensize-seng og 2 dobbeltsenger
Lignende overnattingssteder

Landison Hotel Penang
George Town sentrum
Landison Hotel Penang
George Town sentrum
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 586 kr
586 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Yan Hotel
George Town sentrum
Yan Hotel
George Town sentrum
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
8.0 av 10, Veldig bra, 546 anmeldelser
8,0
Veldig bra
546 anmeldelser
Prisen er 225 kr
225 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Maca Hotel by Sky Hive
George Town sentrum
Maca Hotel by Sky Hive
George Town sentrum
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
10.0 av 10, Suverent, 2 anmeldelser
10
Suverent
2 anmeldelser
Prisen er 483 kr
483 kr
inkludert skatter og avgifter
7. sep.–8. sep.

The George Penang By The Crest Collection
George Town sentrum
The George Penang By The Crest Collection
George Town sentrum
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 84 anmeldelser
8,6
Utmerket
84 anmeldelser
Prisen er 1 273 kr
1 273 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Loke Thye Kee Artiste Boutique Hotel
George Town sentrum
Loke Thye Kee Artiste Boutique Hotel
George Town sentrum
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 9 anmeldelser
9,0
Fantastisk
9 anmeldelser

THE CENTURY BOUTIQUE HOTEL
George Town sentrum
THE CENTURY BOUTIQUE HOTEL
George Town sentrum
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 18 anmeldelser
8,8
Utmerket
18 anmeldelser

Swing & Pillows @ Beach Street
George Town sentrum
Swing & Pillows @ Beach Street
George Town sentrum
- Parkering tilgjengelig
- Røykfritt

The Panoramic Duplex Glass Suite @ Karpal Singh Drive Georgetown, Penang.
Jelutong
The Panoramic Duplex Glass Suite @ Karpal Singh Drive Georgetown, Penang.
Jelutong
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
- Treningsrom

Some Place Else
George Town sentrum
Some Place Else
George Town sentrum
- Parkering tilgjengelig
- Røykfritt
- Ladestasjon for el-kjøretøy
Prisen er 255 kr
255 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Very Hotel
George Town sentrum
Very Hotel
George Town sentrum
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
6.8 av 10, 31 anmeldelser
6,8
31 anmeldelser
Prisen er 831 kr
831 kr
inkludert skatter og avgifter
14. sep.–15. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

floor 07, unit 3A, 29b, Persiaran, Karpal Singh 2 Maritime suite, Jelutong, Penang, 10300
Hva som finnes i nærheten
- Chit Tiau Lor Ban San - 17 min gange - 1.5 km
- Hin bussdepot kunstsenter - 3 min kjøring - 2.3 km
- 1st Avenue kjøpesenter - 4 min kjøring - 1.9 km
- KOMTAR - 4 min kjøring - 2.7 km
- Armensk gate - 4 min kjøring - 2.7 km
Transport
- Penang (PEN-Penang internasjonale flyplass) – 24 min. med bil
- Penang Sentral - 25 med bil
- Tasek Gelugor stasjon - 33 med bil
- Flyplasstransport
- Transport rundt i området
Restauranter
- McDonald's - 8 min gange
- Oh Lay Ee Hokkien Mee - 2 min kjøring
- Starbucks - 1 min gange
- Tang Xiao Loong - 3 min kjøring
- Lum Lai Duck Meat Koay Teow Th'ng (南来鸭肉粿条汤) - 19 min gange
Om dette overnattingsstedet
Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A
- Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A har et kasino og ligger 5 minutter med bil fra KOMTAR. Gjestene kan dessuten spise masse god mat i kafeen, og et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet. Velger du å bo på dette hotellet, er du bare en kort kjøretur unna Gurney Drive.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 14.00
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Parkering
- Selvbetjent parkering på stedet (mot tillegg)
Annen informasjon
- Egne røykeområder
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kaffebar/kafé
Tjenester
- Frisørsalong
- Flerspråklig personale
Fasiliteter
- Bygget i 2025
- Treningssenter
- Kasino
Tilgjengelighetstilpasninger
- Heis
Romfasiliteter
Sov godt
- Barneseng/babyseng
Mat og drikke
- Felleskjøkken
Vilkår og avgifter
Parkering
- Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling
Regler
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Union Pay
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: Alipay, Apple Pay, PayPal og WeChat Pay.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Ofte stilte spørsmål
Har Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig på stedet (mot betaling).
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A?
Innsjekking er mulig fra kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Finnes det et kasino på Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A?
Ja, det gjør det.
Hva kan man gjøre på Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A og i nærheten?
Georgetown Seaview Duplex 2Br for 6 Guests at Maritime Suites 073A tilbyr kasino og treningssenter.