Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Serdang
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW





Når du skal til Serdang, bør du vurdere Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW.
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Treningsrom
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Treningssenter
- Lekeplass
Den nåværende prisen er 953 kr
953 kr
inkludert skatter og avgifter
15. sep.–16. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Deluxe Apartment

Deluxe Apartment
- Plass til 7 personer
- 1 kingsize-seng, 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

The Loft Plaza Hotel
Kajang
The Loft Plaza Hotel
Kajang
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.2 av 10, Fantastisk, 71 anmeldelser
9,2
Fantastisk
71 anmeldelser
Prisen er 324 kr
324 kr
inkludert skatter og avgifter
9. sep.–10. sep.

Royal Park Hotel at UNITEN
Kajang
Royal Park Hotel at UNITEN
Kajang
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 15 anmeldelser
8,8
Utmerket
15 anmeldelser

Sovotel Conezion Putrajaya
Serdang
Sovotel Conezion Putrajaya
Serdang
- Wi-fi inkludert

Hyatt House Kuala Lumpur, Mont Kiara
Mont Kiara
Hyatt House Kuala Lumpur, Mont Kiara
Mont Kiara
- Basseng
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 651 anmeldelser
9,0
Fantastisk
651 anmeldelser
Prisen er 919 kr
919 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Aerotel Kuala Lumpur
Sepang
Aerotel Kuala Lumpur
Sepang
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
- Bar
8.0 av 10, Veldig bra, 656 anmeldelser
8,0
Veldig bra
656 anmeldelser
Prisen er 942 kr
942 kr
inkludert skatter og avgifter
3. sep.–4. sep.

S ROSE HOTEL SEPANG
Sepang
S ROSE HOTEL SEPANG
Sepang
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
7.0 av 10, Bra, 16 anmeldelser
7,0
Bra
16 anmeldelser
Prisen er 163 kr
163 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Hilton Kuala Lumpur
Kuala Lumpur
Hilton Kuala Lumpur
Kuala Lumpur
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
9.2 av 10, Fantastisk, 1 011 anmeldelser
9,2
Fantastisk
1 011 anmeldelser
Prisen er 1 134 kr
1 134 kr
inkludert skatter og avgifter
16. sep.–17. sep.

Avenue Garden Hotel
Kajang
Avenue Garden Hotel
Kajang
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
8.2 av 10, Veldig bra, 51 anmeldelser
8,2
Veldig bra
51 anmeldelser

PARKROYAL COLLECTION Kuala Lumpur
Bukit Bintang
PARKROYAL COLLECTION Kuala Lumpur
Bukit Bintang
- Basseng
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 1 002 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 002 anmeldelser
Prisen er 1 208 kr
1 208 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.

Arafah Hotel Nilai
Nilai
Arafah Hotel Nilai
Nilai
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse
Prisen er 248 kr
248 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Conezion Residences Tower B, Persiaran, IRC 3, Serdang, Selangor, 0
Hva som finnes i nærheten
- IOI City Mall - 10 min gange - 0.9 km
- Tenaga nasjonale universitet - 10 min gange - 0.9 km
- Bukit Jalil nasjonalstadion - 15 min kjøring - 17.3 km
- KLCC Park - 26 min kjøring - 27.1 km
- Petronas tvillingtårn - 28 min kjøring - 27.5 km
Transport
- Kuala Lumpur internasjonale flyplass (KUL) – 35 min. med bil
- Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) – 49 min. med bil
- Kuala Lumpur Serdang KTM Komuter stasjon - 8 med bil
- Kuala Lumpur Kajang KTM stasjon - 10 med bil
- Kuala Lumpur Putrajaya Cyberjaya stasjon - 10 med bil
Restauranter
- A&W - 20 min gange
- Sushi Zanmai - 4 min kjøring
- Dave's Deli - 4 min kjøring
- Kenny Hills Bakers - 18 min gange
- Din By Din Tai Fung - 19 min gange
Om dette overnattingsstedet
Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW
- Når du skal til Serdang, bør du vurdere Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 15.00
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Reise med barn
- Lekeplass
Fasiliteter
- Bygget i 2024
- Treningssenter
Vilkår og avgifter
Regler
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Ofte stilte spørsmål
Har Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW?
Innsjekking er mulig fra kl. 15.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW og i nærheten?
Hold formen ved like på treningssenteret.
Hvordan er området Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW ligger i?
Conezion at Putrajaya #IOI CITY MALL #7 Pax #NEW ligger bare 19 minutter til fots fra IOI City Mall.