Hele ferieboligen
Prakrithi Luxe Retreat
Overnattingsstedets klasse: 3
Villa med utendørs basseng i Vythiri
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Prakrithi Luxe Retreat





Prakrithi Luxe Retreat er et bra valg hvis du skal til Vythiri. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til.
Populære fasiliteter
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- 6 villaer
- Utend ørsbasseng
- Døgnåpen resepsjon
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- Privat bad
- Badekar eller dusj
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Utendørs svømmebasseng
Den nåværende prisen er 229 kr
229 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Åpne alle bildene av Villa – basic

Villa – basic
- 5 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 dobbeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Småhus – deluxe, balkong, bassengutsikt

Småhus – deluxe, balkong, bassengutsikt
- 30 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Familierom, balkong

Familierom, balkong
- 45 m²
- 1 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 queensize-senger
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

The Hive Wayanad By Kondody Hotels
Vythiri
The Hive Wayanad By Kondody Hotels
Vythiri
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 4 anmeldelser
10
Suverent
4 anmeldelser
Prisen er 665 kr
665 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Space Rock Resort
Vythiri
Space Rock Resort
Vythiri
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 480 kr
480 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Avadale Wayanad - Stag Group Not Allowed
Vythiri
Avadale Wayanad - Stag Group Not Allowed
Vythiri
- Basseng
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse
Prisen er 303 kr
303 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Talking Trees
Mananthavady
Talking Trees
Mananthavady
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
Prisen er 289 kr
289 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

The Sanihara Hotel & Resort
Vythiri
The Sanihara Hotel & Resort
Vythiri
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 3 anmeldelser
9,4
Suverent
3 anmeldelser
Prisen er 166 kr
166 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Bay View Suites Vythiri
Vythiri
Bay View Suites Vythiri
Vythiri
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 3 anmeldelser
9,4
Suverent
3 anmeldelser
Prisen er 312 kr
312 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Nexstay Oshin Wayanad
Civil Station
Nexstay Oshin Wayanad
Civil Station
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 6 anmeldelser
10
Suverent
6 anmeldelser
Prisen er 401 kr
401 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Sky Sierra
Vythiri
Sky Sierra
Vythiri
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
Prisen er 433 kr
433 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Karapuzha Village Resort
Vythiri
Karapuzha Village Resort
Vythiri
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Flyplasstransport
8.6 av 10, Utmerket, 4 anmeldelser
8,6
Utmerket
4 anmeldelser
Prisen er 528 kr
528 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Azay Luxurious Apartment
Kalpetta
Azay Luxurious Apartment
Kalpetta
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 178 kr
178 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Bappanmala Rd, Vythiri, KL, 673575
Hva som finnes i nærheten
- Varambetta Mosque - 5 min kjøring - 4.2 km
- Banasura Sagar Dam - 5 min kjøring - 2.8 km
- Karlad Lake - 22 min kjøring - 8.8 km
- Koottamundu Glass Temple - 46 min kjøring - 31.4 km
- Pookode-sjøen - 54 min kjøring - 32.2 km
Restauranter
- Food Lounge Restaurant - 5 min kjøring
- Shamiana - 13 min kjøring
- Shamiana - 14 min kjøring
- Live Banana Chips - 5 min kjøring
- Southern Spice - 13 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Prakrithi Luxe Retreat
- Prakrithi Luxe Retreat er et bra valg hvis du skal til Vythiri. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 6 enheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene (maks. 2 enheter)
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi med en hastighet på 25+ mbps inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet
Bad
- Badekar eller dusj
- Såpe
- Sjampo
- Håndklær
- Toalettpapir
Utendørsområder
- Balkong
Kjæledyr
- Kjæledyr og servicedyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
- Kun trapp til øvre etasjer
- Godt opplyst inngangssti
- Begrenset rullestoltilgang
Tjenester og bekvemmeligheter
- Døgnåpen resepsjon
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 6 rom
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kun betaling med kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har Prakrithi Luxe Retreat basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Prakrithi Luxe Retreat?
Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.
Har Prakrithi Luxe Retreat parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva kan man gjøre på Prakrithi Luxe Retreat og i nærheten?
Prakrithi Luxe Retreat tilbyr utendørsbasseng.
Har Prakrithi Luxe Retreat private områder utendørs?
Ja, denne villaen har en balkong.