Fabhotel The Ashvem Horizon
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i kort avstand fra Arambol strand
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Fabhotel The Ashvem Horizon





Fra Fabhotel The Ashvem Horizon tar det 15 minutter å kjøre til Arambol strand.
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (5)
Hovedfasiliteter (5)
- Daglig rengjøring
- Frokost
- Døgnåpen resepsjon
- Aircondition
- Safe i resepsjonen
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- Daglig rengjøring
- Kabel-TV
- Luksussengetøy
- Toalettartikler (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Rom – deluxe

Rom – deluxe
- 14 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Alfred's Jewel Resort Goa
Vagator
Alfred's Jewel Resort Goa
Vagator
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 551 kr
551 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

ANANTYA AT ANAMIVA
Anjuna
ANANTYA AT ANAMIVA
Anjuna
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 483 kr
483 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

8fold by LaRiSa Siolim
Siolim
8fold by LaRiSa Siolim
Siolim
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 82 kr
82 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

BAGA RESIDENCY
Calangute
BAGA RESIDENCY
Calangute
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
- Bar

Fabhotel Small Daddy Plus
Calangute
Fabhotel Small Daddy Plus
Calangute
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
2.0 av 10, 1 anmeldelse
2,0
1 anmeldelse

Harbor Court Vagator
Vagator
Harbor Court Vagator
Vagator
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 244 kr
244 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Furtados Beach Cottages
Benaulim
Furtados Beach Cottages
Benaulim
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 232 kr
232 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Bay Boutique by Nebesa Suites
Calangute
Bay Boutique by Nebesa Suites
Calangute
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 348 kr
348 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Effotel By Sayaji Panaji, Goa
Altinho
Effotel By Sayaji Panaji, Goa
Altinho
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 331 kr
331 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

FabHotel High Five - Nr. Vagator Beach
Vagator
FabHotel High Five - Nr. Vagator Beach
Vagator
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 239 kr
239 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

H No: 158/D, Ahsvem, Pernem, Mandrem, Goa, 403527
Hva som finnes i nærheten
- Mandrem strand - 8 min gange - 0.7 km
- Ashvem strand - 14 min gange - 1.2 km
- Arambol strand - 11 min kjøring - 4.8 km
- Anjuna strand - 34 min kjøring - 21.2 km
- Baga-stranden - 39 min kjøring - 24.9 km
Transport
- Goa (GOX-New Goa int.) – 49 min. med bil
- Dabolim flyplass (GOI) – 92 min. med bil
- Sawantwadi Road stasjon - 29 med bil
- Pernem stasjon - 38 med bil
- Karmali stasjon - 43 med bil
Restauranter
- Jai Ganesh fast food - 5 min kjøring
- MIR - 7 min kjøring
- Cookie Walla - 7 min kjøring
- Surf Shack Arambol - 7 min kjøring
- Kinara restaraunt - 6 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Fabhotel The Ashvem Horizon
- Fra Fabhotel The Ashvem Horizon tar det 15 minutter å kjøre til Arambol strand.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 17 rom
- Består av 3 etasjer
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder (bøter pålegges)
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00
- Mottakelse hver dag (inkludert)
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
Fasiliteter
- 1 bygning
- Bygget i 2022
- Safe i resepsjonen
- Tradisjonell stil
Tilgjengelighetstilpasninger
- Kun trapp til øvre etasjer
- Flisgulv i i fellesområder
Romfasiliteter
Underholdning
- 28 tommers LCD-TV
- Kabel-TV
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
- Takvifte
Sov godt
- Sengetøy av topp kvalitet
Selvpleie og baderom
- Regndusjhode
- Dusj
- Toalettartikler (inkludert)
- Håndklær
- Tannbørste og tannkrem (på forespørsel)
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
Mat og drikke
- Flaskevann (inkludert)
Mer
- Daglig rengjøring
- Safe på rommet
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 300 for voksne og INR 100 for barn
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Fabhotel The Ashvem Horizon?
Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.
Har Fabhotel The Ashvem Horizon parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Fabhotel The Ashvem Horizon.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Fabhotel The Ashvem Horizon?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Finnes det et kasino på Fabhotel The Ashvem Horizon?
Nei, dette hotellet har ikke kasino, men Casino Palms (21 min. med bil) ligger i nærheten.
Hvordan er området Fabhotel The Ashvem Horizon ligger i?
Fabhotel The Ashvem Horizon ligger bare 6 minutter til fots fra Mandrem strand og 14 minutter til fots fra Ashvem strand.