Hotel Aryan Inn
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Haridwar
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Hotel Aryan Inn





Fra Hotel Aryan Inn tar det 5 minutter å kjøre til Har Ki Pauri.
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (5)
Hovedfasiliteter (5)
- Daglig rengjøring
- Døgnåpen resepsjon
- Vask av klær på egenhånd
- Concierge-tjenester
- Bagasjeoppbevaring
Den nåværende prisen er 114 kr
114 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – deluxe

Dobbeltrom – deluxe
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hotel Kush Ganga Heritage
Haridwar
Hotel Kush Ganga Heritage
Haridwar
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
8.4 av 10, Veldig bra, 7 anmeldelser
8,4
Veldig bra
7 anmeldelser
Prisen er 278 kr
278 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Vantara Premium- Hotel Shreya Galaxy
Motichur
Vantara Premium- Hotel Shreya Galaxy
Motichur
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 106 kr
106 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Maa Ganga Haveli Haridwar Homestay
Jwalapur
Maa Ganga Haveli Haridwar Homestay
Jwalapur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 54 kr
54 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

HOTEL SHIWALIK GRAND
Haridwar
HOTEL SHIWALIK GRAND
Haridwar
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 96 kr
96 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Hotel Ganga Aamantran
Haridwar
Hotel Ganga Aamantran
Haridwar
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 120 kr
120 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Crystal Ganga Heights 5 Min from Har Ki Pauri
Haridwar
Crystal Ganga Heights 5 Min from Har Ki Pauri
Haridwar
- Parkering inkludert
- Restaurant
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 448 kr
448 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Hotel Raj Mandir
Haridwar
Hotel Raj Mandir
Haridwar
- Flyplasstransport
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
6.4 av 10, 19 anmeldelser
6,4
19 anmeldelser
Prisen er 242 kr
242 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Grand Sharon
Motichur
Hotel Grand Sharon
Motichur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 353 kr
353 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Renest Haridwar
Motichur
Renest Haridwar
Motichur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
8.6 av 10, Utmerket, 25 anmeldelser
8,6
Utmerket
25 anmeldelser
Prisen er 295 kr
295 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Hotel Rose Inn Haridwar
Motichur
Hotel Rose Inn Haridwar
Motichur
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 327 kr
327 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Mod, Haridwar, UK, 249407
Hva som finnes i nærheten
- Daksh Prajapati-tempelet - 4 min kjøring - 2.5 km
- Mansa Devi-tempelet - 5 min kjøring - 6.1 km
- Har Ki Pauri - 7 min kjøring - 5.1 km
- Shantikunj - 10 min kjøring - 11.5 km
- Triveni Ghat - 36 min kjøring - 33.8 km
Transport
- Dehradun (DED-Jolly Grant) – 56 min. med bil
- Motichur jernbanestasjon - 17 med bil
- Haridwar Jn jernbanestasjon - 26 min gange
- Jwalapur jernbanestasjon - 27 min gange
Restauranter
- Mohan Ji Poori Wale - 5 min kjøring
- The Patio - 4 min kjøring
- Sagar Ratna - 2 min kjøring
- Domino's Pizza - 1 min gange
- Pizza Hut - 3 min gange
Om dette overnattingsstedet
Hotel Aryan Inn
- Fra Hotel Aryan Inn tar det 5 minutter å kjøre til Har Ki Pauri.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 27 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
- Concierge-tjenester
- Vaskeritjenester
- Bagasjeoppbevaring
Romfasiliteter
Selvpleie og baderom
- Bidé
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
Mer
- Daglig rengjøring
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Aryan Inn?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Hotel Aryan Inn parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Hotel Aryan Inn.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Aryan Inn?
Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hvordan er området Hotel Aryan Inn ligger i?
Hotel Aryan Inn ligger bare 11 minutter til fots fra Rajaji nasjonalpark.