Hele leiligheten
Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach
Leilighet i Saint-Jean-de-Monts
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach



Når du skal til Saint-Jean-de-Monts, bør du vurdere Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach. En terrasse og en hage står på menyen her, og leilighetene tiltrekker seg gjester med fasiliteter som vaskemaskin/tørketrommel og kjøleskap.
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Vaskeritjenester
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Terrasse
- Hage
- Grill
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
- Hage
- Terrasse
- Vaskemaskin/tørketrommel
- Kaffetrakter/tekoker
- Digital-TV
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Saint-Jean-de-Monts, Pays de la Loire
Hva som finnes i nærheten
- Plage des Demoiselles - 8 min gange - 0.7 km
- Fuglestranden - 19 min gange - 1.6 km
- Strand ved Seksti Stolper - 19 min gange - 1.6 km
- Baigneuse-stranden - 3 min kjøring - 1.8 km
- Kart One - 5 min kjøring - 2.5 km
Transport
- Nantes (NTE-Nantes - Atlantique) – 70 min. med bil
- Saint-Hilaire-de-Riez stasjon - 17 med bil
- Saint-Gilles-Croix-de-Vie stasjon - 21 med bil
- Saint-Gilles-Croix-de-Vie (XGV-Saint-Gilles-Croix-de-Vie jernbanestasjon) - 21 med bil
Restauranter
- Le Bâteau - 12 min kjøring
- La Sirene - 6 min kjøring
- Le Bistrot Plage - 13 min kjøring
- Le Bosquet - 7 min kjøring
- La Pergola - 13 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach
- Når du skal til Saint-Jean-de-Monts, bør du vurdere Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach. En terrasse og en hage står på menyen her, og leilighetene tiltrekker seg gjester med fasiliteter som vaskemaskin/tørketrommel og kjøleskap.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Griller
Fasiliteter
- Hage
- Terrasse
Romfasiliteter
Underholdning
- Digitale kanaler
Hjemmekomfort
- Oppvarming
- Kaffetrakter/tekoker
- Vannkoker
- Strykejern/-brett
- Vaskemaskin/tørketrommel
Fasiliteter
- Individuelt innredet
Mat og drikke
- Kjøleskap
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Brødrister
- Kjøkkenutstyr
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 5.28 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach og i nærheten?
Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach tilbyr hage.
Hvordan er området Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach ligger i?
Villa in Saint-jean-de-monts by the Beach ligger bare 5 minutter til fots fra Plage des Demoiselles og 8 minutter til fots fra Biscayabukten.