Trippme Rishikesh

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i sentrum i Narendranagar og med restaurant

Velg datoer for å se priser

Trippme Rishikesh er et bra valg hvis du skal til Narendranagar.

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (9)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant
  • Frokost
  • Kaffebar/kafé
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vask av klær
  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Tour-/billettassistanse

Føl deg som hjemme (5)

  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Klimaanlegg på rommet
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Parkering i nærheten (inkludert)
Den nåværende prisen er 367 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Romalternativer

Dobbeltrom – premium, balkong, byutsikt

  • Byutsikt
  • 33 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – deluxe, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 21 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Felles sovesal – premium, balkong, byutsikt

  • Byutsikt
  • 31 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 køyeseng (enkel)

Felles sovesal – premium, balkong, byutsikt

  • Byutsikt
  • 31 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 køyeseng (enkel)

Felles sovesal – deluxe, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 21 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 køyeseng (enkel)

Felles sovesal – premium, balkong, byutsikt

  • Byutsikt
  • 31 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 køyeseng (enkel)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Gopalnagar Laxman Jhula Rd, Rishikesh, UK, 249201

Hva som finnes i nærheten

  • Lakshman-tempelet - 2 min gange - 0.2 km
  • Ram Jhula - 18 min gange - 1.6 km
  • Ram Jhula - 18 min gange - 1.6 km
  • beach near Sivananda Nagar - 1 min kjøring - 0.4 km
  • Parmarth Niketan - 12 min kjøring - 2.6 km

Transport

  • Dehradun (DED-Jolly Grant) – 43 min. med bil
  • Rishikesh jernbanestasjon - 19 med bil
  • Yog Nagari Rishikesh stasjon - 19 med bil
  • Motichur jernbanestasjon - 25 med bil

Restauranter

  • ‪60's Café - ‬8 min gange
  • ‪Café Divine - ‬1 min gange
  • ‪Cafe Moktan & Bakery - ‬3 min gange
  • ‪Bhūmi Café - ‬3 min gange
  • ‪Ganga View - ‬11 min gange

Om dette overnattingsstedet

Trippme Rishikesh

  • Trippme Rishikesh er et bra valg hvis du skal til Narendranagar.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 20 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til når som helst
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Gratis parkering innen 200 meter fra overnattingsstedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Ferdiglaget frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00
  • Restaurant
  • Kaffebar/kafé

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Bidé
  • Såpe
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokost tilberedt etter bestilling koster INR 250–500 for voksne og INR 250–498 for barn
  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)

Barn og ekstrasenger

  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 1000.0 INR per dag

Kjæledyr

  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 1000 INR per kjæledyr (kan variere med oppholdets lengde)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Trippme Rishikesh?

Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster INR 1000 per kjæledyr per natt.

Har Trippme Rishikesh parkering?

Nei, dessverre, men det er gratis parkering i nærheten.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Trippme Rishikesh?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til når som helst. Det påløper et gebyr for tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (avhengig av tilgjengelighet).

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Trippme Rishikesh?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Trippme Rishikesh ligger i?

Trippme Rishikesh ligger i Tapovan, bare 14 minutter til fots fra Rajaji nasjonalpark og 17 minutter til fots fra Ram Jhula.

Anmeldelser

8,6

Utmerket