Panchratna Executive Resort
Overnattingsstedets klasse: 3
Resort med innendørs basseng i Shrivardhan
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Panchratna Executive Resort





Panchratna Executive Resort er et bra valg hvis du skal til Shrivardhan. Gjestene kan ta en dukkert i innendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til.
Populære fasiliteter
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Innendørsbasseng
- Frokost
- Romservice (døgnet rundt)
- Aircondition
Den nåværende prisen er 437 kr
437 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – deluxe

Dobbeltrom – deluxe
- 22 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – executive

Dobbeltrom – executive
- 22 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Breeze Inn Beach Resort
Shrivardhan
Breeze Inn Beach Resort
Shrivardhan
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 537 kr
537 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

The Bamboo Shores Resort
Shrivardhan
The Bamboo Shores Resort
Shrivardhan
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 174 kr
174 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Savali Resort
Diveagar
Savali Resort
Diveagar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 356 kr
356 kr
inkludert skatter og avgifter
29. sep.–30. sep.

Arnnas Resort Diveagar
Shrivardhan
Arnnas Resort Diveagar
Shrivardhan
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
6.8 av 10, 3 anmeldelser
6,8
3 anmeldelser
Prisen er 343 kr
343 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

A Ghule Patil Family Beach Resort
Diveagar
A Ghule Patil Family Beach Resort
Diveagar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 225 kr
225 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Gaurav Lords Resort Shrivardhan
Shrivardhan
Gaurav Lords Resort Shrivardhan
Shrivardhan
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 8 anmeldelser
9,0
Fantastisk
8 anmeldelser
Prisen er 374 kr
374 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Casa De Turtle
Shrivardhan
Casa De Turtle
Shrivardhan
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse
Prisen er 1 044 kr
1 044 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Crown hotel
Shrivardhan
Crown hotel
Shrivardhan
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse
Prisen er 225 kr
225 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Areca Palms
Shrivardhan
Areca Palms
Shrivardhan
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
Prisen er 339 kr
339 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

VITS Excellensea Karde Beach
Dapoli
VITS Excellensea Karde Beach
Dapoli
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
6.6 av 10, 9 anmeldelser
6,6
9 anmeldelser
Prisen er 310 kr
310 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

73 Uttareshwar Pakhadi, 402404, Diveagar, MH, 402404
Hva som finnes i nærheten
- Diveāgar-stranden - 4 min kjøring - 2.1 km
- Lord Shiva Temple - 31 min kjøring - 35.4 km
- Harihareshwar-stranden - 38 min kjøring - 48.1 km
Restauranter
- Shri Suvarna Ganesh Khanalay - 5 min kjøring
- Nivanta Pure Veg - 15 min gange
- Aulaskar - 4 min kjøring
- Rane Bandhu Khanaval - 4 min kjøring
- Bapat Khanaval - 3 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Panchratna Executive Resort
- Panchratna Executive Resort er et bra valg hvis du skal til Shrivardhan. Gjestene kan ta en dukkert i innendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 23 enheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Boenheten har egen inngang
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 72 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering under tak på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 10.00 til kl. 10.30
- Romservice døgnet rundt
Fasiliteter
- Innendørsbasseng
Romfasiliteter
Underholdning
- LCD-TV
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
Selvpleie og baderom
- Såpe og sjampo
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 500 for voksne og INR 250 for barn
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har Panchratna Executive Resort basseng?
Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Panchratna Executive Resort?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Panchratna Executive Resort parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Panchratna Executive Resort?
Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Panchratna Executive Resort og i nærheten?
Panchratna Executive Resort tilbyr innendørsbasseng.